|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2019 10:13:44   
Ana RR
Grrrrrrr mrzim windows i njihov upd_ate user posted image svaki put mi nešto poremeti user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.12.2019 11:12:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2019 10:15:16   
Khaleesi
Joj upd_ate 🙄🙄


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2019 12:31:49   
Khaleesi
Ne znam sta pre 🤔🤔🤔🤔


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2019 12:34:28   
Filadendronka
Bubi, ne trazim vise od normalnog odnosa. Ali roditelji su ovde problem. Samo da vidite te filozofije, a ne zna da se potpise. Anci, samo dok se priviknes. Ali na pocetku uvek bude kosmar. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2019 12:53:59   
Ana RR
Fil, imam 7 chrome accounta u kojima radim - svaki je za poseban projekat i svaki ima svoj mail, wp, website itd. I svaki ima svoju ikonicu tako da i ne čitam šta je šta jer već po ikonici to znam. I ovaj update mi je obrisao ikonice, stavio sliku sa gmail naloga i ne mogu da vratim na stare. I sad me to toliko nervira aaaaa. Plus što mi svaki put poremeti office, obriše skype, ukloni ikonicu neke programe. Dakle mrzim mrzim windows!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.12.2019 12:55:13   
Khaleesi
Fili to za roditelje 😑😑😑


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 21:40:54   
milicicak
Beba ima temp ja sutra moram na posao... I da, radim za Novu godinu, jupiiiii


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 21:42:14   
Khaleesi
Mili a da vodis dete do lekara, ne mozes? 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 21:44:13   
Filadendronka
Ja sam planirala da predjem na Linux, ali sam odustala. Navika je cudo. Sad sam se toliko odvikla od posla posle ove dve trudnoce da ti ne mogu opisati. Ali razumem o cemu pricas, taman je sve na svom mestu i neko sve poremeti. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Fil, imam 7 chrome accounta u kojima radim - svaki je za poseban projekat i svaki ima svoj mail, wp, website itd. I svaki ima svoju ikonicu tako da i ne čitam šta je šta jer već po ikonici to znam. I ovaj upd_ate mi je obrisao ikonice, stavio sliku sa gmail naloga i ne mogu da vratim na stare. I sad me to toliko nervira aaaaa. Plus što mi svaki put poremeti office, obriše skype, ukloni ikonicu neke programe. Dakle mrzim mrzim windows!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 21:46:22   
Filadendronka

Mili, uhhh, najgore je kad su bebe bolesne. Niti znaju da kazu sta oh boli, niti znas na cemu si. Za posao nema pomoci. Ja sam na bolovanju, ali inace uvek se punom parom radi 31.12; 03.01. i 06.01. 
IZVORNA PORUKA: milicicak

Beba ima temp ja sutra moram na posao... I da, radim za Novu godinu, jupiiiii





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 21:46:47   
milicicak
Kh, ja mogu da izadjem sa posla kad god mi treba ako nema puno posla, mogu da se javim da radim od kuce ako ne moram da budem fizicki prisutna, ali kad moram da budem fizicki prisutna onda moram i tacka... A kraj godine je uvek ludilo... A mm ce i da ga vodi kod dr i na bolovanje ako bude trebalo


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:34:01   
flamingos
Mili,baš mi je žao.Što pre ozdravite❤


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:37:41   
lesica
Mili, drž' te se.

Rekoh ja kojoj sinak ulazi u 5. dan sa t preko 39. Da mi nije mame... pa ne znam šta bih.
Mrzim ove viruščine, eto.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:38:40   
mama Jo
Jaoj kad vidom temp.39 nije mi dobro...

Drzite se zene!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:41:54   
flamingos
Držite se mame,dečica-da što pre ozdravite❤



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:42:29   
Filadendronka
Les, bas dugo to traje, brzo se oporavite. Hvala Bogu pa ima ko da uleti, ne mozes da zamislis kako je tesko kad si skroz solo ( mm i ja). 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:44:17   
Ivanka 75
😠😠😠 ti vise te temperature 😕

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:45:24   
lesica
Ja sam sad solo sa mamom 😂
Sreća moje jeste zaista što mogu da računam na nju. Ali iskreno i ona mi lagano jede komad po komad jetre (sram me bilo nezahvalne, al bre što se isparanoiše ufff)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:47:27   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja sam sad solo sa mamom 😂
Sreća moje jeste zaista što mogu da računam na nju. Ali iskreno i ona mi lagano jede komad po komad jetre (sram me bilo nezahvalne, al bre što se isparanoiše ufff)


Jaoj les, pa u persun, umreh od smeha user posted image
Ali razumem skroz, ja odem kod mame i tate sa decom kao da mi bude lakse, da malo oni oko dece... i posle dva dana zovem mm i kazem - odmah dodji po nas, ne mogu vise ovobda slusam user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:49:56   
Filadendronka

Ahahhh, kod mene je isto kao kod Mame Jo. Jedino mi je zakon moja baka od 85 godina. Ona kako cuva Jaksu ne mozete da verujete. 
IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja sam sad solo sa mamom 😂
Sreća moje jeste zaista što mogu da računam na nju. Ali iskreno i ona mi lagano jede komad po komad jetre (sram me bilo nezahvalne, al bre što se isparanoiše ufff)


Jaoj les, pa u persun, umreh od smeha user posted image
Ali razumem skroz, ja odem kod mame i tate sa decom kao da mi bude lakse, da malo oni oko dece... i posle dva dana zovem mm i kazem - odmah dodji po nas, ne mogu vise ovobda slusam user posted image



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:51:58   
lesica
E to.
Sad počne, pa on opet ima t odvedi ga opet do dr (a taman se vratili)
Onda krene da se ljuti što neću da ga mariniram ili što ga puštam da se brčka (kako da ga ne pustim kad se jadan ukiselio od sirćeta, a ona bezuspešno pokušava da sakrije dokaze 😂)

I tako... onda poluvređena kreće kući, pa izjutra opet sve ispočetka.

Volimo se mi inače beskrajno ❤

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 22:54:43   
Filadendronka

“Marinira” 😂, evo padam u nesvest. Izvini Lesi. Tebi tesko, nama do smeha. 
IZVORNA PORUKA: lesica RR

E to.
Sad počne, pa on opet ima t odvedi ga opet do dr (a taman se vratili)
Onda krene da se ljuti što neću da ga mariniram ili što ga puštam da se brčka (kako da ga ne pustim kad se jadan ukiselio od sirćeta, a ona bezuspešno pokušava da sakrije dokaze 😂)

I tako... onda poluvređena kreće kući, pa izjutra opet sve ispočetka.

Volimo se mi inače beskrajno ❤



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 23:00:45   
milicicak
Jao, Les, sve razumem 😂 meni kad pomenu mariniranje ja odmah po studijama o stetnosti alkohola kao leka za obaranje temp, pa procenti pa redom. A kad mi kazu kako smo mi gajile decu ja izvucem procente smrtnosti i povecanje inteligencije. I zapusim usta do sledeceg puta.


Ne bih da te plasim, mini buba je jedne godine u ovo vreme gorela 10 dana, ispod 38 nije padala. Nista joj nije bilo, samo nos i temp. Isli kod dr svaki drugi dan...
Drz te se
Inace, jedan od mojih zeludacnih cireva nosi ime moje mame 😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.12.2019 23:02:42   
lesica
Ma i ja se smejem, naročito kada zavrne nos na moje pitanje : Iiii, jesi li mu oborila T? Frkne uvređeno ,uz gunjđanje: Jeste, sve vi znate sad.

Uglavnom, nije meni dosadno.

I da, najdraža majčica ❤

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.12.2019 1:36:03   
Khaleesi
Boli me okce 😶


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here