Daska za peglanje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Maraj -> Daska za peglanje (27.11.2016 14:44:18)

Treba mi savet. Koju dasku za peglanje koristite? Da li ste zadovoljne sa njon?
Treba mi nova daska . Vidim ima Vileda , Gimi .... Treba mi najjednostavnija , jedini uslov je da pri peglanju ne ostaju tragovi na odeci. Cula sam da se desava da se pri peglanju na metalnim daskama , zna desiti da se preslikaju šare sa daske na garderobu.




Maraj -> RE: Daska za peglanje (29.11.2016 15:11:08)

Zene , jel ne peglate il vam je svejedno kakva vam je daska?




jess021 -> RE: Daska za peglanje (29.11.2016 15:31:53)

Maraj, nije svejedno. Po meni je daska bitna koliko i pegla. Mislim da sa Viledinom neces pogresiti. Treba da je cvrsta, stabilna i da ima deblji sundjer na podlozi, da ne oset_is metalnu konstrukciju kad peglas. Mm je kupio neku laganu i stvarno je lako sklopim i rasklopim, ali nije nesto za peglanje, samo skripi




Sanjalicaaa -> RE: Daska za peglanje (29.11.2016 15:34:09)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Zene , jel ne peglate il vam je svejedno kakva vam je daska?


[sm=smiley36.gif]

Ja peglam sve, ama bas sve, ali mi je svejedno koja je daska. Imam neku masivnu, profi, koja se koristi u buticima za peglanje odece i ne vidim neku posebnu razliku od one koju sam pre imala, neka no name stara 15 god.
A sto se tice tragova na odeci mislim da to vise ima veze sa onom presvlakom, tj. navlakom koja ide na dasku. Ako je ona dobra ne moze da ostaju tragovi. Sta znam, mozda gresim.




branki* -> RE: Daska za peglanje (29.11.2016 18:51:42)

ja peglam samo ono sto moram,a daska mi je neka obicna,laka je za sklapanje,da ne bi ostajali tragovi,preko daske stavim cebence,imam jedno koje mi sluzi samo za peglanje i tako peglam.




dunja RR -> RE: Daska za peglanje (29.11.2016 20:13:23)


Ja imam mislim OVU I skroz je ok, kupila sam ej kada se S rodio, negde oko 2500 je bila na akciji.




Maraj -> RE: Daska za peglanje (30.11.2016 12:27:35)

Ja imam neku staru vec se raspada , al je drvena. Sad vidim da se prave te metalne. Zato me strah da se ne zeznem , da dam 3-4 000 din , pa da mi ostaju tragovi na odeci od te metane daske.




Ana RR -> RE: Daska za peglanje (30.11.2016 14:49:11)

Meni nikad nisu ostajali nikakvi tragovi na odeći, ne znam na šta mislite.

Moja daska se isto slomila pa mi sveki dala njenu koju ne koristi a koja je stara ko zna koliko i isto toliko i teška [sm=smiley36.gif] jedva je sklopim. Ali koliko peglam, sasvim mi je ok [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Daska za peglanje (30.11.2016 15:19:56)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja imam neku staru vec se raspada , al je drvena. Sad vidim da se prave te metalne. Zato me strah da se ne zeznem , da dam 3-4 000 din , pa da mi ostaju tragovi na odeci od te metane daske.



I ja sam imala tu drvenu (gore ploča je drvena, a nogice su od metala) znam na šta misliš (stara je bila 20 godina), bila je užas, bacila sam je kada se S rodio. Ne brini, ove su drugačije.




Maraj -> RE: Daska za peglanje (30.11.2016 17:10:29)

E da dunja. Na to sam mislila. E pa super onda. Kupicu metalnu. [sm=smiley1.gif]
znam da mi je neko davno rekao da je kupio metalnu (ne drvenu dasku) i da mu istaju tragovi tj sara sa daske se preslikava na garderobu




Stranica: [1]