RE: Letovanje 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Letovanje 2018 (23.7.2018 14:06:50)

Super su slicice, ali bih vas zamolila da ih stavljate u pravu temu [sm=smiley1.gif]
Klik




Ana RR -> RE: Letovanje 2018 (23.7.2018 16:12:13)

Na tvoju zapovest [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Letovanje 2018 (25.7.2018 13:02:33)

da li zna neko neki dobar smestaj u crnoj gori




MasnaMasnica -> RE: Letovanje 2018 (30.7.2018 10:50:54)

Je li bio meko odavde na Paxosu?
Ja ga gledam umesto Sitonije za sledecu godinu, i sve vise se zaljubljujem u njega.😍




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (30.7.2018 13:07:00)

Emi jel uživate? U stvari šta ja pitam, sigurna sam da uživate :)


Krit je predivan, zaljubila sam se u Agi Apostoli, a u Hanjuuuuu tek [sm=smiley27.gif] Sve je zaista neka posebna Grčka.

Klima je fantazija, taman toplo koliko treba, vetar pirka, voda najdivnija koju smo doživeli u Grčkoj, što see tiče temperature.
More čisto.

Hrana odlična, hotel nam je bio super.

Da Sava nije bio onako nemiran i ja ovako umorna trudnica, dala bih desetku ovom letovanju [sm=smiley36.gif]
Moraćemo na popravni na Krit ;)




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (2.8.2018 16:52:09)

Zaboravila sam da napišem, možda nekom zatreba, preneli smo 1 limenku od 5l maslinovog ulja u koferu, rekao mi je vodič da ne prave problem na aerodromu. Zapravo meni su dali da unesem veliku flašu vode, i brdo hrane keksova i čokoladica u ručnom prtljajgu kada sam rekla da sam trudnica [sm=smiley36.gif]

A onda, nakon kontrole, orobili smo free shop [sm=smiley36.gif], jer iz free shopa možete šta god želite uneti sa sobom u avion, pa smo uzeli još veliku limenku maslinovog ulja (mogli smo i 3, ne bi pravili problem), i uzeli smo slatkiša, alve, vakumiranih maslinki. Sve to je bilo i u koferu, uzeli smo u Agi Apostoliju u Sinki i Lidlu koji su nam bili u sledećoj ulici od hotela, ali eto još jednu turu smo uneli i u ručnom prtljagu uz free shopa. Može se komotno sve uneti. Mi uvek dovučemo puno masl ulja iz Grčke, jer suncokretovo ne koristimo.

Avion rules [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (2.8.2018 16:55:28)

I da, da naglasim, u free shopu prodaju baš kvalitetno ulje, koje se ne može naći po marketima. Mi smo uzeli obe varijante, ono što inače uzimamo, u Lidlu, i sada ovo kvalitetnij u free shopu, skuplje je ali ne puno.




Ana RR -> RE: Letovanje 2018 (2.8.2018 20:39:05)

Super Dunjči [sm=bravo.gif] i mi smo doneli ulje, fetu, začine, slatkiše.. mm je kupio domaće kolače u poslastičarnici, ludak. Naravno, Merendu, bez nje ne možemo da se vratimo [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 13:54:24)

Malopre na UZ, pita mene dr, jeste bili do Retimna.? Ja u zbunu-pa rekli ste da se ne drndam puno u putu, išli smo do Hanje svako veče i to je to.
Kaže dr, samo proveravam [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 15:50:41)

Koji car[sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 17:31:29)

Ja sam već počela da gledam smeštaj za sledeću godinu [sm=smiley36.gif] dogovor je da idemo sa kumovima, bože zdravlja. To bi bilo baš sjajno!




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:06:03)

Anči oš da otvoriš temu za 2019. [sm=smiley36.gif]

Koji deo gledaš?

Ja se razmišljam, da Bože zdravlja bude sve ok, sledeće godine obavezno renoviranje kuhinje i kupatila, na leto, a ja za to vreme sa decom u Bosnu, pa do D strica u Mostar, a onda do CG. Mada i tetka od D nas intenzivno zove u Dubrovnik, ona prodaje stan tamo, pa hoće da se svi izređamo dok ne proda [sm=smiley36.gif]
Videćemo, samo Bože zdravlja.






Sanjica26 RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:22:25)

Ja sam se nameracila na Skijatos. [sm=smiley1.gif] Kaze mm vec gledas. [sm=smiley36.gif]E, pa kad nigde nismo isli ove godine bolje da gledam na vreme. [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:28:08)

Skijatos je predivan, rekoh ti već [sm=smiley27.gif]
Samo se teško odlučiti grad ili plaža, i ako plaža, koja plaža [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:31:01)

Da, da i ja to bas gledam. Hocu da mi bude dobra plaza, blizu grada.[sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:43:02)

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:44:13)

Znate šta, razmišljala sam i na Kritu, a i sada. Tamo, baš na Kritu, pored onolikih Skandinavaca, spoznala sam jedan ozbiljan kontrast, ledeni Skandinavci VS topli i srdačni Grci. Baš mi je bilo upečatljivo, jer sam sa svih strana, u hotelu (nigde pozdrava, osmeha) na plaži, u gradu, bila okružena njima, hladnima, kao led. Ne znam da li je do klime, ali uvek biram tople Grke [sm=smiley27.gif]




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:46:08)

Ne, ne, Mili, mislili smo da li smeštaj na plaži ili u gradu :) ja glasam za plažu, a većina za grad koliko sam primetila.
Mi smo obišli dosta plaža, sve je to blizu, a bili smo smešteni na Trulosu.
Moje omiljene su Mandraki, Kukunaria i Marata, ali i Trulos mi je drag.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.





Sanjica26 RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:50:29)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.



Da, da obavezno Mili i druge plaze. Ja bih i na izlet i do Skopelosa. [sm=smiley9.gif]




milicicak -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 18:56:39)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne, ne, Mili, mislili smo da li smeštaj na plaži ili u gradu :) ja glasam za plažu, a većina za grad koliko sam primetila.
Mi smo obišli dosta plaža, sve je to blizu, a bili smo smešteni na Trulosu.
Moje omiljene su Mandraki, Kukunaria i Marata, ali i Trulos mi je drag.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.



Ja na Skijatosu nikad ne bih birala smestaj u gradu, uvek iskljucivo blizu plaze. Ostrvo je ionako malo, sve je blizu. A u gradu je ludnica, ne znam kako neko tamo moze da spava [sm=smiley36.gif] i nemam omiljenu plazu, sve su mi bile prelepe. Narocito neka potpuno divlja do koje smo se spustali nekom kozijom stazom i gde nije bilo zive duse. Ima je na mapi ali je jedva dostupna sa puta, ljudi dolaze camcima do nje




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 19:02:50)

Eto i ti tako misliš :) još glasova za smeštaj na plaži [sm=smiley1.gif]
Mandraki (ona mi je na prvom mestu) je divlja, kroz šumu, maslinjake se dolazi do nje, hodom nekih 20 minuta od zadnje stanice busa, i sa desne strane plaže (kada se gleda na more) je ogromna crvena stenčuga, u stvari kao zid od nekog crvenog kamena. A pored Mandrakija, ka istoku, je bilo još divljih plažica, ali smo se mi enkako uvek vraćali Madrakiju.




Sanjica26 RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 19:09:09)

Mene bi unistila ta buka u gradu. Volim ipak malo izolovanije.




Ana RR -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 20:08:31)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči oš da otvoriš temu za 2019. [sm=smiley36.gif]

Koji deo gledaš?



Mogla bih [sm=smiley36.gif]

Za sada gledamo Tasos, mm nije bio i ide mu se a kumovi bi da ponove. Ja sam bila davno sa drugaricama. Našla sam nekoliko kuća za iznajmljivanje, taman za nas šestoro.
Samo me brinu ose, tamo ume da ih bude užasno mnogo a Mare je alergičan.




vonavoj -> RE: Letovanje 2018 (3.8.2018 21:20:21)

Ja gledam Jerisos,vec smo bili...ili ako uhvatim onaj hotel Theoxenia,za "male" pare[sm=smiley36.gif]
Sa bebom,mirna mesta trazim.




MasnaMasnica -> RE: Letovanje 2018 (4.8.2018 14:14:31)

Ja sam upravo rezervisala Paxos za jun 2019 Boze zdravlja.
Jedva cekam![sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>