|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 11:28:27   
branki*
hvala,drage moje drrugarriceuser posted image od jutros mo ok,pricamo,boza ko boza,veseo,skace,,luduje..boka juce bez pogovora mi dala tablet i posla na spavanje kad sam joj rekla,videvsi onu scenu moju sa bozom.
verovatno su me i komsije culeuser posted image
moram da se trudim da se iskuliram stvarno.
grlim vas,hvala vamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 11:30:00   
Lilly5
Brankic imas i ti pravo na svoju zutu minutu. Ne valja ni sve skupljati u sebi ❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 13:37:16   
mama Jo
Ne brini branki, niko ti nece uzeti za zlo, stavise deca su verovatno to i zaboravila. Ne sekiraj se ni mrvicu.

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 14:41:32   
jess021
Branki 😘



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 14:43:21   
veselicaa
Branki draga user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 16:11:31   
IvanaSK RR
Branki,slicno je bilo i kod nas prekjuce. Maca prosula sok. Ni sama ne znam zašto sam toliko bila pukla..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 18:57:16   
veselicaa
Ivana,Nina stalno nešto prosipa ili flomasterima ili hranom nešto zamaže,obrišem ili ja ili A ili S.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:09:32   
Duškić
Ja mojoj kupila nove farmerice iscepane sa nekom cipkom, ona u vrticu flomasterima obojila farke. Posizela sam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:14:07   
veselicaa
Mi kupujemo samo one koje se peru sa vodom.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:16:42   
Duškić
Pa nisam ni obracala paznju , ima dve pernice, predskolac je, a nikad to nije radila. Dala joj je drugarica ideju, a i ona sama , znam neke lutkice je uhvatile. Ali skinula sam, venisem.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:18:05   
Lilly5
 A kad vidite isarane zidove, kad se samo set_im.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:20:16   
branki*
da,desava se,jeste.ja se x puta nisam iznervirala,ne ono da se savladaam,nego se zaista nisam iznervirala,kad se isvrljaju ili prospu li razbiju,sin ima obicaj da ne jede za stolom,nego uzme i odnese u sobu gde spava i tu namrvi ,napravi haos,on ne mrvi kao ostala deca,on bas mrvi i gnjavi hranu,to mu je vezano za senzoriku njegovu i e da mi onda ja par puta dnevno npr istresam carsav,prekrivac,prebrisem pod od mrva,onda i hodnik i predsoblje,zna da sa tim mrvama udje i u kupatilo jer sto puta ulazi i izlazi,ali desi se kao juce sto se desilo da eksplodiram za tu istu stvar koju sam npr vise puta onako presla.bas poludim,odlepim,dobro je da mi ruka nije poletela user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:23:38   
veselicaa
Branki draga verujem,nemoj toliko da razmišljaš,ti si vredna,a nekad te stvari na koje si navikla toliko iznerviraju da i sama sebe ne razumes.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:26:55   
Duškić
Branki,oni ne shvataju, ti moras sve da stignes i da sredis i da spremis i da radis, nekad stvarno treba malo oduska.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 19:30:41   
Lilly5
Branki, bas zato sto si sto puta progutala, 101. put si malo odlepila❤ bice sve ok.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 20:26:29   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ivana,Nina stalno nešto prosipa ili flomasterima ili hranom nešto zamaže,obrišem ili ja ili A ili S.


Pa ne kažem ja da ona inace ne prosipa ili ne umaze,samo navodim primer da sam se iznervirala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.1.2021 20:28:53   
veselicaa
Razumem ali pokušaj da se ne nerviraš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.1.2021 20:46:31   
vocicana
Branki, sta ti je covece, ja svaki put kada sredim kucu, izhisterisem zbog ovih stvari, dva sata kuc ane moze da bude cista. Sin zato sto mm cesto podvikne za sredjivanje za sobom, sada mnogo vise vodi racuna o svemu. Ali u globalu, kod mene isto niko ni sa kim ne govori, kada su ove stvari u pitanju, jer ja toliko poludim da me cuje cela zgrada.
Iskuliraj, naravno da si pukla. Svaki ut kada smo siplanirali lepo vece, ovde se nesto izdrndalo, uglavnom zbog malog i to me izludjuje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 14:47:36   
Ivanka 75
Malopre smo prosli bulevarom gde je sinoc autom klinac od 19god ubio decaka i coveka. Tragivi guma razrovan travnati deo ograda i znak unisteni 😔😔😔 Majko mila tuge


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 14:51:06   
mama Jo
Joj Ivanka, jeza me prosla 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 15:10:32   
Ivanka 75
Jos smo sinoc na fb delili objav uda je dete nestalo, majka prijavila nestanak a ono poginulo a nisu znali. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 16:50:09   
dunja RR
Iv, sada pišu da su poginuli devojka od 19 i taj mališan od 12, juče su pisali da je poginula devojka i čovek od 48.
Srce mi se steglo kada sam pročitala pre par sati da je zapravo dete poginulo (a videla sam pre toga da si delila objavu da traže dete, prepoznala sam lik odmah i skamenila se), jadna majka ..još joj i muž preminuo u snu pre nekog vremena ...

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Malopre smo prosli bulevarom gde je sinoc autom klinac od 19god ubio decaka i coveka. Tragivi guma razrovan travnati deo ograda i znak unisteni 😔😔😔 Majko mila tuge





< Poruku je uredio dunja RR -- 5.1.2021 16:57:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 16:52:57   
dunja RR
I ja se derem i histerišem zbog istih stvari kao Branki, i imam osećaj da samo ja to radim.
Našla sam pre neki dan jedan dobar tekst na tu temu, ako stignem da ga prevedem, stavim ga ovde, da vidite da nismo jedine :)

A kada se derem, mislim da sam jedina. Ja nikada ne čujem komšije, samo se ja čujem, tako mi deluje. I možda ponekad moja imenjakinja sa 4. sprata, i sa toje dece user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 17:05:18   
Sanjica26 RR
Hvala Bogu sto nismo usamljene. 😄 Mislim da su se komsije odmorile od mog glasa. Deca su kod mame. Sad kad dodju menjam list sto se tice vikanja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2021 17:19:17   
jabudic
Mislim da to svi radimo. 
Ja mozda ne vicem kao nekad, ali sam dezurno zvocalo u kuci: stavite patike u cipelar, da li ste oprali ruke, izbacite smece iz sobe, pazi kako drzis viljusku, skloni to sa stola, presvuci se, spusti dasku, carape u korpu, nahrani papagaja, operi zube, i tako u nedogled. 🙄 ovo se odnosi na djecake, koje trenutno osim tik toka i igrica nista ne zanima.
Ne znam kako bi zivjeli da ne zvocam za njima. 😏

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here