RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 10:36:36)

Zasto? Pa funkcionise kako ga naucis




Srecko47E -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 10:38:43)

Hvala Anck.Znaci da se bacim na posao!Taman krece da puzi pa cemo imati rutinu da bude u svojoj sobi.Uzeli smo i one puzule i tepih za puzanje,namestaj ce svakako napolje.




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 10:42:00)

Pa mislim da ste jos mali za tako nesto jedva da se krece. Ali za par.meseco lagano mozes da sredis sve.




Srecko47E -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 10:44:48)

Vecina familije se ne izuva a to me vec izludjuje.Moram nesto smisliti..
Hvala ti bas mi znaci savet iskusnih




Dora89 -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (7.3.2018 23:40:40)

Moraš da nateraš ljude. Obezbedi više pari papuča. Ako budeš popustljiva, niko se neće zamisliti, prosto će to iskoristiti.




Mala Elena -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (7.3.2018 23:44:11)

Krevetac najvise i sluzi i smeta. U spavacoj tri ormara, jedan nas, jedan bebin , jedan za E i P.




mama Jo -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (7.3.2018 23:47:01)

Najveci problem mi je garderoba, to se sto puta presvucemo u toku dana svi, pa onda jedan ves se susi, drugi za peglanje, treci ceka da se pere... to me izludjuje. Imamo mesta u spavacoj, i to cemo pod hitno da napravimo - posebna soba, garderober soba.mislim da je to prava investicija




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.4.2018 20:16:15)

Mamajo kod nas nema spasa kod mene se na dasku za peglanje svasta baca. Mm najvise. Levo ja bacam sta je peglanje a on desno njegovo...nesto.
Kod nas napokon sve vraceno na mesto.




MimaKos -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.4.2018 12:26:28)

Mi isto tako, beba i mi u jednoj sobi, cerka u drugoj ali mesta nikad nema, narocito za njenu garderobu za vrtic koju perem non stop kao i bebina stvari!




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (1.7.2018 13:45:57)

Vratili mso sto napokon na sredinu al bolje da nismo, svi se kaze za coskove [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (1.7.2018 14:51:50)

Stocici u dnevnoj sobi su mi sklonjeni sa strane. Pomerim ih jedino kad neko dodje. Mala je dnevna soba i samo smetaju.




mama ivane -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (4.8.2018 7:02:39)

Iskreno svaki dan nesto se skloni, iznese i premesti , Da bi imali vise prostora za igru a i da se nebi povredili,, nemam 50% namestaja i stvari kao nekada[sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (21.7.2019 11:29:23)

Raspored nismo.mjnjali da joj ne bi remetili.prostor, beba je kod nas u sobi a ona u svojoj i dalje





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]