RE: Sistematski pregled kod predškolaca (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Srecko47E -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (26.2.2018 12:21:18)

Javi kako ste prosli.




Anck Su Nmaun -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (26.2.2018 12:23:11)

To je sve rutinski




Bunnyca -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.3.2018 15:19:37)

Nama je preko vrtica bio zakazan oftamoog, fizijatar, vadjenje krvi u urin.Kada smo sve to odradili zakazuje se sistematski, a to je pedijatar, logoped zubar i psiholosko savetovaliste.Pa posle svega toga vakcina.Al su zakomplikovali




Anck Su Nmaun -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.3.2018 15:21:43)

Kod nas nema vadjenje krvi.
Smo ocno, sluh i fizijatar i posle na vakcinu. Naravno nas pedihatar jos malo pregleda i kraj.




Anck Su Nmaun -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (27.3.2018 9:16:59)

Mi sve obavili al MMR nemaju trenutno [sm=smiley7.gif] znaci ostalo nam jos to.




MishMash -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (27.3.2018 9:37:24)


IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Nama je preko vrtica bio zakazan oftamoog, fizijatar, vadjenje krvi u urin.Kada smo sve to odradili zakazuje se sistematski, a to je pedijatar, logoped zubar i psiholosko savetovaliste.Pa posle svega toga vakcina.Al su zakomplikovali


Bunnyce, iz istog smo mesta [sm=smiley1.gif]

Nama je rečeno da posle sistematskog odmah primaju vakcinu, juče smo zakazali i evo jutros čujem da je nestašica vakcina [sm=smiley22.gif] Nadam se da će se to rešiti do našeg termina.




Anck Su Nmaun -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (27.3.2018 11:24:09)

Nas kad su zvali pre dve nedelje bilo je vakcina. Medjutim dan pre nego sto smo mi dosli na red, nema [sm=smiley13.gif]
Ma ok, bice al me nervira cimanje.




MishMash -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (27.3.2018 13:39:44)

Pa da, i mene isto. Ja ću pitati da li mogu da kupim vakcinu, samo da ne moram opet da zakazujem, kombinujem i idem u cik zore tamo.




Misha i Ljisha -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.4.2019 13:32:58)

Mi smo bili samo na proveri sluha i vida. Treba da zakazem vakcinu. Ima li jos sta?




Tiziana -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.4.2019 13:42:50)

Fizijatar, logoped





Misha i Ljisha -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.4.2019 13:47:43)

Tiziana a da li to isto okace u vrtic termine ili to treba ja da zakazujem?




Sanidej -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.4.2019 14:11:49)

Pisala sam vec da je nestasica vakcina..




Tiziana -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (1.4.2019 15:42:53)

Kod nas smo sve sami radili u nasem dz. kod pedijatra, on pozakazuje sve elektronski i nama napise termine. jedino je zubar dolazio u vrtic i radio pregled, ali smo svejedno morali u dz po potvrdu. i na kraju sa svim tim potvtdama nazad kod pedinatra da to napise na jedan papir koji se nosi u skolu. 





Misha i Ljisha -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (3.4.2019 0:33:57)

Zakazala sam sistematski za D u petak i vakcinu. Kaze dr da ona odradi sistematski pa salje dalje ako treba kod fizijatra i logopeda. Mi smo logopeda obavili na moje insistiranje ranije. Tako da smo to zavrsili 😁 a i naucili sta treba





milicicak -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (3.4.2019 7:42:53)

Kod nas mora ceo krug specijalista da se obidje i svaki mora da napise izvestaj i udari pecat na tu potvrdu o sistematskom pregledu. Ja samo jos da zovem da zakazem taj zavrsni pregled jod pedijatra i sa tim smo gotovi




Tiziana -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (3.4.2019 8:05:51)

Tako je, svaki specijalista napise izvestaj, a pedijatar na kraju sve sakupi i napise izvestaj na jednom papiru koji nosite u skolu. svi pregledi su obavezni. 





Sanidej -> RE: Sistematski pregled kod predškolaca (3.4.2019 10:38:40)

Taj papiric od pedijatra izgleda kao da je iz blokcica..ocekivala sam normalnu stranu A4 formata.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]