RE: Slatki sto (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


mama Jo -> RE: Slatki sto (18.11.2017 20:45:52)

Sad je na rodjusima popularno da deca imaju i pinjatu... pa se napuni raznim slatkisima... to isto moze da bude bas zanimljivo, a negde moze i da ,,zameni" slatki stol...
Deci je svakako zanimljivo a i vole te razne mini cokoladice kojima se pinjata popuni...




MamaNecaVo -> RE: Slatki sto (19.11.2017 1:08:58)

Inace i pinjate se lako prave.
Ja kupujem slatkice u slatkoj kuci i punim ih.
Obicno gledam da su to slatkisi u celofanu.

Zaovinim klincima sam pravila Spajdermena i Elzu.




medamisko -> RE: Slatki sto (14.12.2017 18:35:24)

Bas lepe torte. Ubacite slike, uglavnom narucim




mama Jo -> RE: Slatki sto (14.12.2017 18:47:14)

E bas sam nasla neki tutorial na yt za pinjate i skroz je ok napraviti ih. Ja sam u prosloj nagradnoj igri u junu ovde osvojila MC pinjatu koja je savrsena!!
Ali da, napraviti je lako, i ne mora da budu skupo, a sad je bas popularno po decijim rodjusima!




medamisko -> RE: Slatki sto (14.12.2017 23:12:22)

Mi i.amo pinjate dve jos ih cuvamo . A slatki stolovi su mi za krstenja i neka veca slavlja za decine rodjendane nekako vise slanisi .
Mada lepse kad je kombinovano.




veselicaa -> RE: Slatki sto (15.12.2017 9:43:00)

Ja sam pravila dvaput pinjate svojim smizlama,bas je lako.




mama Jo -> RE: Slatki sto (15.12.2017 10:00:21)

Super je kod pinjate bas to sto su suoer za rodjuse jer deca obozavaju slatkise, a posle stvarno moze da ostane kao ukras u sobi ili igracka.
Ta sto sam ja dobila bas na RR je velika Mini Maus koja vozi auto, J.se danima posle rodjusa igrala sa njom kao ona i Mini negde putuju 😊

Mi se cesto kod kuce igramo pravljenja vocnog stola 😊 pa seckamo vockice, bodemo ih na raznjice i onda pokusavam da je nateram da sto vise voca jede... a to je suoer stvar i za rodjuse zaista 😊 ako je neki letnji rodjus bas moze lepo da se napravi 😊





mama Jo -> RE: Slatki sto (11.3.2018 14:53:12)

Bili smo na rodjusu gde je mama cuvala teglice od bebece hrane, i te teglice je koristila mesto casa, za sokice deci. Sami ubaci slamvmcicu i super izgleda. Moze i na svakoj teglici da se napise ime deteta pa kao svako da ima svoju, da ne izgube.




nata11 -> RE: Slatki sto (11.3.2018 15:58:35)

Malo ste me sad zbunile [sm=smiley1.gif] Zar se pinjate ne razbijaju kako ste ih cuvale?




veselicaa -> RE: Slatki sto (11.3.2018 16:00:21)

Da,pinjate se razbijaju drvenim stapom [sm=zmeden.gif]
Tata je drzao pinjate a one mlatile stapom,jos A imala maramu,da ne vidi gde udara,prosao je tata bez udarca [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Slatki sto (12.3.2018 13:03:40)

Mi ih nismo razbijali stapom. Vise ukrane trake dole koje samo malo jace kad se povukuizadju svi slatkisi... ostane taj deo pocepan ali vrlo malo i lako moze da se zalepi. Nama je nasa posle rodjusa ostala skroz... samo sam taj donji deo zalepila, nista se ne vidi




Anck Su Nmaun -> RE: Slatki sto (12.3.2018 13:08:19)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bili smo na rodjusu gde je mama cuvala teglice od bebece hrane, i te teglice je koristila mesto casa, za sokice deci. Sami ubaci slamvmcicu i super izgleda. Moze i na svakoj teglici da se napise ime deteta pa kao svako da ima svoju, da ne izgube.

Ja sam u tim teglicama pravila sejkove iu super je izgledalo

Inace pinjata moze i da se povuce od dole ne samo da se udara.
Mi smo prosle godine imali pinjatu koja nikako nije mogla da se razbije. H se ubila od lupanja, dok joj teta nije pomogla [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Slatki sto (12.3.2018 13:12:34)

Inace ja sam za prvi Vukov pravila kao sto posebno.
Sad napravim mafine, ili te sejkove ali ne kindjurim ono kao teme i cuda.

Inace nekako mi je slatki sto previse, jer posle ide torta. I ako se najedu slatkisa, sejkova, popsija, mafina cemu torta [sm=zmeden.gif]

Ove godine sam htela mafine odmah za pocetak da ih cekaju na stolu, slanisi- kiflice, stapici, perece i kasnije torta.




mama Jo -> RE: Slatki sto (12.3.2018 13:16:07)

E nasa pinjata je bas takva isto bila, bilo je velikih decaka koji su vukli i vukli, i nista joj nisu uradili 😊

I meni je slatki sto previse, ali ja cu ove god.da smanjim torte zbog toga, do sada je bilo 3 torte, sad cu mozda dve manje i tako tih nekih ukrasnih popsa i mafina... trazim ideje pa cemo videti 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Slatki sto (12.3.2018 13:26:14)

A ja nisam, kod nas je uvek jedna veca , i uvek nam i ostane. Suvise mi je svega toga iskreno.
Ali dobro svako kako voli.

Danas se nekako i rodjendani prave takmicarski...





veselicaa -> RE: Slatki sto (12.3.2018 13:57:50)

Ja vise volim ove pinjate koje se udaraju,deci je to mnogo zanimljivije.
Anck bas takmicarski,mame gledaju da naprave nesto novo,ja kada sam pravila pinjate,drugari od A i S nisu znali sta je to a ni dosta mama,takodje[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Slatki sto (12.3.2018 14:05:01)

Mozda starijoj deci, ovima malima to i nije nista specijalno... najzanimlhiviji deo je kad ispadnu slatkisi [sm=smiley36.gif]

Jeste, meni je to skroz nepotrebno, za 2-3 sata koliko traje rodjus nakindjuri se svega i svacega...a deca svakako pamte atmosferu lepu 😊




veselicaa -> RE: Slatki sto (12.3.2018 14:10:33)

Pa ne znam bas,mi smo pinjatu nosili u vrticu i deca su bila odusevljena,jeste taj deo kada ispadaju slatkisi zanimljiv ali udaranje pinjate je dozivljaj veci.





mama Jo -> RE: Slatki sto (12.3.2018 14:33:18)

Slazem se da je deci pinjata super, i jeste zanimljiva... i kod nas na rodjusu su decica od 3 pa nadalje urlali i nisu mogli da docekaju pinjatu, a jednogodisnji vrsnjaci su bili totalno ravnodusni 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Slatki sto (12.3.2018 16:55:24)

Pinjata je ok
Ja pricam za slatki sto.
Previse svega.
Ja sam pravila to za V prvi i T sedmi jer je bilo zajednicko slavlje. Deca bukvalno nisu mogla da se opuste i zaigraju stalno te sejkovi pa popsici.pa torta pa sokici. Posle sam videla ...previse svega!
To je sve za mame i tate da bude kaao kod ovog i onog da se pricaaaa.
Deca vise vole dobru zabavu! O tomese prica!




veselicaa -> RE: Slatki sto (12.3.2018 16:57:49)

Ostane posle tona slatkisa pa se danima deli,ali eto sada svi prave sve sto vide.




mama Jo -> RE: Slatki sto (12.3.2018 17:12:08)

Slazem se Anck! Deca pamte zabavu i atmosferu, a da li su bili popsi, tri torte ili sejk i mafini... to ce pre roditelji zapamtiti nego deca.




Anck Su Nmaun -> RE: Slatki sto (12.3.2018 17:32:28)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ostane posle tona slatkisa pa se danima deli,ali eto sada svi prave sve sto vide.

E pa to a to sto se samo nabijaju cifre. Jos malo pa jedan obican rodjendan kosta kao mala svadba...nas narod u svemu oboozava da preteruje.




mama Jo -> RE: Slatki sto (12.3.2018 17:38:04)

Za 3h rodjusa kao za svadbu od 200 ljudi 😂




Rosita -> RE: Slatki sto (12.3.2018 17:48:58)

Kod nas ima jedna fensi igraonica gde praktikuju pinjatu. Mislim, može svuda, nego od ovih gde gravitira naša vrtićka grupa. Zato ja ne volim pinjatu i ne priređujemo je, a i igraonicu uzimamo takvu da se ne ponavlja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>