|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.3.2020 14:05:35   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Zvoncice, kako si? 





Draga moja,beta je pala na 12.To je to..cekam.menstruaciju..Javila sam u kliniku i kazu kad dobijem da idem na pregled..Nadam se da ce uspeti sl.put..Samo ne znam sta je mogao biti razlog.Imam jos 2 blastice zamrznute.. Da li se nekom desavalo da je fet drugi put uspeo?Jer meni je ovo bio prvi fet.Hvala ipak sto mislite na mene. ❤❤❤❤

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.3.2020 9:25:39   
blizanac2
Joj bas mi je zao, i zaista sam se nadala da ce biti nade da raste beta.. Polako samo, nemoj da padas, kad odes kod dr vidi sta je moglo da bude uzrok, ispitajte. Sigurno ima devojaka koje su imale slicno iskustvo, neka ce se javiti. Drzim fige i budi hrabra! ❤️


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.3.2020 11:53:55   
lesli


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_



IZVORNA PORUKA: blizanac2

Zvoncice, kako si? 





Draga moja,beta je pala na 12.To je to..cekam.menstruaciju..Javila sam u kliniku i kazu kad dobijem da idem na pregled..Nadam se da ce uspeti sl.put..Samo ne znam sta je mogao biti razlog.Imam jos 2 blastice zamrznute.. Da li se nekom desavalo da je fet drugi put uspeo?Jer meni je ovo bio prvi fet.Hvala ipak sto mislite na mene. ❤❤❤❤



Dunja je imala i biohemijsku(mozda cak i 2 puta) i blighted ovum i sada ima dvoje dece. Bice, ne brini!Dobar je znak da si ostala trudna, iako si imala biohemijsku...

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.3.2020 16:35:55   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Zvoncica_



IZVORNA PORUKA: blizanac2

Zvoncice, kako si? 





Draga moja,beta je pala na 12.To je to..cekam.menstruaciju..Javila sam u kliniku i kazu kad dobijem da idem na pregled..Nadam se da ce uspeti sl.put..Samo ne znam sta je mogao biti razlog.Imam jos 2 blastice zamrznute.. Da li se nekom desavalo da je fet drugi put uspeo?Jer meni je ovo bio prvi fet.Hvala ipak sto mislite na mene. ❤❤❤❤



Dunja je imala i biohemijsku(mozda cak i 2 puta) i blighted ovum i sada ima dvoje dece. Bice, ne brini!Dobar je znak da si ostala trudna, iako si imala biohemijsku...



Lesli,hvala draga!Nadam se da je sledeci put MOJ! 🤞🥰Mnogo mi je znacilo ovo sto si napisala. 🍀

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.3.2020 16:32:59   
Aniratak
Cao svima devojke, ja sam radila VTO u Turskoj. ET mi je bio 28. Februara, u nedelju sam radila betu i ispalo je 269,4, posle toga jos 2 testa i oba dve crte. Tako da trudnoca je potvrdjena. Doktor kaze da dodjem na UZ tek 23 marta da se vidi taj gestacijski mesak. Medjutim, ja bec par dana imam kao iscedak koji je tamne boje, kao sivkasti al nije tecan nego kao tkivo da ispada, ne mnogo al opet dovoljno da se zabrinem. Doktor kaze da moze da bude od Crinone gela, od njega kao mogu da budu tako ostaci. Da li je neka mozda imala sa tim iskustva? Pozzz

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.3.2020 17:16:33   
Anoniman
Cao zenice, ja sam nova ovde. Volela bih da mi neka kaze svoja iskustva posle aspiracije, ja sam je radila juce 13.03 , sve je proslo ok sem nekih bolova u donjem delu stomaka koji mi se povremeno javljaju, kao da me neko sece nozem na neke pokrete, kad stojim imam neki pritisak dole koji je bas neprijatan, imam utisak kao i da me guza boli .😂 Da li se nekoj desilo slicno? 🙄


(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.3.2020 17:22:00   
blizanac2
Dobro dosla! Srecnooo! 🍀🤗 Sto se tice bolova nista ne brini, to je normalno, odmaraj i ne naprezi se mnogo. Ja sam imala strasne bolove nakon aspiracije, tu prvu noc sam jedva prezivela. 😏 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.3.2020 22:28:59   
Jecko89
Hvala ti draga, bas sam se bila uspanicila. Jos me uplasila ova blaga temperatura 37,2 pa me je to dodatno iscimalo. ☹ Razmisljam da ako ne prodje do jutra ipak svratim do klinike, ne znam koliko je normalo imati temperaturu posle aspiracije? 😨


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.3.2020 22:45:15   
blizanac2
Imala sam i temperaturu, i pre aspiracije i posle, valjda organizam reaguje na sve silne hormone.. Ali svakako se javi svom doktorku. 🤗


(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.3.2020 16:28:04   
Jecko89
Hvala na informacijama,lakse mi bude kad se jos nekom desilo slicno. Bila sam do klinike, kazu da je ok, da je i u ranoj trudnoci normalna temp. do 37,5 to je sve od progesterona. ❣


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.3.2020 16:31:57   
blizanac2

Nema na cemu. 🤗 Samo odmaraj, opusti se i misli pozitivno. Neka si otisla, mirna si sad. Svako od nas drugacije reaguje. Ja sam cak jedan ceo dan provela na klinici na injekcijama, jer nisam mogla da podnesem bolove, a nisam imala hiperstimulaciju. Najbitnije da se sve to isplati, onda se sve jako brzo zaboravi. 😊
IZVORNA PORUKA: Jecko89

Hvala na informacijama,lakse mi bude kad se jos nekom desilo slicno. Bila sam do klinike, kazu da je ok, da je i u ranoj trudnoci normalna temp. do 37,5 to je sve od progesterona. ❣





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.3.2020 16:37:36   
Jecko89
Daj Boze samo da je za vajdu sve ovo. Sutra imam transfer, pa onda dve nedelje čekanja . Od svega ovoga, bockanja, aspiracije, psihickog stresa i ovoj panici oko korone, nisam stigla da se radujem mogucoj trudnoci. 🙄💟


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.3.2020 16:41:04   
blizanac2

Samo pozitivno razmisljaj! Sve ce biti dobro, veruj u to! Posle transfera samo misli na sebe, uzivaj, leskari, odmaraj, citaj.. Srecno i cekamo da nam javis! 🍀❤️
IZVORNA PORUKA: Jecko89

Daj Boze samo da je za vajdu sve ovo. Sutra imam transfer, pa onda dve nedelje čekanja . Od svega ovoga, bockanja, aspiracije, psihickog stresa i ovoj panici oko korone, nisam stigla da se radujem mogucoj trudnoci. 🙄💟





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.3.2020 16:46:11   
Jecko89
Hvala puno, divna si.💋 Javljam novosti.❣💞


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 15:39:13   
branki*
Ajde,ajde,da nam javis.nego sta. Kad se sebe set_im iz tog perioda.... Pa, trudna si, naravno, cim se odradi transfer. Jos kad mi je dr mitic rekao, evo da vidite svoju bebu, nakon enbriotransfera. Najlepši dan. Trudna si tad. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 15:40:12   
branki*
Embrio... Greska u kucanju.. Ne zamerite.brzo kucam i gresim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 18:03:26   
Jecko89
💞💞💞Nadam se da je tako 😁😊 Koliko embriona su vama ubacili? Mi smo hteli dva, ali su geneticar i lekar preporucili tri...pa smo ih poslusali 😏🙄💋


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 18:11:53   
branki*
Jedan .samo jedan.jedna jajna ćelija se oplodila.i to su vratili.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 18:28:35   
Jecko89
Meni su izvukli 7 celija medjutim su se samo tri oplodile. Ja sam htela da jednu zamrznemo a dve ubacimo ali su oni insistirali drugacije pa smo ih poslusali. Tako da nisam imala nista za zamrzavanje . Ali nadam se da mi nece ni trebati 😁


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 19:43:43   
branki*
Biće sve dobro.miruj i odmaraj i uživaj. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 20:34:23   
blizanac2
Samo pozitivno! Karantin je svakako u toku, pa htela ili ne, nema set_nje. 😁 Meni su vratili 3, isto kao tebi. Ne brini, sve ce biti dobro! 🍀💕


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.3.2020 22:45:40   
Jecko89
Da samo odmaranje, set_nja tek posle 5 dana do terase 😁😷 Sta ste koristile posle transfera od terapije? Meni su dali samo progesteron vaginalno i to je to. Od vitamina samo Vigantol kapi i folnu. 


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.3.2020 6:44:11   
branki*
Utrogestan meni, vaginalno i oralno. I pila sam folnu. Nista drugo. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.3.2020 9:11:02   
blizanac2
Ja utrogestan, i pored njega injekcije progesterona, pronison, fraxiparin, folnu, vitamine. Sve je individualno, veruj svom doktoru i sve ce biti kako treba. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.3.2020 9:42:17   
nata11

IZVORNA PORUKA: Jecko89

Da samo odmaranje, set_nja tek posle 5 dana do terase 😁😷 Sta ste koristile posle transfera od terapije? Meni su dali samo progesteron vaginalno i to je to. Od vitamina samo Vigantol kapi i folnu. 





To nemoj uporedjivati. Dr su odredili sta je tebi potrebno i to je to. Kod svakoga je drugacije. Navijam user posted image user posted image Odmaraj pa javi kako si.

_____________________________





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here