|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
1.8.2016 12:08:14   
Anck Su Nmaun
Ma iscepane farke i dekolte do 80 -te user posted image moram da budem u trendu zbog svojih cerki user posted image

Bogami nosim i nosicu te farke a nosim i kratke sorceve, dobro mi stoje , gde da sakrivam ove moje divne duge noge user posted image
Kad pogledam neke slike unazad bolje izgledam sad poslednjih par godina, i oblacenje i sve nego sa 17-18 dok sam jos pronalazila sebe....ko sto neko rece u doba fufizma user posted image
Imam koju kilu vise nego onda ali i to mi bolje stoji nego onda kad sam bila stapic...tako da sa 80 ima da izgledam kao avion user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.8.2016 12:09:26 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
1.8.2016 12:45:14   
Khaleesi
To pronalazenje sebe, haha kad pogledam slikem], haos...
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
2.8.2016 7:46:41   
mali_mis
Sve dok je to sto nosis ukusno, i ti se u tome super osecas, nosis i uzivas user posted image
Meni je jos gore kad se neko pilence koje je tek zavrsilo srednju, turi u kostim, nabaca tonu sminke i izgleda ko neko od 60. O bakicama sa sve krugovima od karmina na obrazima, koje jedva stoje na stiklama i guraju se da zauzmu mesto u busu, suvisno je pricati user posted image
Evo npr. moja mama ima 60 i koju (ja sam je zaokruzila na 60 user posted image mama je uvek mlada) njoj prijaju plitke pantalone, jer je nervira kad se oko struka oznoji, ali ona obuce duzu majicu, dok bi ja sa plitkim pantalonama mogla sa sobom kanticu da nosim, jer mene to tako gadno stisne oko besike, da imam osecaj da cu ako malo mrdnem napraviti barustinu oko sebe.
I da wiv, tebi jedino sto u licnoj pise koliko imas godina, niko ovako na izgled ne bi provalio da si zagazila u 40. Meni izgledas kao devojcica user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
2.8.2016 9:07:24   
wivern

IZVORNA PORUKA: mali_mis
I da wiv, tebi jedino sto u licnoj pise koliko imas godina, niko ovako na izgled ne bi provalio da si zagazila u 40. Meni izgledas kao devojcica



Oooooooo user posted image user posted image user posted image Hvala , hvalaa

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
3.8.2016 0:20:54   
gagana83
Slazem se sa prethodnim komentarima.
Bitno je samo da nije vulgarno.
Moja svekrva sledece godine puni 60 a uredno nosi tigrasto, helanke i uske pantalone i to u bojama - zelene, plave...Mislim da u ormaru najmanje ima crne garderobe. Na stranu sto mi se taj stil ne svidja, ona to zna da nosi. Ima vise godina nego kila, odlicno izgleda.
Ja da imam manje kila, nosila bih sorceve sve u sesnaest. Al zato nemam problem da nosim dekolte.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
3.8.2016 7:28:26   
branki*
E,da!slazem se sve sa malim misom vezano za wiv,da nije licne karte,niko ti ne bi dao te godine!
Ali,sad vracam film..znam zene koje nose iscepani dzins sa 40,ali sa 50 ne znam niti jednu koja nosi iscepane farke.bar ja ne poznajem.a,tek u mom mestu kad cujem komentare kad neka zena id 50-ak uzme kracu suknju-kao gle ova matorka ili matora koka ili tako nedto,odmah komentarisu!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
3.8.2016 8:07:29   
Modessty
Vidim temu i pomislim - ovo mora da je otvorila neka od dvadeset leta! user posted image rekoh [ta li 'e sad da popuje!
Kad ono koka od 40! user posted image

Ja za pola godine ulazim u 40. I ne osećam se tako ni malo! Čak se sada (naročito od kad sam skinula koje kilce i vežbam redovno) osećam bolje nego sa 30!

Moj muž kaže da na nekoj ženi ne vidiš odeću koja te oduševi, nego te u stvari oduševi njena sigurnost u svoju lepotu i njen stav koji kaže - moj život je lep i udobno mi je u sosptvenoj koži. I mislim da je u pravu! Možeš nekad da se doteraš i obučeš haljinu poznate marke, a da izgledaš ko kreten jer se prosto ne osećaš dobro u svojoj koži pa samim tim ni u toj haljini.

Meni su farmerice najdraži odevni predmet. Teksas uopšteno volim. Samo mi sad ni malo ne prijaju ove plitke pantalone. Niti mi stoje niti mi udobno u njima.
Kao srednjoškolka bila sam u hard rock i metal fazonu. Duga kosa, tesne farmerice, martinke, narukvice do lakta, jakna sa prišivačima metallica i Guns n roses i tako to user posted image Onda me na faksu prošla ta faza.
Sada za posao obučem i pantalone i suknju (uvek iznad kolena jer mi one tri četvrt nikako ne stoje), i bluzu sa dekolteom (kad ima šta da se istakne treba iskoristiti, a i svi ti gledaju u grudi a ne u pojas za spasavanje na stomaku), i kompletiće one poslovne.... Štikle retko nosim. Što neko reče, samo kad su neke proslave i kad mi neko ludilo baš udari u glavu.
Nisam uopšte kompententna za rasparvu o modi jer nikad nisam nešto pratila trendove. Nosim ono što mi je udobno i što mi se dopadne na prvi pogled. Meni bre šoping smaranje! user posted image E tu se nikako ne razumem sa mojim drugaricama. One su šoping kraljice. A i bre primete odmah šta je ko obuko. Ja se ne sećam ni šta je koja juče nosila na kafi. Samo znam da su mi bile baš lepe user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
3.8.2016 8:18:12   
Modessty
Nisu još ušle u 40 (ne sve, samo neke) ali su najdivnije i uvek lepe user posted image
user posted image

user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
3.8.2016 9:07:53   
wivern
Ja sam otvorila user posted image user posted image jer sam bila sokirana komentarima devojcuraka user posted image

Pa reko''ajd da se malo zabavimo.
Kao sto rekoh inace sam u fazonu neka nosi ko sta hoce, dokle god nije vulgarno meni je ok. I nisam u fazonu da se poredim sa mladima, niti mogu niti zelim. Poredjenja bilo kakve vrste sam odavno prevazisla.



Mod, vi ste devojcie sve do jedne divne i preslatke !!!!

< Poruku je uredio wivern RR -- 3.8.2016 9:08:55 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
3.8.2016 10:11:06   
Modessty
Hvala wiv user posted image Ali daleko smo od devojčica.

Meni je čudno kad se devojčice oblače kao da imaju 40! Nekako meni to nije padalao na pamet kad sam bila srednjoškolka pa ni kasnije. I umirem od smeha kad navuku neke štikletine i onda posrću i padaju. user posted image
A isto tako mi se ne sviđa kad vidim neku matoru ženu obučenu kao Jelena Karleuša user posted image U stvari ja ne volim Jelenu Karleušu pa ne volim ni njene imitacije bilo kog uzrasta user posted image

Kad napunim 40 za neki mesec rećiću vam koji je to osećaj user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
4.8.2016 8:13:17   
wivern
Ja sam nosila stikle kao klinka, bas bas... user posted image

A onda sam videla da to nije za mene, osim u nekim prilikama.

A da ste devojcice - JESTE. Bitan je duh, a ne papir na kojem pisu godine.

Nego, jel mislis na OVAJ HOD u stiklama

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
4.8.2016 8:31:40   
IvanaSK RR
Wiv, ta jos i dobro hoda :)
Ni ja ne vidim poentu stikli kad u njima hodaju kao patke.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
4.8.2016 8:38:56   
Khaleesi
Dobra je sta :-) samo malo da vezba haha

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
15.12.2018 18:00:29   
branki*
hahahaha...kako mi lete,lete tridesete,neverovatna mi ova temauser posted image
pa,naravno da mogu,svasta...ya modu nisu bitne godine,vec dobar ukus pre svega i znati da od onog sto je u trendu odaberes ono sto je najbolje za tebe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
16.12.2018 8:44:23   
Jekica86
Ne marite za godine, one lete pa lete.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
17.12.2018 8:34:15   
Tiziana
Kako glup naziv teme. 

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
17.12.2018 10:10:35   
jess021
Tiziana, nije glup naziv vec je glupa tema. Kad moram tako da kazem.
Nikako, otkud im pravo da posle 40-te pratecu modu !!
Naravno, sarkasticna sam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
17.12.2018 10:35:54   
mama Jo
Hahaahhaa, svasta.
Pa tad tek krece zivot user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
17.12.2018 16:48:57   
Tiziana
U pravu si Jess, glupa tema.. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
21.7.2019 11:57:48   
MimaKos
Apsolutno, i u 80 a ne u 40, pa  to su mlade zene pobogu


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
28.8.2019 15:33:20   
Duškić
Mlade zene, zasto da ne.
Suknje kratke. Cepane farke...ma sta se kome svidja.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
28.8.2019 15:35:09   
MimaKos
Bitno je imati stila i bez vulgarnosti, i u 20 i u 80


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.8.2019 12:37:32   
Duškić
Sto kazu samo da je sa stilom i da umes da nosis , kad god!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
31.8.2019 15:04:12   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Duškić

Sto kazu samo da je sa stilom i da umes da nosis , kad god!
   Bas tako, godine su tu potpuno nevazne.. i zena uvek o sebi treba da vodi racuna.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mogu li zene i posle 40-e godine da prate...
16.10.2019 17:36:26   
branki*
ja vidjam u skoli jednu baku,dovodi unuku.boze kako je ta zena negovana,nista ona nije posebno skupo obucena,ne mislim na to,ali njena kilaza,drzanje,stav,frizura,pa i garederoba,stiklice blage,farmerice nosi,nema vise od 50 kg,toliko otmeno i sredjeno izgleda da mi dodje da joj kazem da vidim sebe u njoj za neku godinu viseuser posted image ali,celokupno njeno ponasanje je takvo,blagi ton,odmerenost,blaga sminka...

< Poruku je uredio branki* -- 16.10.2019 17:37:35 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here