|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Second Hand butici
23.3.2018 16:33:03   
Bunnyca
Textil house ubedljivo najbolji.
Kupila poprilicno stvari, i to poznatih marki u odlicnom stanju

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Second Hand butici
23.3.2018 21:48:08   
vocicana
Bunnyce, pa gde si ti covece.
Neka si, stvarn moze da se naleti.
Ja mnogo volim NS, ako dodjem zovem forumasice da mei daju smernicuuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Second Hand butici
21.6.2018 14:13:24   
mama Jo
Skoro sam bila u gradu i usput mi bio neki secondhand butik... aj' udjem i odmah mi ova grupe dodje na pamet i kako je neko napisao da mu smetaju mirisi.... tacno me je opio neki specifican miris...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Second Hand butici
21.6.2018 14:28:17   
Maraj
Ja nisam nikad usla u ove butike. Al imam jednu koleginicu koja se za male pare obuce od glave do pete. I to na njoj stoji super. Al ja sebe ne vidim u toj garderobi

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Second Hand butici
21.6.2018 15:36:47   
IvanaSK RR
Ja tamo ne mogu pronaći nistauser posted image ima jedan u kraju pa ponekad svratim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Second Hand butici
21.6.2018 16:11:29   
MimaKos
Ja sam nasla par stvarcica koje po kuci nosim, za smesne pare.. a mm majice za fudbal odnosno dreseve :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Second Hand butici
17.3.2019 15:50:33   
vocicana
Setila sam se ove teme, kada je bila neka nag igra u toku, pa su se trazile i teme za otvaranje. Sto sam danas videla jednu prelepu belu kosuljicu, od fantsticnog materijala u SHS, mmmm, prelepa je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Second Hand butici
17.3.2019 18:51:57   
Sanidej
Ne preferiram

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Second Hand butici
21.3.2019 6:35:12   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Textil house ubedljivo najbolji.
Kupila poprilicno stvari, i to poznatih marki u odlicnom stanju


Jel ovo ima online?

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Second Hand butici
21.3.2019 9:42:10   
Sanidej
Vec sam se izjasnila po ovom pitanju, nejasno mi je jedino da li je tacno da se u ovakvim buticima mogu kupiti i stvari sa etiketom? Info sam dobila slucajno, a ne vidim zasto bi me lagali..mada to onda i nije "second hand"..

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Second Hand butici
21.7.2019 11:42:06   
MimaKos
Kupujem ponekad, kada naletim na nesto


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Second Hand butici
23.1.2020 17:02:23   
branki*
u mom gradu su second hand butici bas losi.nema nista lepo,niti moderno da mozes da nosis.ali,u beogradu kad sam...divota.imaju dve radnje na bulevaru,u stvari 3 radnje ,tekstil house i tekstil casa i ima jos jedna nova dole bas pored dexica i lilija,svasta moze da se nadje,svasta.i za decu i za odrasle.puno sam stavri kupovala,ovako za svaki dan.uzela sam i jednu koznu jaknu kratku ,skroz ok,sportska varijanta.a,za decu tek,gomilu stvari.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Second Hand butici
23.1.2020 18:24:11   
mama Jo
Sanidej, znam za jedan second hand butik u NS gde moze da se kupi nesto sa etiketom. Ta zena donosi robu iz inostranstva, i ima uglavno neke jace marke, da tako kazem, tipa Superdry, Desigula vrlo cesto, Benneton, Bench... i od stvari koje mogu da se kupe sa etiketom su uglavnom stvari sa nekom manjom ili vecom greskom ustvari.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here