|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
27.12.2018 15:18:11   
dunja RR
Pa ja mislim da su važni za kvalitet života, nevezano za trudnoću.
vitamin D, tj. vigantol mi je recimo dr Jelena rekla da pijem do daljneg, da ne kažem godinama, i da Savi dajem (dajem mu oduvek jednu kap uveče, osim tokom letnjih meseci), i mužu (mada on izbegava), jer smo mi generalno takvo podneblje, slabo jedemo ribu, i sve se slabije krećemo (napolju na suncu), pa svi imamo deficit vitamina D, a on je bitan ne samo za trudnoću već i za kosti (prevencija osteoporoze i propadanja kostiju) .

A povišen šećer svakako dolazi i od ne kretanja, i utiče na krvne sudove, pritisak, rasd srca itd.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.12.2018 15:19:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
27.12.2018 15:22:15   
Maslacak15
treba treba svakako da uzima vitamin D...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
27.12.2018 15:31:25   
Ana RR
Hvala devojke, divne ste user posted image možda bih mogla da odnesem rezultate i svojoj dr opšte prakse, samo da skontam gde mi je karton sada.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.12.2018 15:35:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
29.12.2018 0:05:03   
zece
Zdr cure ja sam se porodila 29 noemvri imam kerkicka mihaela nakon 13 god borba so neplodnost

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
29.12.2018 0:06:18   
zece


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pa ja mislim da su važni za kvalitet života, nevezano za trudnoću.
vitamin D, tj. vigantol mi je recimo dr Jelena rekla da pijem do daljneg, da ne kažem godinama, i da Savi dajem (dajem mu oduvek jednu kap uveče, osim tokom letnjih meseci), i mužu (mada on izbegava), jer smo mi generalno takvo podneblje, slabo jedemo ribu, i sve se slabije krećemo (napolju na suncu), pa svi imamo deficit vitamina D, a on je bitan ne samo za trudnoću već i za kosti (prevencija osteoporoze i propadanja kostiju) .

A povišen šećer svakako dolazi i od ne kretanja, i utiče na krvne sudove, pritisak, rasd srca itd.
zdr dunja ja sam se porodila 29 noemvri imam kerkicka mihaela 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
29.12.2018 10:01:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: zece

Zdr cure ja sam se porodila 29 noemvri imam kerkicka mihaela nakon 13 god borba so neplodnost


Zece user posted image mnogo mi je drago! Prelepo ime ste joj dali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
21.3.2019 23:26:22   
Valentina123
DA LI NEKO ZNA GDE MOGU NABAVITI PREGNIL 5000?HITNO


(odgovor članu Pticica555)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
22.3.2019 9:42:03   
Sanidej
Pokusajte u apoteci "Igor" u Resavskoj ulici u Beogradu.

(odgovor članu Valentina123)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
22.3.2019 14:11:45   
lesli
Ili apoteke Laurus. Ima ih na 2-3 lokacije u Bg

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
22.3.2019 14:27:17   
vocicana
I meni je trebalo ovo, mada imamo temu. Hvla ya info, treba mi za drugaricu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Valentina123)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
13.4.2019 19:20:24   
somersby
Dobro vece da lì neko zna gde mogu da nabavim Klomifen ? U Valjevu ga nigde nema


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
14.4.2019 6:27:27   
lesli
Probaj na ovom linku: Infolek
Izgleda je nestasica.Probaj da kontaktiras ovu apoteku da ti posalju ili da zamolis da ti neko kupi i donese, ako ga zaista imaju na stanju. Takodje probaj da u google ukucas apoteka Laurus. Nadji kontakt telefon, oni salju kurirskom sluzbom. Pitaj da li ga imaju, da ti treba hitno za stimulaciju, da ga u Valjevu nema i da li mogu da ti posalju postom. Drzim palceve da uspes da ga pronadjes 🤗

< Poruku je uredio lesli -- 14.4.2019 6:29:54 >

(odgovor članu somersby)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
15.4.2019 13:10:40   
somersby
Hvala puno na informaciji. Pronasla sam ga u Jagodini. Jutros uzela prvu tabletu.Jel iko zna da lì je blagi bol u predelu donjeg stomaka normalna pojava? Sest meseci pokusavamo da dobijemo dve crtice ali nismo uspeli.Imam neredovne cikluse i povremene amenoreje. Valjda ce klomifen da pomogne. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
15.4.2019 13:17:31   
Ana RR
Somersby, da to je normalno. Bol može da bude i jači, kao menstrualni. Ideš li na folikulometriju?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu somersby)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
16.4.2019 21:57:56   
somersby
Ici cu za dva dana. Inace imam 37 godina i vec jedno ,,dete,, koje u avgustu puni 19. 😀 

Nikako ne uspevam da ostanem opet trudna jer imam bas bas neredovne cikluse jedan u dva tri meseca. Mora da mi je krenuo neki preuranjeni klimaks sta li je Doktorka je preporucila da probamo sa klomifenom jedno 5 dana Po 50 mg ujutru. Nadam se da cu odreagovati pozitivno na terapiju 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
16.4.2019 22:42:33   
Ana RR
Wow somersby, pa to je sjajno user posted image

Držim fige da sve prođe kako treba, ja imam klomifensko dete koje u julu puni 8 godina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu somersby)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
16.4.2019 22:46:33   
lesli

Somersby, drzimo palceve da uspe! 🤗
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Wow somersby, pa to je sjajno user posted image

Držim fige da sve prođe kako treba, ja imam klomifensko dete koje u julu puni 8 godina user posted image



I mogla bi jos jedno klomifensko 🤗

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
16.4.2019 22:49:20   
vocicana
Somersby srecno devojkooooo!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 7:52:39   
somersby
Hvala vam na podrsci devojke.. Bilo bi divno kada bih dobila jednu bebicu,imam ogromnu zelju da se opet ostvarim u ulozi majke. Jedino sto me brine su moje neredovne menstruacije.Doktorka mi je napomenula da je uzrok najverovatnije koji visak kilograma te da izostaje i ovulacija a i ciklus. Inace muz je mladji od mene 4 godine 😊😎...nema problema sa pokretljivoscu spermatozoida a ni sa ,,aplikovanjem,, On bas insistira da dobijemo dete i mozda me i  nesvesno ,,blokira,, stalno pitanjima jesmo li uspeli, dal smo i ovog meseca omasili...itd. Pocela sam samo na to da mislim 😁Hiljadu pitanja me muce... citala sam o raznoraznim nuspojavama..vrtoglavice mucnine bolne grudi zamucenje vida..Meni ljudi ko kad ga ne uzimam uopste..cak se i onaj bol u stomaku smanjio skoro da ga nema..Da li to znaci da lose reagujem na klomifen i da ni sa njim necu postici ovulaciju..?I da li bi trebalo da ako bude tako, ovog meseca dobijem menstruaciju nakon ispijene 5 tablete??

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 9:46:49   
Ana RR
Somersby, ako nije uspelo menstruaciju ćeš dobiti onda kada je inače očekuješ. Ali ja držim fige da sve bude ok ;)

Lesli, sve mi se čini da polako odustajem od toga. Punim 39 godina za mesec dana i ne znam da li imam snage da ponovo prolazim kroz sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu somersby)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 10:20:13   
lesli

Somersby, a da se obratis nekom lekaru koji je specijalista za sterilitet? Ti si iz Valjeva?U vasoj bolnici se radi i vantelesna, koliko cujem imaju fine rezultate...Sigurno neko od njih radi i pricatno.
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Somersby, ako nije uspelo menstruaciju ćeš dobiti onda kada je inače očekuješ. Ali ja držim fige da sve bude ok ;)

Lesli, sve mi se čini da polako odustajem od toga. Punim 39 godina za mesec dana i ne znam da li imam snage da ponovo prolazim kroz sve.



Anci, odluka je samo tvoja! Ali bi bilo divno ako biste probali jos jednom 🤗 Secam se i sta si pisala da je M rekao da zeli za prosli rodjendan...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 10:43:24   
Ana RR
Ne kažem da ne bi bilo divno, i deo mene još uvek to želi baš zbog Marka. On je bio jako tužan kada sam izgubila prethodnu trudnoću a ja sam htela da se pojedem što sam mu uopšte rekla pre ulaska u drugo tromesečje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 10:45:02   
somersby
Lesli,da zivim u Valjevu. Sve mislim neka jos malo,Mozda ce prirodno da se desi..I tako godine idu... Proci cu proceduru sa klomifenom pa javljam rezultate . Anci,sto da ne.. Mozda ovog puta ide sve spontanije i opustenije... Bebica nikada dosta

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 13:45:38   
lesli
Somersby, ja ti od srca zelim da uspe sada sa klomifenom, ali ako ne uspe bolje se obrati nekome ko ima iskustva sa sterilitetom. Hormoni i kljukanje istima nisu za igru i zato sam uvek da takvu terapiju prepisuje neko ko ima malo vise iskustva sa tim od obicnog ginekologa. Ako si dobra sa svojim lekarom i ako znas da nije sujetan, pitaj ga za preporuku kolege koji se bavi bas sterilitetom.
Anci, jasno mi je. Ali mozda da zavrsis sve analize koje su mnoge od nas radile, da te pokriju terapijom ako treba i da probas jos jednom, pa kako bude? Znas da ces ovde uvek imati ogromnu podrsku! A cini mi se na osnovu tvojih postova da ces i kod kuce imati isto. 

(odgovor članu somersby)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pretrage i hormonska terapija 3.deo
17.4.2019 14:37:26   
Ana RR
Lesli, sve sam ja uradila od analiza. Hormoni, ogtt, trombofilije, pregledi, folikulometrije, ultrazvukovi, ne znam više ni ja šta sve... ja sam u toj priči već predugo, od 2007. godine. Verujem da bi sa klomifenom opet uspelo ali nemam volju kao što sam imala prvi put. To je problem.
Kada sam pre dve godine spontano ostala trudna to je bilo prvi put ikada. I bila sam u šoku iskreno. Ali u 10oj nedelji je prestalo srce da kuca. Posle toga sam radila trombofilije i ogtt. I nekako sam se spontano udaljila od te priče iako mi zaista bude žao kada vidim Marka. Mada, ne priča više o tome, sada bi više želeo kucu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here