RE: Razgovori mama 11/16 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


suzi kju -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 20:50:21)

I moje mrve su danas mnoge nervozne, odoh da ih kupam panna spavanje.




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 20:59:44)

Ivana , nervozna je zbog nespavanja , moj D se tako unervozi oko 19 h pa bude nemoguc stalno cici , pre neki dan je tako od 15 h bio nervozan ,ja to pripisujem zubima , nema sta drugo , zdrav je , napredan , samo nece da spava . Sinoc mi se probudio oko 1 i do 2 bio budan , to nije radio ni kad je ima dva meseca.




emicaa -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 21:24:40)

Ljiso u manjini si,ispuni im zelju [sm=smiley36.gif]
Djeca spavaju,mislim da je i mm zaspao sa Dorom,jos ne izlazi iz sobe [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 21:51:13)

Samo da vam mahnem, mamike!
Super Emice da je Davidenko ok!
Ljiso, pa daj djetetu sekanu kad ima volju![sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 22:03:58)

ja sam se bacila na trosed i grickam krusku, nadam se da ce D veceras spavati, da nece biti repriza od sinoc




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 22:04:11)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ljiso u manjini si,ispuni im zelju [sm=smiley36.gif]


a ne ne ne padam ja na to moljakanje[sm=jezicek.gif]. Nemam bas neki izgovor nije da mi je bio tezak porodjaj ili komplikovana trudnoca ali zene drage ja se jos uvek NISAM NASPAVALA[sm=zz_cold.gif][sm=zz_cold.gif] ja jedva oci drzim otvorene na poslu do 23h. Srecom pa sam kuci i u 23:00 upadam u krevet a u pidzami sam jos od 21 valjda. Ja samo hocu da se naspavam.

Emice ti me bar razumes. Moja eto budila se budila budila kad ona prestala da se budi ja prvo radila onaj posao i to i u trecoj smeni pa ne spavam dan noc dan noc, pa onda konacno pocela da radim od kuce al do 23h , pa nekad sefa cekam i do 1 nocu, ustaj u 6. I u krug. Umorna sam kao ker. Tako da nista od jos jednog nespavaca. Ispustila bih bre bebu u toku noci. Stvarno vam kazem da nisam za to[sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 22:10:20)

Ljiso, nemoj samo da ti se osladi spavanje... cim se malo naspavas,, a ti ispuni im zelju




Mariya -> RE: Razgovori mama 11/16 (1.11.2016 23:57:28)

Veče mame!
Ljišo,good to have you back!

IZVORNA PORUKA: Maraj
. Al nama je stvarno problem sto ja kad god prodjem pored njega , njemu dune da sisa. Nekad sednem dalje , na distanci; da me ne vidi , kako ne bi trazio da sisa


Aahahahaha maraja,skrivaš se od svog deteta,sve te zamišljam[sm=jezicek.gif]
Ti njega prvo prebaci u krevetac,čim nisi pored njega,manje će da traži da sisa. I odmah angažuj i muža,neka on spava ili ustaje zbog njega. Kad Lazo skonta da nema (*) počeće da spava. Danju ga zamajavaj, daj ga mami ili mužu kad traži da sisa a ti dotle nestani iz vidokruga [sm=smiley1.gif] i postepeno smanjuj podoje,recimo svakih 7-10 dana izbaci jedan. Tako će ti se regulisati količina mleka i nećeš imati problema sa grudima.
Uh,mislim da je vreme da spavam,uspava me ono kuvano vino, baš je bilo ukusno, stavila sam u njega začin za medenjake i vanilu,između ostalog,i mm se dopalo! I grlo me manje boli. Pa vi sad recite da alkohol ne leči[sm=smiley36.gif]
Laku noć mame!




serpica -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 6:35:30)

Dobro jutro drugarice [sm=smiley1.gif] primate li me u drusvo?
Ja sam za vikend bila lose,izgleda trovanje hranom,iako je izgledalo ko klasican stomacni virus,ali bas sam se namucila.Evo sad imam par minuta samo da vam se javim da vas [sm=smiley31.gif] i kazem da mislim na vas.Sutra maldjd cera
ide na Kopaonik,nastava u prirodi sedam dana,nikad se nije odavajala plasim se kako ce da podnese to.
Mala deca u vrticu,Toma bojkotuje jer je bio na pauzi pa se odviko,a Manja je super,bar tu ne brinem.
Kako ste vi? Decica? Ostajte mi zdravo i veselo do sledecih nekoliko minuta kad opet ugrabim vreme. [sm=smiley31.gif]




suzi kju -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 6:38:57)

O Serpi pa gde te nađe još i trovanje hranom ccc? Biće njoj super na Kopu, s društvom kad je, dan ispunjen, neće ni misliti na vas toliko [sm=smiley1.gif]

Jutro i od mene, noćas nisam ni spavala, plakale su na smenu jedna pa druga, ne znam zašto plaču [sm=zmeden.gif]
Sad kao spavaju a ja leškarim, sad ću da ustanem kafu bar da skuvam sebi.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 6:57:03)

Dobro jutro mame.

Mi se evo spremamo za vrtic. Curio joj je nos 3 dana i prosao je vec Bogu hvala. Eno je pije cajic pa cemo u akciju. Eto kako deca rastu sve te tegobe brzo prolaze.
Serpi bice curici super. Ne brini ni pomisliti nece na kucu[sm=smiley36.gif]. Inace to trovanje bas zna da bude nezgodno i ja sam tako zaglavila i mislila da imam stomacni kad sam posle saznala da smo svi iz drustva koji su bili u tom restoranu tad imali iste tegobe tek sam tad shvatila da je bilo trovanje.

Suzi procice to plakanje samo treba vremena. Cini se kao vecnost znam ali evo ja ti kazem iz prve ruke da je proslo a moje dete nije do godinu i po jednu noc prespavala bez plakanja i budjenja. Onda se proredilo i na kraju eto spavaju kao topovi kad treba da ih probudis ne mozes [sm=smiley36.gif].

Danas cu mozda da skupljam lisce ali me vec muka hvata tri ogromna oraha i lisca kolko ti srce iste

Piskaracu kasnije




suzi kju -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:09:17)

Joj MiLj kad bi to trajao do godinu ipo bilo bi super, one sada imaju 13 ipo meseci, i dosad nijednu noć da su prespavale celu, niti da su se probudile dva i tri puta, uglavnom je toga mnogo više. No dobro, proćiće i to.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:12:07)

Dobro jutro mame
Serpi nadam se da si sad bolje, kakvo trovanje hranom?
Devojke odose u vrtic , V se valja po podu uziva , ja pipila kafu i razmisljam sta da kuvam...




Ed83 -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:12:09)

I ovde da vam se pridtuzun, nadam se da me primate u drustvo...
Sto se nespavanja tice, moja deca kao da se dogovaraju, kad se jedno probudi i zaspe, odmah se drugo budi... imam osecaj ponekad da celu noc samo iz jedne sobe u drugu idem i uspavljujem decu[sm=hudicek1.gif]... volela bih makar jedan dan da imam da se naspavam kao covek, u kontinuitetu nekih 10 sati[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:15:08)

Jutro mame.
Mariya , pa moracu da prelomim i vratim ga u krevetac a mm u krevet [sm=smiley36.gif] to je citava rokada...[sm=smiley1.gif]
suzi , jel ti se one bude istovremeno? Ne mogu da zamislim kako je to kad su dve bebe.... jel ih nosas , sta im radis?




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:19:44)

Cao Ed drago mi je da si nam se i ovde pridruzila [sm=bravo.gif]
Moj bebac cim ustane nije gladan [sm=zmeden.gif] pa uvek sacekam oko pola sata da ogladni.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:27:48)

Ed naravno da te primamo u društvo, dobro nam došla.
Maraj kako kad, ili naizmenično plaču ili jedna počne pa probudi drugu i sve tako. Veruj, iz priča sa drugima mamama, samo onaj ko ima blizance može da zna kako je.
Kad plaču probam da dam lažu, ako nastave onda ih uzmem, nosam, ljuškam pa spustim, i tako po celu noć. Žurka non stop!




Ed83 -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:29:14)

Hvala[sm=smiley1.gif]

Ni moj bebac nije gladan ujutru kad se probudi, jer obavezno se budi sat nakon dojenja.. Ali, dok sam ja to shvatila,proslo je dosta vremena.. jadnicku sam sve vreme samo sisu u usta trpala[sm=smiley29.gif] a on pokusavao onda sve vreme da je izbaci, ja se tripovala da strajkuje i da nece da doji[sm=smiley36.gif], i tako...

A Suzi, jel'' spavaju u istom krevetu/sobi? Mozda,ako imate mogucnosti, da ih odvojite uvece, makar da ne bude jedna drugu? Mada, moja deca spavaju u dve razlicite sobe, pa se bude naizmenicno... Mozda su takve bebe... Sin, 3 god, jos uvek se budi makar 2x




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:30:23)

Ed, dobro dosla i ovde.
Meni se, makar, sin ne budi. Opet imam glavobolju, ovo je vise uzasno.




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 7:32:42)

Jutrooo i od nas iz kreveta... D se dva puta budio, ne verujem da je gladan nego iz navike
Ooo serpi, pa kako... uhhh




Maraj -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 8:15:03)

Jao suzi , pretpostavila sam da ti je zurka non stop. Zato sam i pitala....




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 8:39:21)

mi smo upravo doruckovali, smazao je palentu, nadam se da cemo regulisati stolicu.
Danas ce biti lep dan, pa cemo ici napolje.
Vesa imam da sirim, D sam ubacila u ogradicu da se zanima, al vec su mu sve igracke dosadile




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 8:45:30)

Ja jos uvek po malo skupljam ves [sm=ocala.gif]
Svuda je po kuci jer ako ga ostavim napolju nikad se nece osusiti.
sad se pentram da dohvatim naj visu policu u ormanu i seeeljo stanem na donju onako samo se naslonim i puce i srucila sam se.. malo izgrebala ruku, al sam sad sebi napravila posao [sm=hudicek1.gif]




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 8:59:26)

Anck dobro si prosla dobro nisi srušila orman na sebe.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/16 (2.11.2016 9:02:14)

Kuvam jos kafe. Bas sam nikakva.
Jedva čekam prolece[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>