|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:17:33   
Anoniman
MM nosi burmu , ne skida je , ne voli nakit generalno , ali od burme se nije odvojio . Nisam očekivala da će je nositi non stop , ali eto , prijatno sam iznenađena . Ja moju ne nosim sada , jer je peskirana pa se bojim da ne izgrebem Ninu , i da , na poslu je nisam nosila jer se ne sme .

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:28:33   
SareniVrabac
mm nosi burmu,ne skida je uopste i to je njegova zelja, nikad ga nisam terala niti insistirala na tome... ja moju ne nosim zadnjih mesec dana, tj ne nosim nista od nakita jer mi smeta... kad se porodim onda cu ponovo nositi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:31:40   
morena
IZVORNA PORUKA: BubaMira

MM nosi burmu , ne skida je , ne voli nakit generalno , ali od burme se nije odvojio . Nisam očekivala da će je nositi non stop , ali eto , prijatno sam iznenađena . Ja moju ne nosim sada , jer je peskirana pa se bojim da ne izgrebem Ninu , i da , na poslu je nisam nosila jer se ne sme .


Kako to misliš? Da se na poslu ne smije nositi? Zašto?

Mi je nosimo oboje od dana vjenčanja, nikad mi nije ni palo na pamet da je mm ne bi nosio. Pa zašto ne bi? On je voli nositi i voli da svi vide da ima ženu. user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:33:25   
Anoniman
Morenice , radim u zdravstvu na specifičnom mestu , kad ulazimo u salu - zna se , visoko podignuta kosa i skinut nakit . user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:34:26   
Anoniman
Moj muz nosi burmu, a ja neuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:36:02   
Debeljuca
i moj mm nosi burmu non stop...user posted image

mada znam, za slucajeve koji nose na lancu, ne nose i tako...
to mi je bezveze skroz user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:36:46   
JMPM
Mm nije skinuo burmu od kako sam mu je stavila u crkvi user posted image ,a ja sam morala skinuti u trudnoci jer sam jako bila otecena,jedva sam je svukla da ne otkinem prst user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:37:31   
Anoniman
Nosenje burme nije merilo ljubavi zene moje user posted image
Mi je nosimo oboje a i da je ne nesimo isto mi se hvata.
Jer ako neko zeli nesto da ucini na kvarnjaka ucinice i sa njom i bez nje

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:38:32   
JMPM
Nije merilo ljubavi,naravno,ali je meni lepo da vidim da nose i muz i zena burmu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:39:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JMPM

Mm nije skinuo burmu od kako sam mu je stavila u crkvi user posted image ,a ja sam morala skinuti u trudnoci jer sam jako bila otecena,jedva sam je svukla da ne otkinem prst user posted image


Moj otac je mojoj majci klestima presekao burmu (bila je trudna)...Samo su joj preko noci otekli prsti i nije mogla drugacije da se skineuser posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:40:03   
Anoniman
Pa i meni je lepo ali ako nece da je nosi ne mozes na silu da ga nateras. Moj brat od ujaka i snaja su se na vencanju pokacili zbog toga sto je on burmu stavio na lancic i mislim bilo je jako ruzno za posmatrat. To je stvar licnog izbora ko neko ne zeli ne mora.

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:41:17   
JMPM
Meni je to sasvim normalno i prirodno,ali ima nas raznih...
Verolino,sva sreca nisam tom brzinom otekla user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:43:23   
Anoniman
Ma imas ti i slucajeve od kojih mi se gadi koji namerno nose burmu da bi skupili sto vise zena oko sebe. Tako da ne nosi je svako iz istih pobuda user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:47:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Nosenje burme nije merilo ljubavi zene moje user posted image



Sa ovim se slažem . Poznajem tipa koji nosi burmu a prevrće sve živo mimo braka . I kad su ga pitali "pa što nosiš burmu kad varaš ženu gde stigneš" , odgovorio je "pa baš zato , klinke se danas jako lože na oženjene" .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:49:45   
Anoniman
Bravo Buba user posted image E to sam htela da kazem. Za njih je burma mamaca za nezrele curke kojima je zivotni san bludnicenje sa ozenjenim muskarce. Tako da ako bi smo statisticki gledale vise varaju muskarci koji nosi burme nego oni koji ih ne nose. Jer ima takvih primera koliko hoces.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 10:54:36   
Debeljuca
mi smo ziveli zajedno dugo bez burmi... e onda smo se vencali... da deci bude lakse... tj. da nama bude lakse sa papirologijom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 11:39:57   
jovicaa
e _ebem ti devojke koje se loze na burmuuser posted image to je stvarno jadno

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 11:40:56   
jovicaa
inace i ja sam se udala cisto formalno, da bi sve bilo lakse... beba dobija automatski prezime i tralalla i drago mi je da imam isto prezime kao dete

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 12:06:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Bravo Buba user posted image E to sam htela da kazem. Za njih je burma mamaca za nezrele curke kojima je zivotni san bludnicenje sa ozenjenim muskarce. Tako da ako bi smo statisticki gledale vise varaju muskarci koji nosi burme nego oni koji ih ne nose. Jer ima takvih primera koliko hoces.


mislim da ovo bas nije na mestu, jer da bi se tako nesto tvrdilo trebalo bi prvo odrediti koji to procenat ozenjenih nosi burmu i koliko, a zatim opet izracunati procenat onih sa burmom koji varaju i procenat onih bez burmi koji varaju, a nisam cula da je bilo ko uradio tako neko istrazivanje.
ako neko hoce da vara - varace i u vezi i u braku, i sa papirom i bez papira, i u vezi na daljinu i na blizinu. i to sve vazi i za muskarce i za zene. da se klinke pale na burmu, to sam vec cula i to mi je malo bezveze, ali kao sto kazu sto ljudi - sto cudi.
licno, nije mi bio zivotni san i cilj udati se, jednostavno sam nasla nekog s kim mi je lepo, on me zaprosio relativno brzo, a bilo je lakse i zbog papira, i eto...kao sto sam rekla, nosim burmu i verenicki prsten jer su mi lepi i jer je to jedini nakit koji nosim, a nosi je i mm.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 12:25:22   
ksenija81
Mi burme ne nosimo, meni jer smeta (nije da nisam pokusalauser posted image ), cas mi spada, cas mi je tesna...
A mm je jedva stavio i tokom vencanja jer prezire nakit, ne zameram mu.
Mislim da postoji istine tu da se klinke loze na burme, ali muskarac je taj koji odlucuje da li ce prisati na prevaru ili ne!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 12:32:03   
Didy
Iako sam pisala da je nosim, sad sam nešto utanjila. Iskreno, ne znam ni gde je.user posted image Negde u kutiji sa ostalim nakitom. Kad naletim na nju, stavim je. I tako...
Mm je nosi mnogo redovnije od mene, svakog dana, ali je skida kod kuće i kad ide na trening.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:12:52   
Anoniman
Ksenci osvrni se oko sebe i videces da ne moras da sprovodis ikakvu statistiku. Ne kazem ja da su svi uskarci isti ili ti sve zene i da svi varaju. Samo kazem relanu situaciju ovde. Sad bar da kazem zivim specificnim zivotom i dosta se krecem u narodu i vidim sta je ustvari realna slika braka i koliko kome znaci sam brak i ta burma.
Meni burma iskreno nista ne znaci vec obecanje koje smo dali pred Bogom. To mi je bitna spona izmedju mene njega i Boga.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:18:37   
Anoniman
Mi smo u braku. Postujemo se. Volimo se. Burma je nakt. Tacka.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:23:21   
Verus
slazem seuser posted image
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Nosenje burme nije merilo ljubavi zene moje user posted image
Mi je nosimo oboje a i da je ne nesimo isto mi se hvata.
Jer ako neko zeli nesto da ucini na kvarnjaka ucinice i sa njom i bez nje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 15:24:03   
Verus
Slazem seuser posted image  Mi nekad nosimo nekad ne.  Ja evo vec skoro 2 godine ne nosim=otkada sam zatrudnela...Stvarno mi je svejedno.
IZVORNA PORUKA: magiNS

Mi smo u braku. Postujemo se. Volimo se. Burma je nakt. Tacka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Mame,
sandrina

Kada ste prvi put dali detetu meso i koje?

pre 6 meseci (23%)

sa 6 meseci (41%)

oko 8-og meseca (36%)


Ukupan broj glasova: 158

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here