RE: Letovanje 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


nata11 -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 12:42:36)

Krf.Hotel Magna Gracia 4*
Krin super izgleda. Koliko je udaljen od mora?




dddaca -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 16:10:03)

Super Krin, mi cemo jos da cekamo. Ne znam kad ce mm moci da dobije odmor, tako da cemo verovatno opet nesto u poslednjem trenutku, kad ne bude vise bilo popusta. Nego nikako mi nisu jasne agencije sa svojim opisima hotela. Evo, sad sam htela da pogledam kakav je hotel i na jednom sajtu pise da je pored plaze, na drugom da je na uzvisenju u okolini Dasije, a na trecem da je 400 m od plaze. Pa hajde sad ti vidi kome ces da verujes [sm=zmeden.gif] Inace, deluje mi sasvim Ok na slikama




krin 40 -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 16:32:22)

Hotel je precizno 300m od plaže.A nalazi se iza Chandris hotela i imaju zajednicku plazu pa ga neki sajtovi reklamiraju kao na plazi.Citala sam preporuke na tripadvisor u nasih turista.Par minuta laganog hoda,dobra
hrana.To mi je bitno.Malo uzvisenje je sa stepenicama.To je ipak Krf😁.Ono sto je meni bitno je udaljenost samo 8 km od grada Krfa i fenomenalna lokacija za
polazište na obilaske.Dušan će imati samo godinu dana.Njega ću voditi na Vido na pradedin grob i u Srpslu kuću.Uglavnom će on da uziva sa tatom.Nadja i ja planiramo silne obilaske😁




dddaca -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 16:39:03)

Super. Mi cemo Krf ostaviti za neko naredno letovanje. Gospodjica prethodne dve godine uopste nije htela da seta, unervozi se posle vecere i hoce da spava. A da idem na Krf, a da ne obidjem grad Krf, to mi je nekako bezveze




krin 40 -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 16:47:21)

Zato ja Nadju tek sada vodim.U pravu si.Šteta je ići ako nisi u mogućnosti da sve obidješ.Krf nije samo za razne "plaže".Ima vremena.Ići ćeš.Krit je super za
letovanje.Ali meni je već bzv jer tamo mi je zaova i išli smo i možemo bilo kada.Videla sam i povoljne aranžmane za Lefkadu.Najstariji sin će na Tasos sa devojkom i to i jeste super izbor za njih.




dddaca -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 16:54:35)

Tasos je prelep, bili smo bas davno. Lefkadu takodje ostavljamo za neki naredni period. Steta je otici tamo i sedeti samo na jednoj plazi, a opet do najboljih plaza ima da se vozi. Sad sam najvise za varijantu smestaj u blizini plaze i nekoliko lepih plaza u krugu do 10 km, da ne mora previse da se vozi.A avion otpada za sad




krin 40 -> RE: Letovanje 2018 (16.12.2017 16:57:10)

Anck zaboravih ti napisati za Bugarsku.Ja nisam bila.Kumovi jesu.Jednom i više nisu imali želju.Doživeli su more slično kao Isidora.Opusali ga baš kao da se kupaju na Dunavu.Povoljno je letovanje.Slike samvidela.Neki extra hotel.Sve je to ok ali kažu da bi radije išli na Ohridsko jezero ako će takvu vodu.E ja sam na Ohridskom letovala pre nekoliko godina i meni je bilo sjajno.Išli smo na krstarenje i obisli sv.Naum itd..




emicaa -> RE: Letovanje 2018 (17.12.2017 18:40:41)

Krin odlicno,kad idete,mislim koji mjesec?




gagana83 -> RE: Letovanje 2018 (17.12.2017 20:26:16)

Mi planiramo opet Krit, ovaj hotel KLIK
Sutra idemo do agencije da uplatimo [sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Letovanje 2018 (18.12.2017 8:36:33)

Emi na Krf polećemo 12 juna.u avgustu idemo sa babom i dedom u Pržno.Samo ne znam još tačan datum.




emicaa -> RE: Letovanje 2018 (18.12.2017 9:41:41)

gagana odlicno [sm=bravo.gif]
mi smo odlucili da cemo u Stalis,na sred puta nam je od svega sto sto hocemo ovaj put obici.




krin 40 -> RE: Letovanje 2018 (18.12.2017 11:12:21)

Super devojke.Možemo da odbrojavamo.Emi jel ti beše imaš aplikaciju za odbrojavanje[sm=smiley36.gif].Mene su upravo zvali iz agencije i potvrdili rezervaciju.




gagana83 -> RE: Letovanje 2018 (18.12.2017 15:30:52)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

gagana odlicno [sm=bravo.gif]
mi smo odlucili da cemo u Stalis,na sred puta nam je od svega sto sto hocemo ovaj put obici.

To jr izmedju Irakliona i Agios Nikolaosa?
Mi smo prosle godine bili u Agia Marini, pored Hanje, obilazili od krajnjeg zapada do Retimna, plus malo na jug. Zapad mi je predivan, plaze fenomenalne a Hanja ljubav na prvi pogled[sm=love.gif]. Ubedljivo najlepsi grcki grad koji sam videla. I najradije bismo opet taj kraj, ali je ovo ispalo bas povoljno. Ali bar mozemo da obidjemo Knosos, Iraklion, Matalu i jos neke lokacije koje su nam letos bile predaleko. A do Hanje cemo svakako da svratimo.




emicaa -> RE: Letovanje 2018 (18.12.2017 22:07:00)

Krin imam i redovno je gledam [sm=smiley36.gif]
Gagana jeste,ovo je kod malie.Planiramo obici Agios nikolaus,Plaku i Spinlongu.Na zalost odavde imaju samo letovi za Iraklion a Chania je 3.5 sata odatle autom i to nam je previse daleko.




gagana83 -> RE: Letovanje 2018 (19.12.2017 0:37:31)

Pre ce biti 2.5 h[sm=zmeden.gif] Iraklion - Retimno 1.5 h. Retimno - Hanja 1h.
Mi smo prosle godine isli letom Beograd - Hanja, ove godine Beograd - Iraklion.
Divno sto cete videti A. Nikolaos i Spinalongu [sm=bravo.gif] Mi planiramo, Boze zdravlja, neko od narednih letovanja na istok Krita, npr A. Nikolaos ili Elounda [sm=smiley1.gif]
Ma celo ostrvo je predivno - istok, zapad, jug...




emicaa -> RE: Letovanje 2018 (19.12.2017 8:33:57)

u pravu si,do elfonisija je toliko.Ja se nadam da cemo jednom otici tamo,na one plaze.
A kao sto kazes,cijelo ostrvo je divno.Gdje god da odes nema greske




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 12:15:40)

Gaganče, čini mi se da ste svratitili u Agi Aoostoli letos, reci mi molim te kako se tebi čini. Da li je baš malo mesto, da li se ima negde prošetati uveče. Naravno išli bi do Hanje, ali ne verujem baš svako veče. Drugarica je letos bila u Hanji, pre toga letovala na istoku Krita, ali kaže Hanja, prelepa.

Iz svega što sam pročitala, piše da je Agi Apostoli jedno od najlepših mesta na Kritu, puno borovine, sve miriše, pesak, 3 plaže, prirodni hlad, liči na Dalmaciju. To su sve komentari sa neta, ništa loše nisam našla. Voda topla, 3 plaže ušuškane, nema vetra, idelano za porodice. Hanja je samo 4km udaljena pa se busom stiže za par minuta. A sa druge strane, na 5km su Agi Marina i Platanjas, mada pročitah da tamo može da ima talasa. Naravno, otišli bi na Elafonisi.

Kada ste vi beše bili, krajem juna? Kako ti se čini Agi Apostoli što se tiče vetra i talasa, kraj juna-jul, to me najviše interesuje. Kakva je T vode u junu i početkom jula?

A znaš da sam i prošle godine pikirala A. Apostoli, eto još me drži, što više čitam, sve mi se više sviđa.
Ali hoću od tebe informaciju iz prve ruke [sm=smiley36.gif] da li je istina što pišu po netu.




MamaNecaVo -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 12:49:02)

Mame sjajne ste.Pratim temu vec duze i belezim bitne stavke.
Kod nas je problem sto ne znamo gde ceni ni sta tacno zelimo.
Da li je to miran odmor bez ugde icega ili ipak malo aktivniji u smislu da nije bas neko mirno,penzos mesto.

mm je bas zapeo za Albaniju,navodno super hrana,predusetljivi,ljubazni,cisto more..mene je strah zbog A.
A do sada smo obisli 4agencije i ni jedna ne nudi opciju letovanja tamo




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 14:37:42)

Gagana, i još, na ovoj slici, Agi Apostoli, da li je ovo naselje tamo u pozadini, tj kuce, ako jeste ne deluje malo:

[img]https://www.dodaj.rs/images/Dn1bI.jpg[/img]


Uzeli bi auto na 4-5 dana, šta ste vi obilazili u tom delu oko Hanje?




Maraj -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 14:52:22)

Dunja mi smo bili na Kritu u mestu Ag.Nicolaus pre nekoliko godina. U periodu kraj juna pocetak jula. Nama je bilo hladno. Tokom dana je bilo ok ali uvece smo oblacili duge rukave. Vetar je bas duvao. Mozda se samo nama tada tako zalomilo. Ali ni nesto taverne krajem juna nisu radile. Imala sam utisak kao da smo bili u aprilu pa smo van sezone... To mesto nismo obilazili.




dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 15:01:58)

Hvala Maraj, to beše na istoku? Po komentarima, rekla bi da je istok vetrovitiji, takav sam utisak stekla.

Ovo je zapad, i baš ovo mesto važi za idealno za porodice jer je ušuškano i sa toplom vodom. A Gagana je bila u susednom emstu prošle godine, čini mi se krajem juna.






dunja RR -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 15:04:26)

Ne planiram sada ništa da uplaćujem, ove godine jurim last minute [sm=smiley36.gif], da li za Limnos da li za Krit. Ako uspe VTO, jedino mi kraj juna dolazi u obzir, a ako ne uspe, može i kasnije. Nego da razmotrim sve varijante.




MamaNecaVo -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 15:27:17)

Dunja vredi li juriti last minut?U smislu da se moze uloviti nesto dobro.
U koliko ranije juris ako nije tajna.




Maraj -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 15:28:09)

Dunja ja ti zelim da sledece godine preskocis letovanje [sm=smiley2.gif] il da ga bar odlozis.




Maraj -> RE: Letovanje 2018 (31.12.2017 15:30:10)


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Dunja vredi li juriti last minut?U smislu da se moze uloviti nesto dobro.
U koliko ranije juris ako nije tajna.

NA sve je to rizik. Mi smo jedne godine cekali i ne docekasmo. Sve "najbolje " se proda. Ne kazem, nekad i moze da se "ubode". Al mislim da je bolje uplatiti u novembru. Bude dosta jeftinije. Mozda vise nego last minut a mozes i da otplacujes polako . A ponajbolje od svega, da izaberes najbolje za najmanje pare




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>