RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


NadaR -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (17.2.2012 10:06:59)

Mm i ja nosimo burme . On svoju nikada nije ni skidao a ja jesam u trudnoci jer mi je bila mala.






Lilla -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (17.2.2012 10:27:59)

MM ne nosi burmu da na poslu ne ostane bez prsta, radi na zeznutim masinama. Inace kad ne radi nosi i burmu a i ostale dzidze (sat i lancic).




isidora88 -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (17.2.2012 12:25:39)

mm burmu nije skinuo od vencanja a ja sam skinula u trudnoci i otada je ne nosim[sm=smiley4.gif]
stavim je ponekad kad idemo negde ako ne zaboravim,nosila bih je stalno ali mi je jos uvek malo tesna




hanka -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (17.2.2012 12:28:31)

Nosim burmu i verenicki prsten zato sto mi se svidjaju kao nakit a ne da bih pokazala nekom da sam udata
Mm je voleo da je nosi sve dok nekoliko puta nije umalo sebi otkinuo prst,zadnji put sam je nasla medju lovackim stvarima [sm=smiley36.gif] i sklonila je.Kad sam ga pitala posle jel zna gde je,naravno rekao je da sam je ja sklonila na sigurno [sm=smiley1.gif]
Nemam razloga da ga teram da je nosi,vaznije mi je da ima 5 prstiju na desnoj ruci[sm=smiley36.gif] da me voli,postuje,ceni.Nakit je nakit-predmet a veza tj brak je nesto sasvim drugo




MakiJ -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (17.2.2012 12:36:18)

Nosim verenicki i brmu zato sto mi se svidja, pa burme smo birali zajedno. Mm je nosio burmu dok skoro bez prsta nije ostao tako da je njegova burma na sigurnom[sm=smiley1.gif]
Nek su njemu svi prsti na broju[sm=smiley1.gif]




tanjica85 -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (28.2.2012 14:39:34)

mm i ja nemamo burmu,jer se nismo ni vencali, ali zato nosimo srebrno prstenje jos od pocetka nase veze. Kupili smo jedan drugome na nasem prvom zajednickom putovanju u Spaniji. On nosi na palcu, ja na kaziprstu.




lelaigor -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (28.2.2012 14:51:09)

Jel' moguće da nisam pisala u ovoj temi? [sm=zmeden.gif]
Nosimo i on i ja. On nije bio siguran da li će moći zbog posla, jer radi kao sreviser medicinske opreme, pa bi mu možda smetala, ali nije je nikad skidao. Ja moju jesam u trudnoći, nosila sam je na lančiću. Nije niko ni od koga zahtevao, ali je bezeveze, ako smo ih već kupili, a lepe su, birali smo da su po našoj želji, što ih ne bi nosili...




lelaigor -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (28.2.2012 14:51:39)


IZVORNA PORUKA: tanjica85

mm i ja nemamo burmu,jer se nismo ni vencali, ali zato nosimo srebrno prstenje jos od pocetka nase veze. Kupili smo jedan drugome na nasem prvom zajednickom putovanju u Spaniji. On nosi na palcu, ja na kaziprstu.


Jaooo, baš slatko! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (28.2.2012 14:56:25)

[Sadržaj poruke je obrisan]




isidora88 -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (28.2.2012 16:23:17)

mm nije skidao burmu od vencanja a ja sam u trudnoci skinula i tek pre par dana pocela ponovo da je nosim[sm=smiley9.gif],skidam je uvece jer mi nekako smeta, bez nje se osecam slobodnije[sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (11.4.2012 21:11:09)

ee,kako sam ja nekad bila luda i ljubomorna[sm=smiley36.gif] mm je burmu nosio samo na vencanju i posle ne,kaze nije taj tip,ne nosi nakit,smesan ja sam sebi,a istina je,ne nosi ni sat,samo ponekad.ja,kao,dobro,ali u sebi-eto,on nece namerno da nosi burmu,da zenske ne bi videle da je ozenjen i sl.ccc,koja sam ja[sm=smiley29.gif]
ja sam nosila burmu,ali u trudnoci sam skinula svo prstenje i sad ne nosim.




Sanchy -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (11.4.2012 21:18:00)

Ne nosimo ni mm ni ja....uopste mi prstenje smeta ,ne nosim ni verenicki,a oba su bas lepa,vrlo vrlo retko stavimo i mm i ja...i to vise zato sto smo uzeli prelepe burme a stoje u kutiji...




Maraj -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (11.4.2012 21:24:24)

mm i ja nosimo burme. Ja je ne skidam, osim kad mesim neko testo, a on je skida svaki put kada se kupa, pa nekad zaboravi da je stavi. Verenicki prsten sam nosila prvih god. dana braka i stalno pazila da ga ne ostetm ili ne izgubim jer ima vredan kamen, tako da sam ga skinula i nosim ga samo na nekim desavanjima, da osvezim izgled.




branki* -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 13:25:35)

citam svoj prethodni post i secam se kakva sam bila,eeee,kako se stvari menjaju.
sad ne nosimo burme ni on,ni ja.i ne smeta mi uopste.




Sanjica26 RR -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 13:39:07)

Oboje nosimo s tim sto mm kad skine uvece zaboravi da je stavi ujutru. Ja skidam samo kad mesim.




emicaa -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 14:00:30)

Mene moj napominje jer bih je izgubila.Skidam je svaki put kad kvasim ruke inace bi mi spala.




Anck Su Nmaun -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 14:23:47)

Ma kakav muz ni ja je ne nosim [sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 14:38:41)

MM je nosi u specijalnim prilikama, najčešće kad se sredi, na slavlja, venčanja i sl. Ja obožavam prstenje ustvari sitan nakit uopšteno i burmu ne skidam ni kad mesim[sm=smiley36.gif] Sad sam morala da je skinem jer su mi prstići kao ćevapčići ali jedva čekam da se porodim i da vratim prstenje na ruke.
E da, skidam ih kad idemo na kupanje, bazen ili more, da ih ne bih izgubila i tada su mi na lančiću.




eca89 -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 14:46:19)

Nosimo ih oboje, a on valjda svojom voljom, kao i ja[sm=smiley36.gif]!




Duškić -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 14:47:42)

Moj m ne nosi jos od vencanja, a ja ponekad, bas su lepe pa mi nekad bude zao sto tako stoje u kutijici.A verenicki bas volim i njega nosim.[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 15:29:06)


IZVORNA PORUKA: eca89

Nosimo ih oboje, a on valjda svojom voljom, kao i ja[sm=smiley36.gif]!

Isto.




suzi kju -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 15:33:19)


IZVORNA PORUKA: eca89

Nosimo ih oboje, a on valjda svojom voljom, kao i ja[sm=smiley36.gif]!

Tako bi trebalo i da je kod nas. Nosimo oboje.




Divnica -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (6.2.2017 15:49:47)

Obozavam prstenje, ali i zlato mnogo volim, kao i svaki lav hahahha. Nosim ali ne stalno nekad mii smeta




IvanaSK RR -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (30.4.2017 5:59:43)

Muz je nosio, mislim samo na dan venčanja. Nisam ni ocekivala da je nosi, nikada nije nista ni nosio(sat, ogrlicu...)
Ja sam nosila do pre par godina kad sam pauzirala jedno leto jer smo cesto isli na bazen, Adu pa sam skidala jer sam se plasila da ne izgubim, malo mi je sira. Od tada sam se skroz odvikla od prstenja.




Duškić -> RE: Nosenje burme - zahtevate od muza? (30.4.2017 7:31:05)

Mi ne nosimo burme
..ja ponekad , mm nikad. Samo na dan vencanja. Ja stavim ponekad, svidjaju mi se basss. Uglavnom nosim verenicki [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>