RE: Higijena u porodilištu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


miiilica -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:58:49)

Hvala na info, samo da nema noću u sobama kakvih gostiju :D za wc znam da nije za pohvalu, ni u frontu ni na drugim mestima ne cvetaju ruže




Sanidej -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 13:35:28)

Toaleti se ciste i dezinfikuju na dnevnom nivou. U sobama je problem sto se ostavlja hrana na stolu, pa moze da privuce nezeljene goste. U principu nista strasno i ok za kraci boravak.




veselicaa -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 13:38:39)

U nasem porodilistu je bila zadovoljavajuca higijena.Ima tople vode,tus kabine su pristojne.




medamisko -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 13:42:41)

Bas tako nigde nema kao kod kuce.
A da se odrzava to svalkako. Higijena je obavezna, duso dosta zavisi i od zena sa kojima si u sobi.
Ali ti si tu kratko i posle sa svojom bekanom.




AnaTamara -> RE: Higijena u porodilištu (3.4.2019 9:43:26)

Medamisko, potpuno si u pravu, mnogo zavisi od zena u sobi. Mene su ubacili u sobu gde je bila katastrofa, muka mi je kad pomislim..ali posle par sati su mi prebacili u drugu sobu, sa drugaricom. Inace, porodiliste je pre par godina renovirano, i stvarno odrzavaju higijenu, zenice dolaze vise puta dnevno da ciste. Svaka soba ima svoje kupatilo, sredjeno vrhunski




Sanidej -> RE: Higijena u porodilištu (3.4.2019 10:31:55)

U Frontu sam uvek bila u trokrevetnoj sobi, cimerke ok, ciste i uredne zene.




vocicana -> RE: Higijena u porodilištu (3.4.2019 10:37:29)

Ja se samo nadovezem na pricu od Milene, kupatilo je bilo lose zbog tus baterje I tih uslova, ali zena ima raznih, tako daje sve to stvar srece mozda malo. Ali tu gde se zivot radja stvarno treba dabude sve perfektno, msm svuda ali tu posebno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]