RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Sarav -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 14:42:28)

Od S jutros - mama baš lepo mirišeš




mama Jo -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 14:44:10)

😊najoriginalniji (mozda i najiskreniji) komplimenti su od dece definitivno 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 14:55:23)


Secam se jednom sam radila zamenu u vrticu i deca se hvalila kako su dobili lepu vaspitacicu. Sutra dan dolaze samo mame po decu [sm=jezicek.gif] salim se/
Al dolazi jedna poznanica kaze a ti si ta nova vaspitacica, kaze mi dete dobilo lepu vaspitacicu pa ja dosla da vidim ko je to [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Tatjana.87 -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 15:42:39)

Anck to je divan kompliment,pogotovo kada ga zena potvrdi [sm=smiley36.gif]
Kazu da sam lepa kada se smejem..to mi nekako najlepse kada cujem




Dragce86 -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 16:06:05)

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... [sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 23:29:13)

Da sam smrsala.




mama Jo -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 23:33:27)


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... [sm=smiley36.gif]


Da to je neko nepisano pravilo, tako svi misle - kad postanea mama prestajes da budea lepa i sredjena zena pa se avi iscudjavaju... imala sam par takvih situacija 😂




Srecko47E -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (21.2.2018 23:35:00)

I ja se slazem sa time.Svi misle da majka mora biti zarozana.Mene cesto pitaju kada ido frizera stignem.A uzela sam kupu za uvijanje i eto frizure za tri minuta




Anck Su Nmaun -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 9:55:38)


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... [sm=smiley36.gif]


Da to je neko nepisano pravilo, tako svi misle - kad postanea mama prestajes da budea lepa i sredjena zena pa se avi iscudjavaju... imala sam par takvih situacija 😂


A tek majku troje dece ... jaooo kako izgledas , kakva linija. Sve majke treba da budu 200 kilasice...nisam znala.

Posle treceg porodjaja , negde nakon 15 tak dana mi u setnji a jedna poznanica nas srela, zena je zinula ja nasminkana sredjena. Pa se iscudjavala 10 minuta. [sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 9:56:40)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

I ja se slazem sa time.Svi misle da majka mora biti zarozana.Mene cesto pitaju kada ido frizera stignem.A uzela sam kupu za uvijanje i eto frizure za tri minuta

Pa sve je to do zene. Ni ja ne idem kod frizera a uvek imam i frizuru i malo sminke, to je par minuta vremena a dovoljno da izgledam pristojno.




Sarav -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 11:09:06)

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Od kako sam mama,cesce dobijam komplimente od ljudi iz okoline - te odlicna ti linija, te super ti kosa, te bas si raspolozena...ne znam sta ljudi misle - ako si mama, treba da si u raspadu, valjda... [sm=smiley36.gif]


Pa da, verovatno treba da bude izrastak od farbe, nepočupane obrve, masna kosa, smrad na neokupano. Ja se ne šminkam kad sam kući, prosto ne volim i ne osećam potrebu ali sam uredna.
Ali ne misle ljudi bez razloga, kad vidim neke mame sa malom decom stomak mi se okrene. Nokti im crni nepodrezani, kosa ne pamti kad je vodu videla. A i deca su im ista. Alo bre, sapun nije skup.

Da se vratim na kompliment, S od jutros- kad porastem volela bih da i ja nosim naočare kao ti. Mislim se, muko moja, najverovatnije da hoćeš. Bitno da joj se sviđa.




Srecko47E -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 12:21:36)

Slazem se Anck sa tobom.Za setnju se uvek brzo spremim.Par minuta i to je to.Uredna sam.




Misha i Ljisha -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 12:29:58)

ja e odusevim kad vidim sredjenu mamu, ja sam od onih 200kilasica [sm=smiley36.gif] i neocupnih obrva heheh... Doduse ne smatram da sam neuredna, niti imam crne notke niti masnu kosu i sl. Heheh...

A kompliment poslednji. Pa moja D mi svaki dan daje komplimente, da nema nje ja bih zaboravila i sta su komplimenti.[sm=smiley36.gif]

Kad sam taman pocela da dobijem komplimente za liniju, ostala sam trudna [sm=smiley36.gif] tako da cu se opet nacekati. Obicno dobijam komplimente npr od drugih roditelja sa Ducinih treninga da sam "neunistiva" kako kaze ova jedna mama. I uvek me nasmeje. Valjda misle ako si trudnica moras biti kilava. Eto to stalno cujem kako me svi hvale da sam okretna, vesela i da imam energije.A ja premoreeenaaaa...fest ahaah




Srecko47E -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 13:35:35)

Sustna je u urednosti.Ostalo je stvar do zene.
Bitno je da je zena sebi lepa.




Tatjana.87 -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 17:45:52)

Dobih malopre od svekrve haha jaoj snajka sto si mi nesto posebno lepa danas [sm=jezicek.gif]
Evo ne znam da li da se smejem ili da placem [sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 18:00:17)

Da se smeješ, vidiš da si joj uvek lepa a danas posebno[sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 18:29:09)

Klimas glavom i kezis se.[sm=smiley36.gif]




Tatjana.87 -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 22:39:59)

Ovo je neka epidemija evo ga dosao mm sa posla sa istim tekstom haha pa sta je danas prvi april [sm=jezicek.gif]
ma smejala sam se kada je napustila prostoriju,sve sam htela da je pitam sta joj treba [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 23:07:28)

😂😂




Sarav -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (22.2.2018 23:25:42)

Priprema teren, iskusno[sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (23.2.2018 0:11:21)

Hehe mogice.Teren se peiprema bas tako.Polako i s krivenom namerom.[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (26.8.2019 4:30:59)

Nije baš poslednji, ali jeste jedan od onih koji ostanu u glavi.
Bili smo pre mesec u V. Banji, par dana, u hotelu, i priđe mi jedna žena, gospođa, bila sa unukom na odmoru. Unuka smo već orvog dana upoznali sticajem okolnosti, jer je izronio mm burmu koja mu je ispala u bazenu. Ja je našla (oko sokolovo [sm=smiley36.gif]), ali nisam mogla da je izronim, nisam u formi :D
Elem, gospođa nam prišla nakon par dana, i reče mm - kako je vaša supruga divna majka, gledam je, danima, kako ona sa bebom, kako sa malim, bez baba, deda, dadilja, i verujte mi sanjala sam ceo život da moja ćerka bude takva majka. A ona je izabrala karijeru (ćerka je inače direktor našeg poznatog festivala), unuk putuje sa bakom, i uglavnom je i inače sa njom, ili sa drugim bakama i dekama. I onda je na kraju začinila, da smo jedna skladna, divna porodica. Pritom ja nisam neko ko se trudi da bude fin u javnosti, umem i da se proderem, a sisu sam vadila i tamo u hotelu na svakom koraku [sm=smiley36.gif] Milsim ne zabadava, već dete htelo da jede, a ja se ne libim.

Nekako mi drag ovaj kompliment, ja toliko volim što sam majka, i što sam uopšte uspela da postanem majka, pa eto, neko je to i primetio, neko nepoznat, i recimo moožda objektivan.


Mada i svekrva mi stalno ponavlja da sam dobra majka, i moja mama isto, kao i ujna, i tetka, (one mi stalno govore da skidaju kapu, jer su one imale svu pomoć ovog sveta oko dece, ili što bi jedan čova rekao, puno satelita koji kruže okolo), ali to njihovo uzimam zdravo za gotovo, možda ne bih trebala.





Duškić -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (26.8.2019 6:10:59)

Zaista lepo!
Ponosna i divna majka, prelepi komplimenti.




MimaKos -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (26.8.2019 9:31:16)

Dunja to jeste divan kompliment! Meni to moja majka govori, ali u kontekstu da se neko rodi sa tim, ili imas taj osecaj ili nemas, i zaista nema veze sa tim kakav si covek, kakv si prema drugima... ja imam primer pored sebe osobe koja je zaista divna, ali stvarno, u svakom smislu, i dobar je covek, znamo se ceo zivot, od detinjstva, ali ona jednostavno nema osecaj prema sinu u tom smislu. Cuvaju ga dadilje kad nije u vrticu, babe, ona radi ali ne tako odgovoran posao da bi to bio izgovor. Ide ona u park sa njim ponekad  i na more, ali je i tada dadilja sa njima. Nema taj majcinski osecaj prema njemu... 





Duškić -> RE: Poslednji kompliment koji ste dobili (26.8.2019 10:30:01)

Pa eto tako se naviknu ljudi, ugadjaju sebi .
Komplimenti da si divna i brizna majka i supruga, jos ljudi sa strane, Dunja stvarno iskreni!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>