|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 10:06:37   
Milena18
Juče sam u Razgovorima mama pisala, mužu je stigao izveštaj sa magnetne rezonance u kome je pisalo da je sve u redu. Međutim, kad smo pažljivije pogledali videli smo da jedan organ uopšte nije obuhvaćen nalazom. Otišao je ponovo kod njih (neću da ih imenujem mada bi možda trebalo) da pita o čemu se radi. Medicinske sestre su ga vrlo drsko ubeđivale da čim radiolog ništa nije napisao, znači da je sve u redu. Međutim, on je zahtevao novi izveštaj u kome će to i pisati ako je tako. Onda su one onako nadrndane zvale doktorku koja je rekla da je njen propust i da će poslati nov izveštaj. Taj izveštaj stiže posle nekoliko sati i uopšte nije sve u redu. Nije ništa strašno (valjda, jer sad sumnjam u ceo nalaz), ali upućuje ga na dalje pretrage.
Ne sećam se kada sam poslednji put bila ovako besna. Šta da kod nekoga nešto ozbiljno nije kako treba, da ima kancer ne daj bože, a lekar iz nemara ili neznanja ne napiše? Da li smo mi svi dužni da imamo neko medicinsko znanje zato što mnogi od njih otaljavaju svoj posao?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 10:16:31   
Maraj
Boze milenna. Bas strasno! Bazalost sve je vise ljudi koji otaljavaju svoj posao...
I sta da se nije vratio... da ste verovali tom prvom izvestaju.... strasno...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 10:25:13   
Ana RR
Strašno Milena... nemam reči zaista.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 12:21:53   
smeško
Како сада да им верујеш? Да нисте инсистирали, тм не би радио додатне анализе. И још се све шалимо на рачун твоје дијагностике, кад оно потпуно си у праву. Страшно. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 12:33:25   
Milena18
Pa baš to, Smeško, kako sad da znamo da je onda i ono drugo što je napisala ok? Nego srećom imam rođaku koja specijalizira radiologiju, pa ću je zamoliti da ona i njen mentor pogledaju. Ali baš sam besna jer mi nimalo ne deluje nemoguće da neko zbog previda ovog tipa nastrada. Da ne spominjem da smo platili poprilično. A zašto - da nas sestra koja radi na šalteru ubeđuje da je sve ok i da sad moramo da tražimo još jedno mišljenje?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 15:48:41   
smeško
Безобразлук.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 16:14:47   
mati
Milena, ostala sam bez teksta. Ali sada stvarno ne znam sta bi rekla. Ne postoje reči za to. I šta da radi onaj jadan neuki mučenik, koji recimo dodje iz neke zabiti, jedva tog dana sakupio novac za autobus. Rezultat kažu ok. A nije ok. Nema ko ni da mu pročita ni nista. I ko je posle kriv... Niko. Ovo sam samo navela primer, jer uvek pomislim na takve ljude, koliko se muce.
Dobro je što si ti to prokljuvila, mali broj ljudi, što kažeš, nemedicinski obrazovano bi došao do tog zaključka i primetilo grešku.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.2.2021 22:10:30   
Milena18
I meni su na pameti ti ljudi, Mati. Ja se trudim da protumačim koliko mogu, pa i kad ne mogu, imam koga da pitam. Ali ni to mi nije ok, da moram da sumnjam, rovarim i bavim se nečim što bi trebalo da radi neko ko se za to školovao i ko je za to plaćen. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 13:20:30   
Milena18
Legla sam sa bolesnim detetom da odspavamo. Posle 15 minuta je moja svekrva zalupala kao manijak na zatvorene žaluzine, iako joj je rečeno da danas ne dolazi, bila je već juče (prošlog vikenda nam se isto tako nenajavljena pojavila na vratima sa tri gosta). Otišla je posle par minuta, ali naravno, dete se razbudilo. Legle smo ponovo, ali se posle pet minuta na vratima, ovaj put dnevne sobe, pojavio moj otac. I to smo istrpele. Posle tri minuta je došao i moj brat. Evo ja drhtim cela, ne mogu da se smirim. Da li je toliko nerazumno od mene da očekujem malo privatnosti? Da li je normalno da se nekom upada u kuću bez najave i to više puta dnevno? U stvari me najviše nervira to što sam na kraju pukla pred detetom i počela da plačem. Mi se svakako selimo odavde uskoro, ali sad ne znam kako ću izdržati ovde i to malo. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 13:31:24   
Ivanka 75
Milena, vas mir nema cenu user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 13:46:51   
emicaa
Milena preporodices se kad odete odatle.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 15:53:30   
pari
Milena, mogu da mislim kako ti je...nije važno što si plakala, i ti si čovek, normalno je ...

Što pre idite pa će biti lakše

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 16:53:38   
jess021
Milena, zao mi je sto si se toliko iznervirala, nadam se da te je proslo



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 17:59:28   
Milena18
Nije, Jess, na žalost, jer se priča nastavila. Upravo sam od člana porodice dobila poruku u kojoj me optužuje za sve i svašta. Baš se loše osećam. A vama, devojke, hvala na podršci. Ipak mi je malo lakše kad ovako napišem sve. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 18:22:38   
Ana RR
Uh Milena... ja sam se iznervirala čitajući, jako sam osetljiva na narušavanje privatnosti. Želim vam da se što pre preselite, mir nema cenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 19:17:47   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Milena18
Upravo sam od člana porodice dobila poruku u kojoj me optužuje za sve i svašta


 Jao Milena ako te ko rezume to sam ja. Nek te optuzuju. Znas sta vam je ciniti. 
Bezite odatle! Nije to zdravo okruzenje za vas. Jel imas podrsku muza? Imas! Mozes da odes? Mozes! Sto pre! 
Idite pod kiriju ako treba. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.3.2021 20:51:10   
mati
Milena želim ti da što pre odeš odatle, normalna i zdrave pameti. Jeste teško, kakvi god bili tvoji su... Negde i znam o čemu pričaš. Sestra mnogo više brata, nego brat sestru. Pokazalo se na milion primera. Ali imaš porodicu kojoj si potrebna normalna, i moraš da misliš na njih. Kad ti je teško isplaci se, to niko ne može da ti uskrati i ako nemaš sa kim da po pričaš, piši ovde, izbaci to iz sebe. Sada ti stresova pa tek nisu potrebni... Grlisa veliki...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 15:20:50   
smeško
Милена, жао ми је, прошла сам кроз то. Али, пусти сад све то, не треба да се нервираш. Фокусирај се на то што зависи од тебе и што треба да штитиш. Љубим те.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 15:29:43   
Milena18
Hvala, žene ! Danas sam bolje. Popričala sam sa bratom, složila neke kockice. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 15:32:13   
Ivanka 75
Razuman razgovor moze mnogo toga da resi. Nadam se da cet i vi doci do mira i tisine u zivotu. Nije u redu da vas tako smaraju. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 16:10:24   
lesli
Milena bas mi je zao sto se te toliko iznervirali.Svako normalan bi poludeo.Izdrzi jos malo i onda si sam svoj gazda.

Meni su juce toliko digli pritisak. Ujedala sam bukvalno.Sa svima sam se isvadjala - muzem, mamom... Sa mamom sam i brzo resila, a sa muzem do uvece nisam htela da pricam. Na kraju sam sizila na dete od 2.5 godine jer su me drugi napumpali i grozno (blaga rec isuvise) se osecam zbog toga. 😢

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 16:15:35   
smeško
Лес, сви смо ми од крви и меса. Свакој од нас се то бар једном десило. У трудноћи посебно.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 16:27:13   
lesli
Znam smesko, ali i dalje mi ne umanjuje onaj osecaj da sam se mnogo ogresila o nju. Nije uopste trebalo da dozvolim da zbog toga sto su mi drugi digli tenziju, da imalo podizem ton na nju. 😔A ona dusa moja videla da mi nisu sve koze na broju pa je ceo dan dolazila da me grli. ❤️

A istini za volju, sad kad sam se smirila...mislim da ni ostali nisu Bog zna sta lose uradili. Samo sam ja pukla za sitnicu i onda me sve zivo nerviralo 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 16:28:55   
smeško
Знам. Ја грешим исто тако. x3 😑


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.3.2021 17:38:28   
Milena18
Lesli, svima se dešava, i sve se posle toga osećamo loše. Drago mi je da si se brzo smirila. Nadam se i da si izgladila odnose sa mužem. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here