|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.2.2020 23:42:23   
Ana RR
Užas Suzi 😵

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:13:07   
Sanidej



"Motivacija" za krstenje dece..

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:19:12   
Sanidej
Dobili smo na poklon knjigu od naseg svestenika. Namenjena je prvacima koji pohadjaju casove veronauke u skoli. Pocela sam da citam i naisla na ovaj pasus koji sam slikala, knjiga mi je ispala iz ruku i oset_ila sam groznu mucninu. Jos uvek je na podu, ne znam, mozda joj je tamo i mesto..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:22:43   
Ivanka 75
Ravno onome sto je dete koje ide na veronauku reklo mom detetu jer je bilo nezadovoljno igrom "Bog ce da te kazni...".

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:28:06   
Sanidej
Ivanka, mene je ovo jako potreslo ima i nekih licnih razloga, ali nije samo to u pitanju. Zar je ovo nacin da nasa deca uce o veri? Bas sam razocarana i porazena, a sa radoscu sam uzela knjigu u sake i pozvala cerku da malo citamo zajedno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:29:21   
Misha i Ljisha
Knjigu su pisali ljudi. Ali evo iako sam tvrdila da ce D na veronauku kad sam razmislila ipak sam stavila da pohadja gradjansko. Bas iz ovako nekih razloga. Idemo u crkvu, vodim ih. Krsteni su. Ako budu zeleli naucice vise a ja cu ih nauciti ono osnovno. 


Ovo je bas osudjujuce i strasno. I sta sad ako je neko druge veroispovesti? Automatski ovako nesto poziva na mrznju. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:33:40   
Sanidej
Dalje nisam mogla da citam. Kao da mi je neko lupio samar. Ja sam veronauku totalno drugacije zamisljala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:34:29   
smeško
Imate temu veronauka vs gradjansko

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:35:51   
Sanidej
Smesko, ovo o cemu ja pisem nema nikakve veze sa temom koju ti pominjes.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:36:16   
smeško
Ok.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 18:41:45   
Sanidej
Pokusavam da istresem negativnu energiju tako da sam valjda u pravoj temi :) Smesno kako mene koja uopste nisam formalni vernik (da se tako izrazim) pogadjaju ovakve stvari. Ono o ubicama rodjene dece mi jos uvek odzvanja u glavi.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 19:12:11   
Maslacak15
jes vala grozno, slazem se....


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:01:37   
Ivanka 75
Sanidej, vrsta propagande, na zalost vrlo lose.
Ja verujem u Bibliju i sa radoscu je citam. Ivi sam kupila deciju Bibliju, pricu o Nojevoj barci zna napamet. 
Znam sveštenike koji su veoma posvećeni svom poslu, čast izuzecima jer su divni. 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:06:06   
Sanidej
Uzeto s radoscu, ostavljeno s tugom.

user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:18:15   
Sanjica26 RR
Sanidej, ko ti je rekao da je namenjeno prvacima? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:29:03   
smeško
Svo vreme se pitam kako je namenjeno prvacima, kada oni ne znaju ni da citaju. N je nosio samo svesku i crtao u njoj, lepili su ikonice...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:36:24   
lanajana
Ne shvatam zasto ima bilo kakve veze da li je namenjeno prvacima ili deci starijih razreda. Citirani tekst je zastrasujuc i salje uzasnu poruku. To je sustina.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:42:29   
smeško
Jako je bitno.

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:43:37   
smeško
Tesko da je, uopste, namenjen deci.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:50:09   
Sanidej


user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:50:29   
lanajana
Sta to znaci? Ako nije namenjeno deci nego odraslima, onda je ovo sto pise u redu? 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:52:47   
Sanidej
Namenjeno je osnovcima i srednjoskolcima kao sto vidite. Nije ovo nama dato u skoli, pisala sam da je nas svestenik poklonio knjigu osnovcima iz nase parohije (tu spadaju i prvaci koliko znam).

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 22:55:17   
smeško
Onda predjite na druge knjige.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 23:11:33   
Ana RR
Tako nešto ne bi trebalo da je namenjeno bilo kome. Svi imamo pravo na izbor, koliko se sećam. Verujem, da je Isus znao koliko će veru izokrenuti, ne bi se žrtvovao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2020 23:16:32   
Maslacak15
ja mislim da je vrlo antihriscanski, barem kako ja dozivljavam hriscanstvo. ali odosmo u filozofske teme.svakako ni jedno.dete ne treba da bide krsteno iz roditeljskog straha od nekakve bozije kazne....

moji su krsteni sa 4-5 meseci.svo troje, ali kad takve stvari procitam okrece mi se stomak.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here