Kvantna medicina (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


mama krava -> Kvantna medicina (7.4.2016 19:36:24)

Nisam uspela da pronadjem ovu temu na forumu na RR, pa verujem da ni ne postoji.

Mi smo odlucili da Dusana, nakon svih problema odvedemo kod doktorke koja se bavi kvantnom medicinom i na osnovu toga pravi homeopatske lekove. Da li ima nekog sa ovim iskustvom?

Citala sam dosta po internetu, ali bih volela da saznam da li neko od vas ima licno iskustvo.




mama krava -> RE: Kvantna medicina (7.4.2016 20:36:17)

Evo sta pise na Vikipediji...

Kvantna medicina




Valerie -> RE: Kvantna medicina (7.4.2016 20:51:26)

jel to isto kao i biorezonantna terapija? ja sam isla na ovo




mama krava -> RE: Kvantna medicina (7.4.2016 23:28:28)

Pa, ne znam...

Zvuci slicno....kakva su tvoja iskustva?

Ovo se isto radi sa nekim aparatom...zakaci se na obe ruke i oko glave i meri vibracije u organizmy...




Valerie -> RE: Kvantna medicina (8.4.2016 18:11:06)

tako je i ovo bilo. davno sam isla, pre desetak godina. znam da su dovodili decu. meni se, kako je, kasnije se ispostavilo, gomila tegoba bila od cigareta, tako da sve ono sto smo mislili da je od hrane i ko zna od cega je, nije bilo primarno. ja bih verovatno probala i sa decom, ako drugo ne deluje... gde si mislila da ga vodis?




mama krava -> RE: Kvantna medicina (8.4.2016 20:55:07)

Već sam ga vodila kod dr koja je kod nas u komšiluku...na Dorćolu. U nedelju ćemo dobiti izveštaj pa da vidimo.




Valerie -> RE: Kvantna medicina (8.4.2016 20:58:53)

MK kako ste prosli?
Nadam se da se necu nalupetati, ali koliko se secam, prvo su mi uradili taj pregled, gde utvrde problematicne materije, hranu, ja sam to shvatila kao neki "alergo test", odnosno vibracije koje nisu uskladjene sa tim testiranim materijama. i onda sam isla na tretmane usaglasavanja. npr. ubaci se psenica u neki cilindar i poveze sa mnom, i onda se kao smanjuje osetljivost. nije bila homeopatija. a dobila sam sta ne bi trebalo da jedem od namirnica. bilo mi je ok sto sam odlazila, ne znam da li mi je i kako pomoglo, posto sam svasta pokusavala u tom periodu, i akupunkture i mumio itd. i ponavljam davno je bilo...




jovicaa -> RE: Kvantna medicina (12.6.2017 11:39:54)

ja razmisljam o odlasku kod nekog lekara koji se bavi kvantnom medicinom. bilo bi super cuti iskustva, ako je neko isao?




Stranica: [1]