RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (18.6.2018 14:53:00)

Non stop zanovetam[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (18.6.2018 15:07:32)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Non stop zanovetam[sm=smiley36.gif]


Da ne kazem ,,cantram" [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (18.6.2018 23:06:40)

Ja prestala.. zbog sebe vise..




mama Jo -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (18.6.2018 23:07:19)

Ma kako kad mi naidje...




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (18.6.2018 23:08:26)

Nemam ja vise te zivce..




Misha i Ljisha -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (19.6.2018 7:48:13)

mm ima srece ja bas retko cantram a i ako krenem da cantram to je njemu u inat jer on meni vecito neso cantra [sm=smiley36.gif] na svoju majku je ahahah...a jes stvarno gori je od bilo koje svekrve. i onda kad on zaredja meni nesto da prigovara ja onda krenem svega cega se setim od ostavljanja carapa po podu (mada moram priznati od kad je P rodjen sve sklanja, stavlja svako vece ves da se pere i svasta) do dremanja poslepodne i kojecega. Onda kad skupim sve na jedno mesto bude "gadno" [sm=smiley36.gif].




Dora89 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (5.11.2018 0:58:25)

Ja selekciju pravim uglavnom prema deci, razmišljam kako bi koja situacija uticala na njih, da li bi došlo do rasturanja porodice i kakvi bismo bili uzori kao roditelji i, uopšte, kao ljudi. Npr. za dosta stvari sam popustila svenru i svekrvi, ne želeći da primoravam muža da bira, ali ako mi se muž obrati sa nepoštovanjem, ili mi se ne sviđa način tuđeg ophođenja prema mojoj deci, odmah reagujem. S drugee strane, za mene je ranije bilo prevara = razvod, a sad mislim da mi ne bi toliko smetala, kad se za nju ne bi puno znalo i kad se ne bi viđali u našem domu i u našem automobilu.




vocicana -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (5.11.2018 8:00:35)

O deteu uvek razmisljam, naravno sada kada je tu, kada sve vidi, zna I razume. Ne volim cak ni povisen ton pred malim, jer odmah on krece da vristi I histerise cim vidi da mi povisimo ton, mada ruku na srce veomacesto nam se desi da povisimo ton jedno na drugo, narocito zato sto sam ja zadnjih meseci, zbog million stvari dosta nervoznija nego ranije. Na kraju, radim smene, juce sam bila slomljena vise od svega, muzu nije dobro, mali kada sam dosla ujutru kao da me nije video ko zna od kada, ali me je situacija sa obojicom, prosto opustila, jer je muz bio ok, cutao, nije me zatrackivaao, a mali je juce bio inspirisan sa pesmicama, slagao kockice I trtljao ceo dan.
Ne bih precutala nista sto smatram da nije u redu I da ide mimo nekog normalnog funkcionisanja, ne postoji nista. Muz je veoma kategorican kao I ja sa preverom I slicnim stvarima, tako da nema tu sta da se cuti.




Olga75 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (5.11.2018 13:16:09)

Posle 16 godina braka, da vam kažem - sve što prećutiš izleti nekad.
Znači ne prećutkujem. Ne prećutkuje ni on i eto mir u kući.
Kad se svađamo svađamo se ali nema da prebacujemo pa to traje kraće [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (25.11.2018 13:27:05)

Zarad mira u kući, pustim ga ponekad da bude u pravu (iako nije) [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] sačekam nekoliko dana i onda mu pokažem da je pogrešio[sm=smiley1.gif]




Sanidej -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (25.2.2019 10:13:16)

Pre sam cutala da ne trosim energiju na rasprave, sad sam stigla do rafalne paljbe  i za sitnice (tipa neslozene stvari na gomili)😆 Hronicni umor uzima danak




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 7:19:34)

Generalnol lose podnosi kritiku, pa gledam da ne zvocam bas apsolutno za sve, ali kad mora, mora :)





doramar11 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 9:17:01)

Ne komentarisem postupke njegovih prijatelja uvek, ali kad uticu na nas onda moram. Ne volim kad ljudi traze novac, a finansijski su u boljem polozaju od onoga od koga traze.





MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 10:25:10)

Joj za to se slazem, ne volim da mesam novac i prijateljstvo, a znam da nije neophodno njima vec da znaju da imamo pa ce da nam vrate..





doramar11 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 11:32:53)

Mislim da to i nisu pravi prijatelji.




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 12:06:23)

Ma ljudi pokusaju pa gde prodje prodje





doramar11 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 13:02:51)

Bezveze, vidim da nisam usamljen slucaj po ovom pitanju.




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 14:38:14)

Ma neverovatno sta nam se tek odmah nakon svadbe desavalo, kada su znali da imamo svez kes :)) sou





doramar11 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 14:58:55)

Namirisu dusmani lovu ne brini :)




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 15:56:03)



IZVORNA PORUKA: doramar11

Namirisu dusmani lovu ne brini :)
   istina ziva!





doramar11 -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 16:12:45)

Zato finansije krijem kao zmija noge :)




MimaKos -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (12.7.2019 17:09:04)

I treba! Nego tad znali da je bilo kesa, pa je bilo hit situacija 





Mirko Svirko -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (23.10.2019 22:44:59)

Generalno posvadjamo se mi. Ali gledamo da mali to ne gleda ne cuje.. E sada kad bas dodje do smarajuce svadje , uzimam tajm aut odem u drugu sobu pa se dopisujemo...
Inace sam primetila zanovetanje ne vredi, pa tog trenutka precutim zarad svog deteta. Svakako mu pokazem sledeci put da nije bio u pravu. Jer mi se svadjamo oko deteta, jedino tu nemamo isti pogled na svet i odrastanje.Dok bi ga ja pustila da se igra i uziva u detinjstvu,moj muz bi ga drzao u stakleno zvono prebrisano asepsolom.




kamičak -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (24.10.2019 18:54:27)

Ne cutim vise, jedna koju sam volela je tako cutala I skupljala jed I zavrsila pricu pre vremena. Sve sto imam bacam na sto!




vocicana -> RE: Koje su situacije u braku koje ste precutale zbog mira, a koje nikada ne biste? (25.10.2019 11:45:21)

Ima stvari koje me se ne ticu, apsolutno ne, niti dajem sebi za pravo da se mesam u to.
Bila je situacija bas za novac, nije mi spomenuo da je dao, ali tvoj novac tvoja stvar, niti me zanima zasto ni kako.
Nista u sustini ne precutim, samo odlozim iskaz za malo posle, jer mei ne pada na pamet da kvarim dan, vece i spavanje glupostima, naime, samo smo jednom u zivotu imali ozbiljnu svadju zbog koje nismo komunicirali mesec dana, oko mog rodjendana, ja sam kriva bila, ali ne na nacin koji je on shvatio i prihvatio. Dok smo zivi, to ce biti ogromna prepreka za nas.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]