|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2022 21:48:26   
Tiziana
Ja koristim karticu Mobi banke za online. Nemam tamo nikakve pare nego prebacim kad hocu da platim nesto.A razmisljam se da napravim PayPal 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2022 23:09:58   
dddaca

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drugarke, koje kartice koristite za online plaćanja?
Ja imam odavno neku Dina karticu sa kojom ne mogu ništa online, a nikako da odem da izvadim ili Visu ili Master. Šta je bolje od te dve?
Zapravo, najviše će mi trebati za FB boost, jer do sada je to radila koleginica, a od sada ću ja, pa moram hm i to da vidim da li obe pašu, ali ako i vi imate preporuku generalno, šta je bolje, Visa ili Master?



Imala Visa karticu, sad imam Master. Sa obe placam bez problema online. Ako hoces da je registrujes na PayPal mislim da je bolje da uzmes Visa. Za FB boost ne znam sta je bolje

< Poruku je uredio dddaca -- 20.2.2022 23:10:33 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 8:51:53   
nata11

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja koristim karticu Mobi banke za online. Nemam tamo nikakve pare nego prebacim kad hocu da platim nesto.A razmisljam se da napravim PayPal 



Najboljaaa potpisuje.

Ja bila njihov klijent ali su sve online nemaju drugih mogucnosti pa prebacila platu ali i dalje sva placanja, transakcije radim preko njih. Niko nema takvu online aplikaciju kao oni, sam podesavas iznose, vracanje potpisanih i opverenih naloga, automatsko skidanje sa racuna.

_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 14:45:18   
dunja RR
Hvala vam!

Daco, koleginica kaže da ona plaća boost sa Mastercard. Ali moguće da može i sa Visa. Znači potpuno su iste, nema neke razlike, inače, nevezano za FB?

IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drugarke, koje kartice koristite za online plaćanja?
Ja imam odavno neku Dina karticu sa kojom ne mogu ništa online, a nikako da odem da izvadim ili Visu ili Master. Šta je bolje od te dve?
Zapravo, najviše će mi trebati za FB boost, jer do sada je to radila koleginica, a od sada ću ja, pa moram hm i to da vidim da li obe pašu, ali ako i vi imate preporuku generalno, šta je bolje, Visa ili Master?



Imala Visa karticu, sad imam Master. Sa obe placam bez problema online. Ako hoces da je registrujes na PayPal mislim da je bolje da uzmes Visa. Za FB boost ne znam sta je bolje



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 14:53:52   
Ivanka 75
Dunja ja placam boost sa intesine vise. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 15:18:32   
dunja RR
Iv hvala, tvoja je je privatna kartica, nije poslovna, tj. od firme?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 16:25:21   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Iv hvala, tvoja je je privatna kartica, nije poslovna, tj. od firme?


Privatna je. FB zadnjeg dana u  mesecu skida iznos boosta u dibarskoj protivvrednosti (dolar) 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 19:56:56   
dunja RR
Hvala Iv!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 20:16:48   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Iv!



Nema na cemu. Meni ne jedini problem sto Intesa to ne proknjizi odmah, jos ako  padne vikend onda, se na izvodu vidi tek u ponedeljak. Nekad bude proknjizeno i treceg u mesecu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najpovoljnija banka
21.2.2022 22:42:34   
Didy
I ja plaćam sa Intensine vize, moje privatne. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najpovoljnija banka
22.2.2022 10:15:12   
dddaca

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala vam!

Daco, koleginica kaže da ona plaća boost sa Mastercard. Ali moguće da može i sa Visa. Znači potpuno su iste, nema neke razlike, inače, nevezano za FB?

IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drugarke, koje kartice koristite za online plaćanja?
Ja imam odavno neku Dina karticu sa kojom ne mogu ništa online, a nikako da odem da izvadim ili Visu ili Master. Šta je bolje od te dve?
Zapravo, najviše će mi trebati za FB boost, jer do sada je to radila koleginica, a od sada ću ja, pa moram hm i to da vidim da li obe pašu, ali ako i vi imate preporuku generalno, šta je bolje, Visa ili Master?



Imala Visa karticu, sad imam Master. Sa obe placam bez problema online. Ako hoces da je registrujes na PayPal mislim da je bolje da uzmes Visa. Za FB boost ne znam sta je bolje




Ja ti na to gledam kao na razlicite mobilne operatere. Imas na primer mts i telenor, a oba koristis za razgovore. Tako ti je i sa karticama. I visa i master mogu da se koriste u inostranstvu i u zemlji i za podizanje i za placanje (i u prodavnicama i online). Mislim da na master ne mozes da povlacis novac sa PayPala, ali koliko shvatam to ti nije ni potrebno. Ako banka nudi obe, ja bih proverila cenovnik i izabrala onu sa manjom provizijom (npr za podizanje na bankomatu, koriscenje u inostranstvu i sl. Online placanja, kao i placanja u prodavnicama idu bez provizije. Dinu bih zaobisla zato sto ne mogu da je koristim u inostranstvu, a verujem da ni placanje online nije svuda podrzano. U stvari, nisam je ni preuzela

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najpovoljnija banka
22.2.2022 12:56:26   
dunja RR
Hvala Daco, ja tu Dinu imam odavno, ne znam ni sama otkad, i nisam ništa menjala u međuvremenu, a otkako su zatvorili filijalu na Crvenom Krstu (Komercijalna je u pitanju, tu imam račun nekih 20 godina, otkako sam prvu platu primila), ona nam je bila najbliža, mala, niej bilo puno gužve), uopšte mi se ne ide u banku. Otvorilu su novu filijalu na Bulevaru, isto nam je blizu, ali gužva strašna. Možda sam za 3-4 godine jednom ili dvaput otišla kada nije radio bankomat, pa mi je bilo nešto hitno.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.2.2022 12:59:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najpovoljnija banka
25.2.2022 20:23:48   
dunja RR
Predala sam u banci zahtev za Visa karticu, pa kad urade, javiće. Oko 2 nedelje se čeka.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.2.2022 20:24:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najpovoljnija banka
27.2.2022 10:31:13   
dunja RR
Žene, kada sam predavala karticu, primetila sam da ljudi dižu ušteđevine iz banke, pretpostavljam zbog rata koji je počeo, baš su velike sume dizali.
Isto je bilo i na počeku korone...mada sada mislim da je drugačije, jer ugrožen je bankarski sistem, realno.


Ko ima ušteđevinu, da li ćete podizati?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najpovoljnija banka
27.2.2022 12:18:50   
Tiziana
A što misliš da bi trebalo podići novac?Trenutno vidim samo Sber banku da je u ''opasnosti''.. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najpovoljnija banka
27.2.2022 18:13:48   
dunja RR
Ne mislim, pitam se, da li podizati ili ne ... u stvari pitam se od kada videh svojim očima da ljudi podižu ogromne ušteđevine.

Negde videh da je Rajfajzen izgubio najviše deonica u ovih par dana, zbog stanja u Ukrajini..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najpovoljnija banka
27.2.2022 21:36:58   
Tiziana
Ja moram da priznam da prateci vesti i celu situaciju to mozda i nije tako suluda ideja. Treba pazljivo pratiti desavanja. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najpovoljnija banka
28.2.2022 8:18:41   
nata11
IZVORNA PORUKA: Tiziana

A što misliš da bi trebalo podići novac?Trenutno vidim samo Sber banku da je u ''''opasnosti''''.. 



Ne.

Banke u Srbiji po nasem Zakonu funkcionisu kao nezavisne firme.

Nema jos potrebe za dizanjem panike po meni. Sacekajte jos 7 dana da seprelome ti razgovori pa vidite.

Ako mislite zbog ovog ukidanja SWIFT-A , banka kada prima SWIFT Prima je kao Srpska banka ako me razumete.


< Poruku je uredio nata11 -- 28.2.2022 8:19:37 >


_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najpovoljnija banka
28.2.2022 8:50:21   
Tiziana
Ne, nisam mislila zbog swifta, jasno mi je kako to funkcionise. Pre zbog krize koja ce evidentno nastupiti zbog ovih desavanja. Al kao sto rekoh, treba pratiti i biti pametan. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najpovoljnija banka
7.3.2022 15:51:04   
dunja RR
Da li možda neko ima iskustva sa štednjom u Poštanskoj štedionici?

I da li neko ima štednju a da nije u eurima, i zašto, da li ima nekih prednosti?





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najpovoljnija banka
7.3.2022 15:54:07   
dunja RR
Pre neki dan sam naišla na tekst nekog našeg finansijskog stručnjaga, koji je obrazlagao situaciju sa štednjom, trenutno, i rekao da je bolje sada štedeti u dolarima (nego u eurima, jer euro slabi), a da je najbolja varijanta štedeti u švajcarcima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Najpovoljnija banka
7.3.2022 15:55:27   
Sanjica26 RR
E pa cvrc imam samo evre. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najpovoljnija banka
7.3.2022 22:57:00   
Didy
Mi nemamo nikakvu štednju. Imamo samo određenu sumu novca na računima koja manje ili više oscilira. Mišljenja sam da je bolje novac ulagati i obrtati, nego čuvati.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Najpovoljnija banka
8.3.2022 9:07:53   
dddaca

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li možda neko ima iskustva sa štednjom u Poštanskoj štedionici?

I da li neko ima štednju a da nije u eurima, i zašto, da li ima nekih prednosti?




U kojoj valuti je pametnije da stedis u ovim ludim vremenima ne znam, ali da napisem kako razmisljam. Pogledala sam cenovnik Postanske stedionice. Za stednju u dinarima kamata na 12 meseci je 1.85%, a u evrima 0.50 %.
Ako orocis 1000 evra nakon 12 meseci dobijas 5 evra kamate i od toga ti se odbije porez 15%, tako da ti ostane 4.25 evra (preracunato u dinare oko 510 dinara)
Ako orocis 120.000 dinara (recimo da je toliko 1000 evra), nakon godinu dana dobijas 2.220 dinara kamate. Nikakav porez se ne odbija jer je stednja u dinarima
Racunica je jednostavna, za isti iznos ako stedis u dinarima dobijes 4 puta vise.
Ima tu i ono drugo pitanje na koje mislim da je u ovom trenutku tesko dati odgovor, a to je sta ce biti sa kursom. Prethodnih godina je dinar bio prilicno stabilan u odnosu na evro i u tom slucaju se vise isplatilo stedeti u dinarima. Kako ce biti na dalje, ne znam, ali ako evro pocne da "skace" i dinar gubi vrebnost, onda gornja racunica i nece imati nekog smisla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here