RE: krevetac-krevet??? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Shishica -> RE: krevetac-krevet??? (25.1.2012 15:19:41)

Znam, par puta sam spavala na njoj dok mi mm jos nije bio muz.. uzas, ali on smatra da je super [sm=zmeden.gif] Opet valjda neka psihologija u pitanju...

Elem, ne bih dete bas smestila na 80.cm sirine jer i ja volim da se baskarim, a to mi brate uzano...

Moram jednom da vam stavim slike moje spavace i dnevne sobe da mi kazete kako bi vi resile problem moj.. oko smestanja nas i deteta..




*Alexx* -> RE: krevetac-krevet??? (25.1.2012 15:22:17)

Ogradice za krevet - mi smo kupili u Aksi.




*Alexx* -> RE: krevetac-krevet??? (25.1.2012 15:27:18)


IZVORNA PORUKA: Shishica

Elem, ne bih dete bas smestila na 80.cm sirine jer i ja volim da se baskarim, a to mi brate uzano...



Single krevet za odrasle je 90 cm širine. Detetu je sigurno dovoljno 80 cm. Andrej jako lepo spava u tom krevetu, a prilično nemirno spava.




Shishica -> RE: krevetac-krevet??? (25.1.2012 15:30:12)

Pa ne prave dzabe toliku sirinu, ali ja sam sad izmerila 80.cm i pokusala da se vrtim tuda i zamislila sam koliko je to samo malo sire od kreveca i kako ce brzo da poraste i citav scenario [sm=smiley36.gif]
Sta ces..psiha ti je cudo ..




Anoniman -> RE: krevetac-krevet??? (25.1.2012 15:36:37)

IZVORNA PORUKA: Shishica

Znam, par puta sam spavala na njoj dok mi mm jos nije bio muz.. uzas, ali on smatra da je super [sm=zmeden.gif] Opet valjda neka psihologija u pitanju...

Elem, ne bih dete bas smestila na 80.cm sirine jer i ja volim da se baskarim, a to mi brate uzano...

Moram jednom da vam stavim slike moje spavace i dnevne sobe da mi kazete kako bi vi resile problem moj.. oko smestanja nas i deteta..


Mi smo to rešili kas se Žaba rodila. Izbacili bračni krevet i spavaću pretvorili u dečiju a mi se preselili u dnevnu. S tim da smo još pre nego što smo počeli da uopšte radimo na bebi u dnevnoj kupili trosed (zapravo se vodi kao ležaj jer je sedalni deo 2m) koji smo birali upravo sa namerom da nam jednog dana bude primarni krevet, dakle komotan i udoban kad se razvuče...




mejvis -> RE: krevetac-krevet??? (25.1.2012 15:37:13)

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Mejvis, kupili smo dušek u Aksi, jedino smo tamo našli. Ne sećam se cene, ali nije bila neka preterana.


E hvala ti! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Shishica -> RE: krevetac-krevet??? (30.1.2012 15:05:44)

Gae, sta ste radili sa bracnim? Meni bi bilo uzasno zao da ga prodam ili slicno, obozavam ga, a i spada u moj miraz [sm=smiley14.gif].
Kakav vam je taj lezaj u dnevnoj? Da li vam je to sad samo vasa spavaca ili tu dovodite i goste... Mi imamo u dnevnoj i tv i kompjuter na celom jednom zidu je to.
Imamo taj trosed koji je meni moica ali mm kaze da to nije moica nego nesto drugo (ali meni jeste zato sto je trosed bez stranica [sm=smiley1.gif]). Meni bi to bila smrt da svako vece pravim i ujutru sklapam.

Razmisljala sam i da ostane taj bracni i samo ubacim u to maaaaaalo prostora sto ce ostati neki stocic i stolicu i tako nesto i etogac.

Videla sam krevete koje rade koliko hoces siroke, a ovaj mi je super jer u prvo vreme tu ogradu okrenes da bude spolja, a taj deo bez stranice do zida i dete ne pada i kad poraste malo samo okrenes. Sad cu da vidim da stavim slike i da mi kazete kako bi vi...ako hocete..




Shishica -> RE: krevetac-krevet??? (30.1.2012 15:12:25)

Ovo nam je spavaca.... ne znam ni de cu taj krevetac.

[img]http://www4.slikomat.com/11/0130/3xv-IMG-44.jpg[/img]

A ovo je dnevna (ignorisite nered i stvari mm)

[img]http://www4.slikomat.com/11/0130/6l3-IMG-44.jpg[/img]

Taj desni cosak koji ne vidite ima jos onu deciju komodu sa pultom za presvlacenje, a tu gde ja stojim i slikam su vrata od sobe i kutija sa igrackama.. dnevnu bi svakako zelela da menjam... komplet.. ali to je za drugu temu.. [sm=smiley13.gif]



Imate li neke ideje, ako vas ne mrzi.. [sm=smiley10.gif]




Anoniman -> RE: krevetac-krevet??? (30.1.2012 15:25:02)

Šiši, evo kako izgleda naš trosed sa foteljama, trosed (koji se vodi kao ležaj jer je sedalni deo 200 a ne 180 kao kod troseda) razvlači se tako što se izvuče fioka i prebaci dušek. U fioci ima dovoljno mesta za 2 velika jorgana, 4 jastuja, pidžame, 3 frotira i po koju sitnicu... Kad se razbuče dobije se ležaj sasvim pristojnih dimenzija, 200x160. Za razvlačenje i sklapanje potrebno je po 3 minuta sa sve nameštanjem posteljine.

Inače na suprotno zidu imamo sto za komp, policu za tv, to nam je i spavaća i primaća soba, kad sklopimo krevet kao da tu niko nikad spavao nije...


[img]http://www4.slikomat.com/11/0130/oh-DSCN27.jpg[/img]






džema -> RE: krevetac-krevet??? (31.1.2012 13:45:04)

pogledajte ovaj krevetac, mnog mi se sviđa, ali mislim da još uvek nije za dete od 2 godine. šta mislite sa koliko godina bi det najranije moglo da spava u njemu?
http://www.namestaj24.com/rezbos/products/decije_sobe/deciji_kreveti/deciji_krevet_timy.html




džema -> RE: Iz krevetića u krevet (31.1.2012 13:50:02)

mnogo mi se sviđa ovaj krevetac, šta mislite od koliko godina dete može da spava u njemu?

http://www.namestaj24.com/rezbos/products/decije_sobe/deciji_kreveti/deciji_krevet_timy.html




Anoniman -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 10:49:33)

klik
[sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 10:51:29)

Neces valjda? [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 10:53:48)

mislim da se mi necemo skoro prebacivati u krevet [sm=smiley36.gif]
jos uvek stane u krevetic [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 10:56:53)

Mene su moji zbog nedostatka prostora u stanu držali u krevecu do kraja prvog razreda [sm=smiley29.gif]




Anoniman -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 10:57:19)


IZVORNA PORUKA: lesica

Neces valjda? [sm=smiley36.gif]

Nikad se ne zna [sm=smiley36.gif] md me odgovara od te ideje i kaze da ne moze da se nabavi suv materijala za taj krevet i da kad prodje neko vreme , krevet ce se osusiti i razglaviti ili tako nekako




lesica -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 11:03:24)

Hehehe,ili da odneses nacrt nekoj manjoj privatnoj firmi koja pravi krevete-mislim da je to jednostavnije [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 11:05:14)

Ma ja obozavam stolarske radove , ne bih to propustila [sm=smiley36.gif] Ali verovatno necu raditi nista , jer bih morala i Andreju da napravim nesto a za to trenutno nema mesta . Petra ce dobiti sad neki krevet za jednu osobu .. Samo da nadjem nesto sto mi se dopada [sm=smiley1.gif]




mejvis -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 11:41:36)

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Mene su moji zbog nedostatka prostora u stanu držali u krevecu do kraja prvog razreda [sm=smiley29.gif]


[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image], baš si me nasmejala!
Mi smo naručili krevetić iz Bambina 160x80, veći nam ne odgovara zbog prostora. Ideja je da Jakša ima svoju sobu a beba da bude sa nama u spavaćoj do jedno 3 godine a posle ćemo da vidimo.
Nadam se samo da će se navići na krevet jer nema još ni 2 godine.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Anoniman -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 11:53:26)

Meni se ovaj prvi dopada




Anoniman -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 12:32:50)

Ribizlo, super su im kreveti. Meni zanimljiv šesti jer izgleda kao da je izašao iz crtaća, mada ne verujem da bih njega odabrala. Pre bih uzela taj prvi, osmi, deveti ili jedanaesti...




Olga75 -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 12:52:11)

a sta kazete da OVDE pisemo o krevetu kao o namestaju
a da u ovu temu ostavimo za savete o tome kako prebaciti dete iz krevetica u krevet [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Iz krevetića u krevet (23.2.2012 12:59:55)

e a evo jos bolja tema KUPILI SMO KREVET




Anck Su Nmaun -> RE: Iz krevetića u krevet (13.5.2012 8:41:13)

T odavno ima svoj krevet, ali je spavala sa nama u sobi.
Danas smo krevet prebacili u deciju, da bude sa sekom.
E sad mene interesuje : Kako ih naucite na novu sobu da spavaju sami ? Od kad se rodila u sobi je sa nama .
A drugo uvek neko lezi pored nje dok ne zaspe, kako sad? Da legnem i ja sanjom u njen krevet [sm=zmeden.gif]




majathegreat -> RE: Iz krevetića u krevet (24.5.2012 14:36:19)

IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni se ovaj prvi dopada


Jel ste kupili mozda ovaj? Meni se isto svidja, ajde mi pisi tamo u temi kupili smo krevet da ne pravim problem..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>