|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
21.3.2020 23:07:10   
Jecko89
Drage ženice, to sam opet ja. ☺ Koristila sam posle transfera 4 dana samo uvece cirinone gel 8% ( progesteron) , pa sada 3x dnevno utrogestan. Ja ne znam kako ste se vi tusirale posle transfera,tusiram se svaki dan normalno samo ne guram bas duboko prste dole. Ja imam osecaj da mi se od ovog gela mnogo nakupilo u vagini, oset_im tek sad kada duboko gurnem vaginaletu. Kao da mi ovih dana nista nije ispalo,ovaj gel suvlji je od vaginaleta pa ne moze da iscuri. Ja sam prstom nesto izvukla pod tusem, ali se bojim da nesto ne poremetim dole zbog transfera. Jeste li imali slicnog iskustva? Smem li da normalno prstima duboko operem unutra? Prosto me sramota da sa ovim pitanjem banem doktorici 🙄🤭

P.S.Nadam se da ste dobro i da izdrzavate ovu novonastalu situaciju sa koronom 🙏🙏🙏

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 9:05:01   
branki*
Ne zavlači prste.ja nisam.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 10:59:29   
jess021
Ja prvi put cujem za duboko pranje unutra???


Molim te da to ne radis, sigurno nije preporučljivo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 11:29:05   
nata11
Ti se zezas jel da? 



_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 11:29:39   
Jecko89
Ma i ja to ne radim, sem kad stavljam vaginalete. Pre svakog stavljanja vaginalete ginekolog mi je jednom rekao da se prstom opere unutra stara vaginaleta da bi vaginaleta mogla lepo da oblozi vaginu.  Ne bih ni sada nego osecam da se nakupilo od ovog suvog gela. 😣


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 14:45:40   
nata11
Od kog gela? Mislis na vaginaletu? Nista ne cackati. 



_____________________________





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 15:09:19   
Jecko89
Ne , 4 dana am koristila cirinone 8% to je progesteron ali u drugacijem pakovanju, nije obicna vaginaleta. 

Ok, ne diram nista 🙏😣💞

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.3.2020 15:11:00   
nata11
Aha to sam i ja koristila. Sve se upije sto treba ne brini. 



_____________________________





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 12:28:57   
Jecko89
Ženice jutros sam radila betu, danas je 12-i dan od transfera beta mi je 489,5 😁😁😁😁 Tako da mojoj sreci nema kraja!!! ❤❤❤ Molim Boga da samo sve bude u redu i nadalje... 🙏🙏🙏Doktorica mi je rekla da samo u ponedeljak proverim ponovo da vidimo da li raste. 😁😁 Moze li mala pomoc, kako se to racuna u nedeljama, racunam od transfera ili racunam od poslednjeg ciklusa? 💋


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 12:31:54   
dunja RR
Bravo Jecko, eto lepih vesti u ova tmurna vremena user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 12:33:15   
blizanac2

Divna vest, predivno! Sve ce biti kako treba, nemoj drugacije ni da razmisljas! ❤️❤️❤️ Sad samo odmaraj i opusti se! Racunas od poslednjeg ciklusa. 😘
IZVORNA PORUKA: Jecko89

Ženice jutros sam radila betu, danas je 12-i dan od transfera beta mi je 489,5 😁😁😁😁 Tako da mojoj sreci nema kraja!!! ❤❤❤ Molim Boga da samo sve bude u redu i nadalje... 🙏🙏🙏Doktorica mi je rekla da samo u ponedeljak proverim ponovo da vidimo da li raste. 😁😁 Moze li mala pomoc, kako se to racuna u nedeljama, racunam od transfera ili racunam od poslednjeg ciklusa? 💋





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 12:33:33   
dunja RR
Jecko, meni su (VTO trudnoće, dvoje dece) uvek računali od poslednjeg clikusa, na svakom UZ me dr pitao kada je bila poslednja menstruacija.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 14:03:17   
Jecko89
Hvala vam puno, divne ste! Nadam se da cemo svi biti dobro i da cemo pregurati ovonastalu situaciju. ❤❤❤🙏🙏🙏 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 14:29:32   
branki*
Jecko,odlicna je beta.super😊



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 18:41:06   
nata11
Cestitam 👏👏



_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 21:46:19   
bokym
evo da vam se javim napokon. aspiracija bila 23,03, bas za moj rodjendan. embriotransfer 26,03 (posle tri dana) 1 jajna celija 6 celijska . betu radim po savetu dr za 10 dana a to je 4 april, nesto mi je rano i pomalo sam obeshrabrena....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.3.2020 23:02:27   
Jecko89
Nemoj da brines, nije rano 10-i dan, pokazace beta sigurno pozitivan rezultat i tada. Ja sam radila betu 12-i dan. Raduj se , bar neces dugo da cekas do rezultata, zamisli da je 14-i dan, cetiri dana duze u neizvesnosti 😁 Ja da sam mogla drugi dan bih je proverila. 💋 Bice sve ok sigurno, samo pozitivno. 🙏


(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 8:01:14   
bokym
hvala Jecko89 na recima podrske..javicu vam al me isto nervira sto je to subota dal ce mi taj dan biti gotov rezultat bete ovde kod nas lab rade do 13h subotom ako budem cekala ponedeljak da cujem betu onda bolje u ponedeljak da je radim...poludecuuuu!

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 8:03:48   
bokym
Jecko89 vidim da si koristila utrogestan 3 puta dnevno od koliko mg od 200 ili 100 bas me zanima ?

(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 8:14:34   
blizanac2

Samo pozitivno! Odradi betu kako su ti rekli u klinici, porani u laboratoriju i bice to za par sati gotovo, ja sam rezultat dobila nakon sat ipo. Srecno! Odmaraj, opusti se, leskari i samo misli pozitivno! 🍀🌈
IZVORNA PORUKA: bokym

Jecko89 vidim da si koristila utrogestan 3 puta dnevno od koliko mg od 200 ili 100 bas me zanima ?



(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 8:19:17   
bokym
blizanac2 ( i ja sam bliznakinja u stvarnosti haha) ...ne idem na kliniku jer su mi rekli da nece raditi zbog ove situacije a i ne ide mi se do ns samo za betu moram u mom mestu a svi rade do 13h to je problem...

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 8:20:35   
bokym
ako si mislila da idem na kliniku , ali planiram u 7 ujutru da sam tamo u lab pa valjda bude do 13h gotov rezultat

(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 8:22:45   
blizanac2
I ja sam stvarno blizanac 😅

Ne da ides, nego da uradis betu kad su ti oni rekli. Ma zavrsice ti do tada, mislim da im ne treba mnogo vremena za to, ili proveri telefonom pa da znas sta da ocekujes. Znam tu nestrpljivost cekanja bete i rezultata. 🙄

(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 11:22:23   
Jecko89
Od 200 mg koristim utrogestan 3x1. Rekli su mi da mogu da pojacam na 4x1 ukoliko mi se posle transfera 6,7 dan javi na vesu malo krvi. Ali hvala Bogu nije do toga doslo. 🙏😁


(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.3.2020 13:00:17   
Jecko89
Ženice kada ste isle na prvi ultrazvuk posle uspesne vto, tj pozitivne bete ? 


(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here