RE: SeptembaRRska baštica [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


lesica -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 18:57:16)

Hej drage, ja se vratih sa saveta roditelja. Dobila literaturu za citanje preko vikenda [sm=smiley36.gif] do sastanka centralnog saveta.

Sta se radi?


Emice, a i ostale... za sporo otvaranje pliiiiz pisite u problemima, sto vise postova tamo pre cemo ubediti sve da nam jeste problem otvaranje (programere) Stalno im pisemo, ali pisite i vi pliz.

Odoh klincima neku vecerinku da spremam, pa cu piskarati kasnije.




wivern -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 19:31:07)

Emice ovih dana radim od non do stop.
Danas stigla kući u 18h. To je zbog nekih silnih dešavanja, još sutra ceo dan i od sledeće nedelje samo radno vreme.
Ja upravo krenula u nabavku sa M. Nemam kad drugo.




Peace* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:12:54)

Cao svima (koje znam i koje ne znam)! [sm=smiley1.gif]

Plaćala račune i setila se vas. Nisam bila neko vreme, uglavnom uletim na onu "alergičnu temu", i izletim...

Kako ste? Šta ima?

Počela škola (jupiiiii).

Luka krenuo u 4ti razred, Marko predškolac... leti vreme...
Baš sam na FB gledala koliko prvaka je krenulo ove godine, gomila RR dece. [sm=smiley27.gif]




emicaa -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:15:09)

Peace ženo,pa ja sam zaboravila za tebe odkad te nije bilo [sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:27:41)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ne postižem.

Kod kuće baš retko palim komp, sa tel mrzim da kucam (pustila nokte [sm=smiley36.gif]), a na poslu nemam vremena. [sm=smiley13.gif]

Šta ima?




lesica -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:28:28)

Peace, rastu!!!
I sledece godine popunjavanje skolskih tema i to onako nasiroko.

Jedno palo za slobodu! Haaa, jos jedno, pa da dam sebi oduska, pivce kokice i neki filmcic.

Odoh da se hvalim odgovarajucoj temi [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:28:52)

Šta je pobogu sa ovim sajtom, što je tako spor???




lesica -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:31:31)

Danima je sporo (nedeljama) ali ima neka zackoljica- programerima radi super, a svima nama ne, te se nabedjujemo [sm=smiley36.gif]
Sredice vrv od ponedeljka.




wivern -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:40:48)

Ma radi i nama super, dok se postuje moje pisanije ja napravim detetu veceru i nahranim ga. [sm=smiley36.gif]
Vidi, vidi... Danas dosta dragih zena se pojavilo, barem na trenutak [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:49:05)

Oooo da, dosle dragite[sm=bravo.gif]

Eee, komotno po 3-4 palcinke prevrnem dok post ceka... [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 21:52:06)

[sm=smiley36.gif] show!

Ja vrtim u 3-4 tab-a.




wivern -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 22:00:30)

Komontno nakucam post i sutra u 6 ce biti objavljen, bez da se sikiram ko ce da odgovori i šta [sm=smiley36.gif]ovo dete mi skače sa glave na krevet umesto da spava a ja gomilu posla imam. Sutra radim ceo dan a veceras sam trebala da zavrsim neki izveštaj za posao a ne mogu od M.




Peace* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 22:10:36)

Moji spavaju.

Gledala sam neki klip gde objašnjavaju kako ako dete zaspe u 21h, onda u periodu od 22-01h organizam luči najviše hormona rasta (valjda... elem tad se dešava nešto bitno za rast), a moji su baš sićušni, pa ih sad trpam u krevet u 21, max 21.30h.

odoh i ja da zalegnem, malo da čitam.

Sutra u 8h imaju sistematski za fudbal, pa ćemo na štrand.

Ljubim vas sve, naići ću valjda u skorije vreme da vas opet pozdravim! [sm=smiley1.gif]




amelia -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (2.9.2016 23:10:00)

Vece zene... Mi smo konacno dobro hvala bogu. Danas sam dosla kod mame sutra idu za ch uvece.
A sutra nam i rodzendanko [sm=bravo.gif] proslavicemo prvo kod mojih dok su jos tu onda idemo kuci da proslavimo. Bila sam da narucim dve torte i tako.
Emice drago mi je da ste bolje bas sam mislila na tebe..

Ostale sve vas jako grlim i sutra castim [sm=smiley1.gif] ljubim vas !!!




emicaa -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 2:08:38)

Amelia vaš odmor baš dugo traje.
Moji svekijevci danas idu dvije sedmicw na kretu-nisam uopšte zavidna [sm=smiley36.gif]
David mi vadi crnu dzigaricu,zato sam budna u ovo doba [sm=smiley36.gif]
Ah daaaa,sredila sam konačno nokte,osjećam se kao da generalni remont uradila




Trcosava -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 6:14:30)


IZVORNA PORUKA: Peace*



Gledala sam neki klip gde objašnjavaju kako ako dete zaspe u 21h, onda u periodu od 22-01h organizam luči najviše hormona rasta (valjda... elem tad se dešava nešto bitno za rast), a moji su baš sićušni, pa ih sad trpam u krevet u 21, max 21.30h.




A zaaaaaato su moji tako veliki [sm=jezicek.gif]

Dobro vi jutro. Ovaj vikend adim pre podne, mislim ceo mesec radim pre podne. Danas se smilovali pa me pisali od 8 [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 7:37:55)

Dobro jutro
Hahahahaaa, hormon rasta od 21-01, znaci moj D ce imati 2 m[sm=smiley36.gif]
Amelia srecan rodjendan, da ste nam zivi i zdravi sto godina!!![sm=darilo.gif]
sto ga objavljuje, brate miliu sekundi se poruka objavi, srecna sam! Danima sto kaze neka ringerajka gore, 4 palacinkeokrenem dok se objavi post.
Bravo za programere!!!




wivern -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 8:00:19)

Amelia srecan rodjendanko.

Zene da vam mahnem pa odoh da radim, danas ce da bude OVAKO [sm=smiley36.gif]
Odoh da sunem kafu pa u nove radne pobede.




mali_mis -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 8:07:11)

Jutro [sm=kava.gif]
A je juce poslepodne odvalio sa spavanjem, vec sam pomislila da ce zurku nocu da pravi, kad cvrc zaspao opet nesto posle 22. Tako da je tv bio samo moj, inace tv je moj samo uvece, preko dana se ne stizem na red [sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 8:22:47)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif]
Milos mi se jutros probudio sav nikakav , uhvatila ga prehlada . Sav je nervozan , grizeee [sm=smiley13.gif]
Nadam se da nece izaci na nesto ozbiljno . Priblizava im se vazan karate turnir pa ako propusti, tesko ce to preboliti. [sm=smiley13.gif]

Amelia, srecan vam divan dan! [sm=bravo.gif]




branki* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 8:24:22)

Zenske,da se javim i ovde!popila prvu kafu u sedam,sad kuvam drugu,pa da przim mekice za dorucak,izvolite!




NadaR -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 8:26:12)

Branki , kako si pregurala školske dane ? [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 8:48:06)

Nadin😘,deca ko deca,ok su,pogotovo u seoskoj skolama,za rad milina,ali prevozom je ubitacan,a i moj raspored,tako da postajem sve,ali sam samlevena,jer je sve na meni,i spremanje njih dvoje za vrtic i rodjenje i dovodjenje i kuvanje i jos sto sam ja frik za ciscenje stana,pa ne stajem uopste.videcemo kako ce ici na dalje...




lesica -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 9:03:25)

Dobar dancic!

Ja zavrsavam kafu, pa idemo do pijace pa po moju mamu i pravac vikendica, da se iskoriste ovi lepi dani.




emicaa -> RE: SeptembaRRska baštica [chat] (3.9.2016 9:22:54)

Jutro,mi moramo danas u njemačku u nabavku a i ne ide mi se baš.Trebam se dogovorit sa mm kad pičimo vikend na planinu da možemo Dora i ja tražit dozvole od doktora.Ja bih sad odma najradije[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>