|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
1.10.2016 12:55:26   
IvanaSK RR
Ja moram ovde da javno obecam da cu u toku sledeće nedelje napisati moje porodjajne priceuser posted image

Poslala :)

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.10.2016 9:06:48 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
14.10.2016 12:59:13   
lesica
Divna priča naše IvaneSK RR, naježih se objavljujući je

"Sestra dolazi i prevrće me na bok. Odlazi. Meni se počinje vrteti u glavi i vratim se na leđa. Vraća se i kaže da se vratim na stranu. Govorim joj da mi je jako loše u tom položaju, ona kaže da trpim. Opet me namešta na bok i odlazi. Ja zatvaram oči, vrti mi se u glavi, boli, osećaj kao da lebdim, mislim i da čujem ctg koji pišti, ali nisam sigurna... Čujem i neke glasove "Doktoriiii, gde steeee, ovde staju otkucaji srca bebi". Osećam da me prevrću, izvrću. "

IvanaSK RR: Moja porođajna priča

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
14.10.2016 13:42:52   
emicaa
Ivana bas mi je zao sto si se tako namucila,ali sad je on veliki djecak,a da ste zamjenili listic mozda bi bila i sedmica na lotu user posted image
ja se moram natjerati i napricati svoju drugu pricicuuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
14.10.2016 14:50:17   
veselicaa
Draga bas si se namucila,ali sto kazes nije to nista jer si dobila razlog za zivot.Ljubi tog tvog lepotanka puno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
14.10.2016 14:54:26   
IvanaSK RR
Emice, i dan danas se pitam da li bi bilo nesto da smo zamenili user posted image
Kazu da se lose stvari i bol zaboravlja kad dobijes taj mali zamotuljak, ali ja nisam uspela sve zaboraviti. Ovo je, i skraćena verzija, jos je tu bilo neljubaznih reci i stvari. Htela sam ispricam bitnije detalje, ja sam se tamo osecala jako lose, i to sve zbog neljubaznih osoba.
Ni drugi porodjaj mi nije bio bas divan, ali je osoblje bilo super i sve sam to lakse podnela. A drugi pisem sledeće nedelje, kad je sin prva smena u skoli. :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
14.10.2016 15:22:21   
Ana RR
Ivančice user posted image osetila sam grč u stomaku dok sam čitala, strašno.

Ja nikad nisam napisala tu porođajnu priču... mogla bih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
14.10.2016 19:48:13   
mali_mis
Ivana user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
11.1.2017 16:31:01   
suzi kju
Nešto slabo mame pišu svoje priče.
Ja sad svoju nadjoh i opklakah user posted image
Divnih priča ima zaista.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
11.1.2017 18:33:59   
vocicana
Ivana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
11.1.2017 21:41:07   
emicaa
Ja svoju upravo poslala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
11.1.2017 22:38:23   
eca89
Ivana , rasplaka me, divno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
13.1.2017 13:47:08   
lesica
Jedna potresna priča naše Zlatke95

"Tad sam je prvi put lepo videla, to malo predivno stvorenje je moje, nije me briga za njene nedostatke, bitno je da je preživela, moj mali borac. Vraćamo se kući, pusto, ne progovaramo. Ne čuje se dečiji plač, krevetac je prazan, ja sam prazna.
Sedim na krevetu i čitam otpusnu listu: deformitet desne ruke, dupli palac na levoj, trobocitopenija, hipertonija,otvor na srcu, deformitet kičme, fale dva pršljena, dva su polovična, nema karlicu..."

Zlatka95: Moja porođajna priča

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
13.1.2017 13:49:01   
lesica
I druga porođajna priča naše Emice RR, o tome kako je David stigao!

"Vodenjak mi pred sam kraj pukao, doktor ga je pokušao probiti ali nije uspio. Na kraju je u sred nagona pukao sam. Nešto što me u cijeloj muci nasmijalo, doktor sjedi ispred mene i pokušava probiti vodenjak, malo ga bocne pa se sagne u stranu, pita ga babica doktore šta to radite, odgovor je bio krijem se da ne ode na mene! U 07:56 rađa se moj mali anđeo, najsavršenija beba na svijetu, moj David. Tajo i ovaj put siječe pupčanu vrpcu i stavljaju mi ga na grudi. Kako sam samo mogla i pomisliti da ga neću voljeti?! Rodio se sa rukom na bradi, mamin mislilac."

Emicaa RR: Moja porođajna priča 2

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
13.1.2017 13:49:48   
lesica
Hajde mamike, fali ovde još puuuuno priča!

Na posao, šaljite nam vaše priče!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
13.1.2017 19:42:09   
emicaa
Jao Zlatka kroz sta ste vi prosle,drago mi je da ste sada dobro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
15.1.2017 22:26:10   
IvanaSK RR
Zlatka, i ja sam 25.11. u Frontu, isto carski... Zelim sve najlepše tebi i tvojoj devojcici.
Emice, grlim tebe i Davidcenka.
A ja cu morati uskoro pisati o drugom porodjaju...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
9.2.2017 23:02:56   
Maraj
Zlatka ne znam sta da ti kazem.... saljem zagrljaj Dunji i tebi. Kako ste sada vas dve

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
9.2.2017 23:26:22   
Skockica
Jao Zlatka, sto se isplakah. Najgore ti je verovatno u citavoj toj sinuaciji sto pojma nisi imala da ce ti dete imati neki problem. Mene su terali da idem na amnio i nisam htela sad kazu da dete ima neka dva problema na kicmi ali hvala ti za ovu pricu jer mi je mnooogo nade dala da to ne mora nista da znaci i da su velike sanse da dete normalno funkcionise. Zelim puno srece i zdravlja tebi i tvojoj princezici user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 21:36:21   
lesica
Divna priča naše Ane RR user posted image

Ana RR: Moja porođajna priča

" Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on prestaje da plače, miran je, kao da me osluškuje. „Vidi ga kako se smirio kod mame!“ čujem doktorku kako govori. Smejem se i gledam ga i u njemu vidim lice moga muža i srećna sam zbog toga. I kao da je odjednom ceo život dobio smisao. "



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 21:42:27   
IvanaSK RR
Ana, divno💗💗💗💗

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 21:44:07   
Ana RR
Mnogo toga sam propustila da napišem jer bi inače priča bila na 3 strane user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 21:54:19   
Anck Su Nmaun
Sad procitah pricu..boze zeno ti prodje bez bolova..srecnice user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 22:23:44   
Ana RR
Ni jednu jedinu kontrakciju nisam osetila, sestra me obilazila svakih 10ak minuta i svaki put bi mi rekla da imam baš jake kontrakcije a ja više nisam znala šta da kažem, mene ništa ne boli. Ali zato ona ešerihija i pesak... e to je bilo užasno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 22:33:14   
lesica
I priča naše vocicane RR user posted image

Vocicana RR: Moja porođajna priča


" Idemo, kada osetiš bol guraj, kao da i sada čujem svoju doktorku, hajde mila, tu je, moraš da guraš. Još samo jednom, hajde moraš!Samo znam da sam ti prvo ugledala te usne medne, te velike oči i čula kako snažno plačes dušo moja mila! Kako si savršen, imaš sve, sve prstiće, oči, uši, nosić, sve je tako skladno, koliko si mi lep koliko te volim zlato moje!!! "


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Rubrika "Porođajne priče"
7.4.2017 22:36:06   
emicaa
Anci divno,i ne mogu da vjerujem.Porodjaj bez bolova user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here