|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bubuljice na licu bebe
11.5.2019 18:54:28   
Filadendronka

Jeste, tako mi je i Dunja rekla da je i kod nje imalo brz efekat. 
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Odlicno, to je bas brzo delovanje



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bubuljice na licu bebe
12.5.2019 13:26:28   
Sanidej
Cini mi se da je ona pominjala i rozaceu uz to

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bubuljice na licu bebe
12.5.2019 14:00:55   
Filadendronka

To Dunju muci, a ovo je vezano za bebe. 
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Cini mi se da je ona pominjala i rozaceu uz to



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bubuljice na licu bebe
12.5.2019 17:07:43   
kamičak
Sta li sam ja procitala, pogubljena.:)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bubuljice na licu bebe
12.5.2019 17:35:31   
Sanidej
Ja sam unela zabunu, misleci da beba ima rozaceu pride uz bubuljice. Filadendronka je objasnila 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bubuljice na licu bebe
3.6.2019 17:40:32   
eca89
Evo i mene u ovoj temi. Moja ima i ove sitne i one prave bubuljice i oko njih crvenilo, narocito kad place ili kad se najede. Isto kad spava, umiri se.
Kupih ovu vasu Cicaplast i nista, situacija ista.Ovde mi patronazna rekla da samo ocistim fizioloskim rastvorom i mazem svojim mlijekom.
Pomagajte, strah me da je neka alergija, ali ne lici mi na ekcem. Ves perem sa bijelim tecnim i ispire. 2x, nije imala do sada, sad nam je 25dana.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bubuljice na licu bebe
3.6.2019 17:46:30   
dunja RR
Eco, ja nisam stavljala fiziološki, samo sam je češće umivala. Isto je imala te sitne, a pre njih, i te bele, sa okolo crvenim. Ja mislim da se čisti koža, i da će proći i kod vas. I nemojte je pretopljavati, te bubuljice su pre svega od pretopljavanja.


Fili, kakvo ej stanje kod vas?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bubuljice na licu bebe
3.6.2019 18:58:50   
eca89
user posted image


Evo ovako to izgleda. Molim mame da se jave

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bubuljice na licu bebe
3.6.2019 20:39:01   
milicicak
Eco, to je ono sto kazu cisti se beba. Proci ce. Vazno je da je ne pretopljavas, da vidis racuna da voda u kojoj je kupas bude tu oko 37 stepeni i da cesto provetravas kucu da se bubuljice ne bi upalile. Cicaplast je super, ali moze i bilo koja cinkova krema da isusi bubuljice


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bubuljice na licu bebe
3.6.2019 21:22:35   
eca89
Milcicak, mazala sam je cicaplast, ali jos vise joj jd bilo crveno, nama nije pomogly. Ona je bucka, pa joj je oko vrata i ispod katastrofa.

Bepanthen joj malo umiri, smiri to crvenilo.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bubuljice na licu bebe
3.6.2019 21:46:16   
Filadendronka

Eco, Dunja je lepo objasnila. Meni lici da je kontaktni dermatitis, vidi da je ne dodiruje nista sto nije cist pamuk. Dermatolozi preporucuju garderobu bele boje i nikako pretopljavanje. Vidi i da ne reaguje slucajno na nesto od tvoje kozmetike npr. kupku, dezodorans, stik. Ja se kupam uljanom kupkom za bebe posto je bebino lice veliki deo dana na mojim grudima. Kada je rec o kozmetici, Jaksi bas odgovara cikaplast. I dalje se pojavljuju te bubuljice povremeno, ali se smire nakon mazanja i lice mu bude bas onako cisto i nezno. Svakako prati da li se siri ili se pojavljuje jos negde po telu, jer bi u tom slucaju najbolje bilo da se konsultujes sa lekarom.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Eco, ja nisam stavljala fiziološki, samo sam je češće umivala. Isto je imala te sitne, a pre njih, i te bele, sa okolo crvenim. Ja mislim da se čisti koža, i da će proći i kod vas. I nemojte je pretopljavati, te bubuljice su pre svega od pretopljavanja.


Fili, kakvo ej stanje kod vas?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bubuljice na licu bebe
19.7.2019 6:07:44   
MimaKos
Imali smo kad se rodio bas po celom licu i trajalo je do nekih mesec dana, rekli mi da cemo imati problem i kasnije sto blage veze nema, beba je sada super i mesecima ni tackicu nigde


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bubuljice na licu bebe
19.7.2019 6:12:50   
Duškić

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Imali smo kad se rodio bas po celom licu i trajalo je do nekih mesec dana, rekli mi da cemo imati problem i kasnije sto blage veze nema, beba je sada super i mesecima ni tackicu nigde






Pa to se podrazumeva valjda kod beba koje doje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bubuljice na licu bebe
19.7.2019 6:13:24   
Duškić

IZVORNA PORUKA: eca89

user posted image


Evo ovako to izgleda. Molim mame da se jave




Jao medic.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here