RE: Second Hand butici (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Bunnyca -> RE: Second Hand butici (23.3.2018 16:33:03)

Textil house ubedljivo najbolji.
Kupila poprilicno stvari, i to poznatih marki u odlicnom stanju




vocicana -> RE: Second Hand butici (23.3.2018 21:48:08)

Bunnyce, pa gde si ti covece.
Neka si, stvarn moze da se naleti.
Ja mnogo volim NS, ako dodjem zovem forumasice da mei daju smernicu[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Second Hand butici (21.6.2018 14:13:24)

Skoro sam bila u gradu i usput mi bio neki secondhand butik... aj' udjem i odmah mi ova grupe dodje na pamet i kako je neko napisao da mu smetaju mirisi.... tacno me je opio neki specifican miris...




Maraj -> RE: Second Hand butici (21.6.2018 14:28:17)

Ja nisam nikad usla u ove butike. Al imam jednu koleginicu koja se za male pare obuce od glave do pete. I to na njoj stoji super. Al ja sebe ne vidim u toj garderobi




IvanaSK RR -> RE: Second Hand butici (21.6.2018 15:36:47)

Ja tamo ne mogu pronaći nista[sm=smiley36.gif] ima jedan u kraju pa ponekad svratim.




MimaKos -> RE: Second Hand butici (21.6.2018 16:11:29)

Ja sam nasla par stvarcica koje po kuci nosim, za smesne pare.. a mm majice za fudbal odnosno dreseve :)




vocicana -> RE: Second Hand butici (17.3.2019 15:50:33)

Setila sam se ove teme, kada je bila neka nag igra u toku, pa su se trazile i teme za otvaranje. Sto sam danas videla jednu prelepu belu kosuljicu, od fantsticnog materijala u SHS, mmmm, prelepa je.




Sanidej -> RE: Second Hand butici (17.3.2019 18:51:57)

Ne preferiram




mirana1 -> RE: Second Hand butici (21.3.2019 6:35:12)


IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Textil house ubedljivo najbolji.
Kupila poprilicno stvari, i to poznatih marki u odlicnom stanju


Jel ovo ima online?




Sanidej -> RE: Second Hand butici (21.3.2019 9:42:10)

Vec sam se izjasnila po ovom pitanju, nejasno mi je jedino da li je tacno da se u ovakvim buticima mogu kupiti i stvari sa etiketom? Info sam dobila slucajno, a ne vidim zasto bi me lagali..mada to onda i nije "second hand"..




MimaKos -> RE: Second Hand butici (21.7.2019 11:42:06)

Kupujem ponekad, kada naletim na nesto





branki* -> RE: Second Hand butici (23.1.2020 17:02:23)

u mom gradu su second hand butici bas losi.nema nista lepo,niti moderno da mozes da nosis.ali,u beogradu kad sam...divota.imaju dve radnje na bulevaru,u stvari 3 radnje ,tekstil house i tekstil casa i ima jos jedna nova dole bas pored dexica i lilija,svasta moze da se nadje,svasta.i za decu i za odrasle.puno sam stavri kupovala,ovako za svaki dan.uzela sam i jednu koznu jaknu kratku ,skroz ok,sportska varijanta.a,za decu tek,gomilu stvari.




mama Jo -> RE: Second Hand butici (23.1.2020 18:24:11)

Sanidej, znam za jedan second hand butik u NS gde moze da se kupi nesto sa etiketom. Ta zena donosi robu iz inostranstva, i ima uglavno neke jace marke, da tako kazem, tipa Superdry, Desigula vrlo cesto, Benneton, Bench... i od stvari koje mogu da se kupe sa etiketom su uglavnom stvari sa nekom manjom ili vecom greskom ustvari.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]