|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 15:00:50   
Mrvica777
Cao svima ja sam nova ovde

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 15:05:58   
Mrvica777
Molim vas da mi pomognete sa vasim iskustvo  koje ste imale nakon VTOTransfer 2 embrija od 4 dana sam imala 17.07 tako da mi je danas 10 dpt i od simptoma nemam nista..cak i grudi koje su me bolele su prestale..ponekad imam identican osecaj u stomaku kao kada treba da dobijem i onda nestane( a treba da dobijem po ciklusu 30.7) Betu su mi rekli da vadim 31.7 u petak sada
Ne znam da li da se uopste nadam pozitivnom ishodu obzirom da nemam nista vise od simptoma i stomak mi vise nije naduven, grudi nista, jedino ta menstrual a bol povremenoOd terapije i dalje koristim utrogestan vaginalno 3x2
Molim vas pisite mi vasa iskustva, da li je neko sa stanj kao sto imam ja trenutrmo na kraju istao trudan ili da sr ne nadam.. ova 4 dana do bete su agonija i mislim da cu poludeti bukvalno!
Hvala vam unapred!🍀🍼

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 15:56:28   
jess021
Mrvice, pravila nema nikakvog. Ne moras uopste da imas simptome, pa da bude uspesno. Ja sam radila 3 vto i kad je bila treca, stomak me boleo kao da cu svaki cas dobiti, ali nisam, rodila sam devojcicu koja ce jos malo 5 godina 😁

Od srca ti zelim uspeh, javi betu! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 16:04:02   
Mimibey
Apsolutno da nema pravila.. meni je druga uspesna, grudi me jesu bolele ali mislim da one stvarno nisu merodavne..

Menstrualne bolove sam imala kao i ziganje u jajnicima..Mozda mozes betu da uradis vec sutra, ili u sredu.. ja sam radila 12dnt 3dt, i beta je bila 574.. Mislim da bi ti vec trebala pokazati u sredu..
Navijamo 🙏🙏🙏🙏

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 17:13:50   
Mrvica777
Hvala vam na odgovorima! Ne bih radila test pre 31.7 jer sam 23.7 imala jednu Brevacid 1500 injekciju pa ne bih da dobijem lazan rezultat.
Sacekacu petak nekako..evo danas me ni stomak ne boli, ovo je stvarno da poludis od neizvesnosti kroz sta moramo da prolazimo 😕
Ali ajde nada umire poslednja samo sto ja za sve u zivotu se spremam za najgori ishod pa kao da mi bude lakse tada..a sigutno nije lakse 🤦🏻‍♀️

(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 17:20:27   
Mimibey
Naravno, znaju dr zašto su ti rekli kad da radiš betu... Podržavam da sačekas onda petak..🙏


Do tad samo lepe misli 💓💓💓Mi smo svakako tu, ako možemo nekako pomoći sa svojim iskustvom..

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 17:24:10   
dunja RR
Mrvice, navijam za lepu betu user posted image

Kao neko ko je radio puno VT0, raći ću ti da batališ simptome, ako možeš. Kod mene je svaki put bilo različito, dvoje deve dobih iz VTO.

Šetkaj ako su doktori rekli da smeđ, čitaj, gledaj serije, idi u prirodu, i javljaj nam se ovde :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2020 17:47:21   
Mrvica777
Hvala vam devojke! Javljam rezultat 🙏🏼🍀

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.7.2020 20:29:33   
pikulica
Cao svima nova  sam na forumu

Zanima me ovako predala sam sve za resenje 04.06. ali jos nisam dobila odgovor pa me zanima koliko se ceka na to i sta su te komisije prvostepena o drugostepena sta oni traze 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2020 8:50:47   
branki*
Prvostepena je u rfzo u tvom gradu,a drugistepena je veci grad gde prioada tvoj.ja sam na drugostepenu isla u nis,npr jer sam tamo i radila vto.na drugistepenoj mi je trebalo sve od nalaza kije imam.imas i na sajtu sve lepo objasnjeno i tako je kako su napisali.slabo se secam,ja sam davno radila vto.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pikulica)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2020 9:58:14   
Mimibey
Mislim da po novom pravilniku od 15.06.2020. godine ni nema više drugostepene komisije.. Ideš samo na prvostepenu, ako si iz manjeg mesta onda mozes da ides u rfzo u centar okruga u kom si, tj. najveći grad, završiš za dan, ako je baš velika gužva mogu ti zadržati papire do par dana...

Ja sam išla dva puta i imala sam i jednu i drugu situaciju..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2020 10:02:53   
vojvodjanka87
Da tačno je, za stimilisani postupak ide se samo na drugostepenu komisiju  u kliniku a za krio transfer samo na prvostepenu u rfzo. Bar je tako u Novom Sadu. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2020 13:46:35   
Mrvica777
Evo i ja da se javim..beta je negativna! 

Da sam znala da nesto moze ovoliko da boli ne bih verovala! Moracu da skupim snage i nastavim dalje iako sada imam samo crne misli da ja nikada necu ostati trudna..
Svima zelim puno srece a ja odoh sada da isplacem sve sto imam u sebi💔



(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2020 13:50:57   
Mimibey
Ima nas dosta koje smo imale negativne bete i mislili da je to za nas nedostižno.. kad ono u mom slučaju samo 6 meseci posle beta pozitivna..

Tesko jeste, svi smo plakali, danas je tezak dan, ali sutra ces vec biti podignute glave kao i svi mi.. i razmiljati kako opet i sto pre da ides..Drzi se, nije tako crno.. ima nesto zbog cega sad nije pravi momenat, ja sam tako gledala..

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2020 13:51:08   
lesli
Zao mi je... 😔
Nedavno prodjoh kroz isto. Mislila sam da ce biti lakse jer imam dete, ali booooli svakako.Zelim ti puno snage da se brzo sastavis i da probas opet i nadam se da ce ti biti uspesan sledeci transfer.Imas li zamrznutih embriona?

< Poruku je uredio lesli -- 31.7.2020 13:53:37 >

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2020 18:46:45   
branki*
Mrvice,bas mi je zao.utesila bih te,ali znm da boli.

Naravno da ces ostati trudna,nemoj te misli nikako.svima su nam se motale po glavi,a sve imamo decu sad.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2020 21:52:43   
Anoniman
Da li ste ponavljale betu? Radila sam fet kod Goce, i po prvi put videla pozitivnu betu.. 11 dan transfera beta 489.8Na klinici kažu nema potrebe da se ponavlja, već da se vidimo na uz za nekih 15ak dana. Nijedan simptom nemam, osim vrlo malo bolnih grudi, i poneko žiganje jajnika. 

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2020 22:34:32   
Mimibey
Bravoooo 👏 Divne vesti.. 🥳 Ja licno jesam ponavljala za dva dana tako su mi trazili.. Mislim da ne treba sad da brines o tome ako ti nisu trazili i trebas samo pozitivno da mislis i da budes srecna.. 🤗🤗🤗🤗

Citajuci sve i svasta nailazila sam na komentare i tekstove da to nista ne znaci, dok neki vole da vide da li se u tim prvim danima pravilno dupla..Naravno da mozes radi sebi da je izvadis, i sama vidis vrednost ali isto tako veruj svojim doktorima koji su te i doveli do toga 😊Navijamo za dalje... 🙏🙏

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2020 23:21:13   
dunja RR
I meni su rekli da ne ponavljam, kada sam zatrudnela sa sinom, i nisam, bilo sve ok.
Drugi put, sa ćerkom, krvarila sam pa zato ponovila betu, isto bilo sve ok.
Kod Goce dobila oboje dece.

Ja ne bih ponavljala na tvom mestu, čekala bih UZ user posted image

Čestitam i lepu trudnoću ti želim user posted image

I još nešto, lepa je ovo beta, koliko su ti smrzliča vratili :)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li ste ponavljale betu? Radila sam fet kod Goce, i po prvi put videla pozitivnu betu.. 11 dan transfera beta 489.8Na klinici kažu nema potrebe da se ponavlja, već da se vidimo na uz za nekih 15ak dana. Nijedan simptom nemam, osim vrlo malo bolnih grudi, i poneko žiganje jajnika. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2020 23:25:57 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2020 23:22:54   
dunja RR
Mrvice, veruj, biće, mora biti uspešno sledeći put, odboluj pa u POBEDU user posted image

IZVORNA PORUKA: Mrvica777

Evo i ja da se javim..beta je negativna!

Da sam znala da nesto moze ovoliko da boli ne bih verovala! Moracu da skupim snage i nastavim dalje iako sada imam samo crne misli da ja nikada necu ostati trudna..
Svima zelim puno srece a ja odoh sada da isplacem sve sto imam u sebi💔



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2020 23:24:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.8.2020 9:51:38   
Anoniman
Hvala devojke. 🤗 Vraćen je jedan smrzlić. Ja sam nekako još više bila zbunjena kad sam tek videla kolika je beta, u smislu jaooo pa baš je velika, ja sam očekivala nekada da vidim bar do 200.😁

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.8.2020 10:10:08   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mrvica777

Evo i ja da se javim..beta je negativna! 

Da sam znala da nesto moze ovoliko da boli ne bih verovala! Moracu da skupim snage i nastavim dalje iako sada imam samo crne misli da ja nikada necu ostati trudna..
Svima zelim puno srece a ja odoh sada da isplacem sve sto imam u sebi💔



Joj Mrvice,žao mi je.Dtži se.Isplači se,smohni snage i nastavi dalje.Grlim te i ljubim.Mnogo sam tužna kad pročitam nešto ovako.😢Srećno svima u ostvarenju svojih želja.Mrvice,hajde da nam s udkoro javiš sa lepim vestima.❤


(odgovor članu Mrvica777)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.8.2020 21:25:58   
Krisss985
vece svima



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.8.2020 21:35:45   
Krisss985
Zelela bi da podelim moje iskustvo sa vama. Mozda neka ima i neku preporuku. 

Sa VTO sam krenula 2018 te u oktobru. Nakon aspiracije imala 5 jajnih celija od kojih se jedan razvio u embrion. Tri dana nakon imala transfer. Beta 10 dana kasnije negativna.Sledeci pokusaj ove godine u aprilu. U madjuvremenu radjena histeroskopija , sve ok, razvila inzulinsku i uveli eutirox na svaki drugi dan. Nakon aspiracije imala 6 jajnih celija od kojih 4 lepa embrioncica. Treci dan transfer, vracena 2 embriona a 2 zamrzli. Beta 10ti dan opet negativna. Stim da sam vec osmi dan imala blago krvaranje pa nisam ocekivala da ce biti pozitivna no ipak se nadala. No nista.Treci pokusaj sada u oktobru. Pre toga odradila ERAtest , rezultat da je endometrium pre-receptivan. Naravno postupak preostalih embriona radjen na osnovu ERE. Tacnije vracen samo jedan embrion , drugi nije preziveo odmrzavanje. Beta deset_i dan. To jest danas opet negativna.Ja sad stvarno vise ne znam sta i gde je problem?! Ima li neko neki savet, preporuku. 

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.8.2020 22:40:01   
jess021
Nije mi jasan deo oko insulinske, euthyrox nije terapija za IR. Koje su jos analize radila? Kakav je spermogram? Nema pravila, bez obzira da sve preduslove nekad nema uspeha, moja treca je bila uspesna nadam se da ce i tebi. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here