RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Skockica -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 20:22:13)

Divne smo nagrade osvojile [sm=bravo.gif]
Cestitke drugim forumasicama i moderatorima naravno [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:11:56)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Prema rasporedu, baš je tebi pripao ovaj divan nakit :)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni se svideo too orange nakit al izgleda da mi je za dlaku promakao [sm=smiley13.gif]




Jao diiivno [sm=sloncek.gif] bas ste me obradovali [sm=zz_dance.gif] hvala puuno




vocicana -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:17:04)

Dobro vece moje vredne forumasice. Duskic, bas mi je drago sto si bas ti osvojila paket moje kozmetike.
Molim te javi mi se u pp sa podacima i brojem mob .
Cestitam svima, usijalo se ovde na forumu, ali vredelo je. Bravo devojke!!!




mali_mis -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:18:11)

Jupiiiiiiii sal [sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif]




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:20:19)

Utece mi Vocin poklon.[sm=smiley36.gif] Salim se. Svaki poklon je divan. [sm=smiley1.gif]




mati -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:23:29)

Utece nam Sanjice. [sm=smiley36.gif]
Cestitam Duskic, bice to pravo iznenadjenje. Mada bi vise volela da sam to ja. [sm=jezicek.gif]
Iskrenost mi je vrlina...




vocicana -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:26:39)

Mati bice toga jos, obecavam! Nadam se da ce Duskic i nasa Veselica biti zadovoljne mojim poklonom. Jedva cekam da cujem utiske [sm=sloncek.gif]




eca89 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:42:23)

Znate samo sta je meni drago, sto su skoro sve nagrade osvojile zenice koje pisu ovde svakodnevno[sm=bravo.gif]!




suzi kju -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:56:19)

Svaka od nas je priželjkivala Vocin poklon paket, bar ja jesam, ili eventualno nakit.
U svakom slučaju svi pokloni su divni, meni se vise dopada knjiga koje će mi eca pokloniti nego ova koju sam ja osvojila .




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:57:45)

Eca divnica[sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 21:59:06)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Dobro vece moje vredne forumasice. Duskic, bas mi je drago sto si bas ti osvojila paket moje kozmetike.
Molim te javi mi se u pp sa podacima i brojem mob .
Cestitam svima, usijalo se ovde na forumu, ali vredelo je. Bravo devojke!!!



Ostavih ti podatke. Ne sumnjam ja u paketic.

Pa nisu se zene dzabe grabile oko tvoje nagrade!! [sm=darilo.gif][sm=darilo.gif]




vikiveki -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 23:08:44)

[sm=bravo.gif] čestitam svim dobitnicama...sve nagrade su odlične
Hvala puno RR i sponzorima




Skockica -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (8.3.2017 23:54:03)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Svaka od nas je priželjkivala Vocin poklon paket, bar ja jesam, ili eventualno nakit.
U svakom slučaju svi pokloni su divni, meni se vise dopada knjiga koje će mi eca pokloniti nego ova koju sam ja osvojila .



Draga ako zelis nakit, i ako moderatori dozvole mozemo se menjati. Tako da i ti dobijes to sto zelis a ja mogu knjigu pokloniti mami ona obozava da cita




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 4:55:00)

Čestitam svim mamikama. Pokloni su stvarno svi divni.




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 6:56:22)

Suzi..evo ja ti prepustam nakit, ja na zalost ne nosim nista osim zlata.




suzi kju -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 7:50:10)

Anck nećeš možda ti nositi ali poklonices nekom. Zaista mi je neprijatno da mi ustupate svoje poklone, ujedno i drago sto bas meni ali vise neprijatno. Pobenavile ste nacisto [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=zz_wub.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 7:54:05)

Draga ako vec to nosis zasto da ne... mama ne nosi nakit, ja samo zlato... svakako ne znam sta bih sa tim.
Opusteno draga... bolje da ga ti nosis nego meni da stoji [sm=smiley4.gif]




suzi kju -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 7:58:39)

Ja volim nakit, posebno srebro, a najviše mindjusice, i imam ih bas baaaaas dosta. Menjam ih uglavnom svaki dan. Još sad kad počnem da radim, ih ...
Hvala ti puno, ne znam šta bih rekla, bas sam iznenađenja pa i zbunjena, ne znam kako da se postavim. Kažem ti i drago mi je i neprijatno. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 8:08:37)

Opusteno .. nema sta da ti bude neprijatno [sm=smiley31.gif]




AnaTamara -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 8:29:21)

Pozdrav, relativno sam nova na portalu. Mislim da sam dobila narukvicu a ne knjigu? [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 8:49:53)


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Pozdrav, relativno sam nova na portalu. Mislim da sam dobila narukvicu a ne knjigu? [sm=bravo.gif]



11. AnaTamara je sa 2.481 bodova osvojila narukvicu koju poklanja Naivin kreativni kutak. To si dobila




Milena18 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 9:01:49)

Čestitke svim nagrađenim članicama [sm=bravo.gif]
Sad vidim da sam dobila knjigu. Hvala!




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 11:03:38)

Hvala na nagradi. [sm=bravo.gif]




Khaleesi -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 11:49:34)

Cestitam svima a Voci tvoj poklon smo sve prizeljkivale[sm=smiley31.gif] meni se svidja knjiga Zovem se mama, a naci cu vremena da je pricitam... Meni se bas svideo onaj Janja nakit prelepo izgleda ali sta sad nisno svi mogli to da osvojimo... hvala RR[sm=bravo.gif]




Sanjalicaaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (9.3.2017 20:55:36)

Hvala RR i sponzorima. Bas se radujem nagradi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>