|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 [57] 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
28.8.2014 16:03:07   
Klarita
Branki, user posted image si! Jeste prva, user posted image A, ubila sam se trazeci!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Macina trava
28.8.2014 16:05:26   
branki*
user posted image secam se da sam ja pisala da hocu da isprobam i tog ponosnog tate,a i verka je pisala.
ajde,pa da uspeuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 28.8.2014 16:06:45 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Macina trava
1.9.2014 9:04:56   
pipi_coco
Nisam nasla cajeve, kažu nestalo, ali bit ce u subotu user posted image

A ja se baš nameračila da pocnem da se naljevam user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Macina trava
2.9.2014 9:01:37   
elmer
Evo i ja idem za koji minut da kupim te cajeve nesto mi progesteron bio nizak pa da probam da regulisem hormone naravno akcija uveliko traje user posted image , nego je mesec bas dugacak naroćito kad imasuser posted image na 32 dana, cak sam i kafu izbacila muz mi pravi limunadu ujutru nastinu kaže da je dobra i za liniju user posted image , jos samo da paem travu za ručak user posted image navijam za sto vise user posted image i user posted image ja trebam da zatrudnim i da izguram do kraja tako da su user posted image tek početak dugog puta.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Macina trava
2.9.2014 9:46:14   
plačljiva
Ja se sećam da sam pre dve godine pila macinu travu"Josif Pančić".Gorka je,ali šta ćeš.

(odgovor članu elmer)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Macina trava
17.9.2014 16:01:35   
Ruzice
Cao devojke,vec dugoo citam ovaj forum ali nikako da se uclanim user posted image . Treba mi vasa pomoc,htela bih da pijem macinu travu odmah posle ciklusa ali meni je doktorka rekla da mi je ovulacija odmah posle ciklusa jer imam kratke cikluse. Kad ja da je pijem ?user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Macina trava
17.9.2014 16:42:49   
pozitivna
Pa odmah posle ovulacije ,posle menstruacije pazi na dane ovulacije kupi test za ovulaciju

(odgovor članu Ruzice)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Macina trava
17.9.2014 20:42:45   
Ruzice
jos kad bi znala kad je ovulacija bilo bi dobro user posted image . kad god da sam radila uvek je bilo negativno.. nekad se zapitam dali je uopste i imamuser posted image . dobila sam uput i za hsg,treba da odem samo da zakazem u n.front .

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Macina trava
17.9.2014 20:49:20   
17 joka
prati nekoliko meseci O folikulometrijom i znaces kada suuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ruzice)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Macina trava
18.9.2014 18:28:28   
pozitivna
Pa Ruzice ! Ako ti je dr.rekla odmah posle menstruacije testaj 7.dana i ako bude bude ako ne navali na CAJ !

(odgovor članu Ruzice)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Macina trava
19.9.2014 10:08:35   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ruzice

jos kad bi znala kad je ovulacija bilo bi dobro user posted image . kad god da sam radila uvek je bilo negativno.. nekad se zapitam dali je uopste i imamuser posted image . dobila sam uput i za hsg,treba da odem samo da zakazem u n.front .


Uzmi lh trakice i odmah od 3-4 dc pocni da pratis i nahvatace je.

_____________________________





(odgovor članu Ruzice)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Macina trava
2.12.2014 18:48:21   
Makija
Cao svima, pokusavamo da napravimo user posted image vec vise od godinu dana. Ovog meseca sam probala sa macinom travom pa cekam rezultate za desetak dana. Pila sam macinu travu i zdravac a mm samo zdravac. Nismo bas po uputstvima pili jer smo jednom dnevno imali vremena za to i to uvece, tako da se ne nadam previse. Ako dodje user posted image preci cu na preporucene kolicine.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Macina trava
22.12.2014 8:32:58   
pozitivna
Makija ,pa super ,nadaj se dobrom ,bas me cudi da nisi mogla u termos ,pa ma gde bila ,mogla si imati bar 10.min i manje za soljicu caja .Ako nisam u pravu javi ,hajde niko nije vazniji od user posted image ,,,
Kiss i srecno

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Macina trava
22.12.2014 15:57:32   
Maraj
Ja sam isto pila macinu travu. Nisam imala probleme sa O. Svaki mesec sam je potvrdjivala merenjem bazalne temperature al kako do trudnoće nije dolazilo krenem i ja sa macinom travom. Pila sam je nesto vise od dva meseca . Nikad mi grafovi bazalne nisu bili takvi. Ja od mace nisam imala ovulacije. Jednostavno na mene je tako delovala i prestala sam da je pijem

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Macina trava
24.12.2014 21:14:10   
pozitivna
Maraj draga ,bas cudno ,mozda nisi im ala pravu Ocajnicu ,jer ti si ok.znaci sa m.travom bi bilo jos bolje..proveri ti to?

Kiss

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Macina trava
24.12.2014 22:37:02   
Maraj
Pa ko ce ga znati. Verovatno i te trave drugacije uticu na svakoga. Tj na sve isto samo na mene ovako...user posted image Doduse treba biti na oprezu i sa cajevima

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Macina trava
26.12.2014 18:14:19   
Makija
Meni je tako bilo od virka, dobijala sam na 18 dana ta tri meseca koliko sam ga pila i batalila.
Pozitivna, naravno da sam mogla da se iskombinujem, ali eto. Drugi mesec sam pila kako treba, pa sad opet cekam da vidim sta i kako.

< Poruku je uredio Makija -- 26.12.2014 18:15:25 >


_____________________________

"Izmislili su milion nacina da vreme prodje, a ni jedan jedini da se zaustavi. Sto se mene tice, vise i ne moraju da rade na tome. Ovo bas nisu neka vremena za zaustavljanje"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Macina trava
26.12.2014 19:06:16   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Makija

Meni je tako bilo od virka, dobijala sam na 18 dana ta tri meseca koliko sam ga pila i batalila.

To sam i ja skontala da mi se desava od ocajnice. Treba biti obazriv i sa cajevima.

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Macina trava
19.2.2015 7:36:34   
pozitivna
Makija ! Evo mene na temi macina trava :) Sta im a kod tebe ?
Maraj nam je trudna :)user posted image

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
19.2.2015 16:40:02   
radoznalaaa
cao danas sam se prijavila na forum pa bi vas zamolila da mi nesto kazete o macinoj travi koja je prava jer sam kupila nepata cataria a sada neznam da li da pijem nju ili neku drugu jer ih imam vise vrsta a ja posto nemam redovne mece i radimo na user posted image vise od godinu dana a nikako da se pojave te dve crtice bila bi vam zahvalna ako mi neko moze da kaze koju macinu travu bi trebala da pijem

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
22.2.2015 12:18:50   
pozitivna
Radoznala ! Pa trazi Marubijum vulgare ,obrci malo stranice i citaj pisali smo mi o tome koja i kako se zove.

Pozdrav i srecno

(odgovor članu radoznalaaa)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
24.3.2015 19:24:55   
jaca81
dobro vece drage moje,citam vas neko vreme i pozelela sam da vam isznesem svoj problem...vec 10 god od kako sam se porodila imam roblem sa menstruacijom doktor mi je prepisao kontracepciju i dok pije dobijam redovno cim prekinem oet ista prica inace po nekad dobijem sama tek 2 do 3 puta godisnje,kako suprug i ja zelimo jos jedno dete a to sa kontracepcijom nije moguce zelela bih da vas pitam da li caj ocajnica moze da prirodnim putem izazove menstruaciju,pa da bi se tako nadala i zacecu,unapred hvala

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
24.3.2015 22:07:10   
nata11
Pre bih rekla da tebi treba Virak za regulaciju ciklusa pa potom ocajnica.

_____________________________





(odgovor članu jaca81)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
24.3.2015 22:21:36   
jaca81
Hvala,pokusacu i sa jednim i sa drugim

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
17.9.2016 13:08:11   
tandrcak
Ćao cure....vidim da nikoga nema dugo na ovoj temi,nadam se da će mi se neko od vas javiti.Imala sam dve vantelesne na zalost nijedna nije uspela.Od danas pocinjem da pijem Macinu travu pa me zanima da li je neka od vas imala slicna iskustva......

(odgovor članu jaca81)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 56 [57] 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 [57] 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here