Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


marketing RR -> Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (15.6.2016 16:36:40)

Kompanija Pharmanova će nagraditi 5 najaktivnijih trudnica u okviru foruma trudnoća u periodu 15.6.-30.6.2016. sa Avaricon hemor maramicama.
Nagrada stiže na adresu dobitnica o trošku sponzora.

Pročitaj više >>>

[img]http://www4.slikomat.com/13/0615/j4y-Avaric.jpg[/img]

Avaricon® HEMOR vlažne maramice su nov proizvod na tržištu koji nudi pravo rešenje u ovim situacijama.

Natopljene su ekstraktima lekovitog bilja kao što su hamamelis, kamilica i aloja koje i predstavljaju sigurnu formulu za higijenu i negu iritirane kože i sluznice analne regije. Pantenol, bisabolol i hidrantna emulzija, dodatno štite i neguju oset_ljivu kožu.

Avaricon® HEMOR vlažne maramice su prijatne i nežne teksture koja pruža prijatan osećaj čistoće i svežine tokom celog dana. Dodatni kvalitet je što je ovaj vlažni i meki toalet papir biorazgradiv te ga možete baciti u toaletnu šolju nakon upotrebe.




nikiteki -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (15.6.2016 22:26:54)

[sm=bravo.gif]




marijana22 -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (17.6.2016 10:38:04)

Sjajna nagrada




Sandricak -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (21.6.2016 12:16:22)

[sm=bravo.gif] za Ringeraju i sponzora.. Uvek nas lepo iznenadite




Tajčica -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (28.6.2016 22:36:29)


Sjajno [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (1.7.2016 22:28:44)


5 najaktivnijih trudnica koje osvajaju Avaricon hemor maramice su:

emicaa
Ella2407
pngpme
marijana22
BubaBubica


Drage trudnice, pošaljite nam do 5.7. podatke: ime, prezime adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo
[sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Kompanija Pharmanova će nagraditi 5 najaktivnijih trudnica u okviru foruma trudnoća u periodu 15.6.-30.6.2016. sa Avaricon hemor maramicama.
Nagrada stiže na adresu dobitnica o trošku sponzora.

Pročitaj više >>>

[img]http://www4.slikomat.com/13/0615/j4y-Avaric.jpg[/img]

Avaricon® HEMOR vlažne maramice su nov proizvod na tržištu koji nudi pravo rešenje u ovim situacijama.

Natopljene su ekstraktima lekovitog bilja kao što su hamamelis, kamilica i aloja koje i predstavljaju sigurnu formulu za higijenu i negu iritirane kože i sluznice analne regije. Pantenol, bisabolol i hidrantna emulzija, dodatno štite i neguju oset__ljivu kožu.

Avaricon® HEMOR vlažne maramice su prijatne i nežne teksture koja pruža prijatan osećaj čistoće i svežine tokom celog dana. Dodatni kvalitet je što je ovaj vlažni i meki toalet papir biorazgradiv te ga možete baciti u toaletnu šolju nakon upotrebe.





marijana22 -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 9:05:47)

Hvala sponzoru[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 9:09:05)

Cestitke trudnjace nase [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 9:12:57)

Ja nisam ni znala za ovu nagradnu igru,super.Hvala vam [sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 9:17:33)

Eto Emice nisi znala a prva si[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif] bravo za trudnice




emicaa -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 9:35:28)

Khalessi pa uvijek nešto pišem [sm=smiley36.gif] a mislim da je ovo po azbučnom redosledu ispisano [sm=smiley1.gif]




Sandricak -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 10:20:49)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] CESTITAMO




pngpme -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 10:30:02)

Hvalaaa!




IvanaSK RR -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 12:08:33)

Čestitke stomacicima!
Emice, pisi ti samo, ja obozavam tvoje postove :) :*




BubaBubica -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (2.7.2016 22:31:43)

Ovo je divno iznenađenje! Uvek me ovako iznenadite, hvala vam puno RR i sponzori [sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (3.7.2016 0:50:02)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Khalessi pa uvijek nešto pišem [sm=smiley36.gif] a mislim da je ovo po azbučnom redosledu ispisano [sm=smiley1.gif]



Nije, nego baš po broju postova [sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (3.7.2016 9:25:56)

Cestitam




marketing RR -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (5.7.2016 3:21:13)


Ella2407
pošalji nam podatke :)




Mariya -> RE: Pharmanova nagrađuje najaktivnije trudnice Avaricon® HEMOR vlažnim maramicama (4.3.2017 14:26:34)

Članica Ella je prosledila ove maramice meni, mogu da am kažem da su SPAS i MELEM nakon porođaja!!! Mekane, ne peckaju kao bilo koje druge vlažne maramice, preporučujem ih, ja sam prezadovoljna njima![sm=bravo.gif]




Stranica: [1]