RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Maraj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (23.7.2018 18:37:35)

Evo me drage
Nisam vam se javila. Pola dana preplacem....
Nisu hteli da me puste. Nalaz hemilulture se ceka 5 dana
Zvali su lab.da pitaju. Kazu da kultura ne raste ali da nece da izdaju nalaz pre 5.dana. Poludela sam. Cak sam i sa nacelnicom pricala. Ona se i prvi put krstila zasto su nas pedijatri zadrzali....obecala mi je da ce ona licno sutra ici u lab.po nalaz.
Bas su nas izmaltretirali.
Desilo se da je prvi nalaz hemokulture pokazao da je prisutna stafilokoka. Odmah su mi rekli da je nalaz verovatno kontaminiran ali da moraju ponoviti. I tako ja 10 dana vise ostadoh sa S duze u porodilistu zbog necije greske u vadjenju krvi. Ma nemam reci...




lesica -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (23.7.2018 18:42:14)

Maraj mila, ajde glavu gore. Nema mesta suzama. Okreni to na pozitivnu stranu, a to je da si se u ovom periodu koliko toliko oporavila, svakako lakše nego da ste bile kući sa starijim batom koji je još mali. Ovako kada vas dve devojke izađete, pre svega ti ćeš biti spremna da mu se posvetiš onoliko!

A za propust nemam reč, iako nije čudno da se dešava. Najbitnije od svega je da je šmizi dobro.

Ljibim te, sad ćete uskoro vas dve kućici!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (23.7.2018 18:50:30)

Skroz te razumem. Da ne pisem propust koji su napravili kod Sofije. Radili kariotip test. I na kraju kazu ne rastu celije. Mora da se ponovi. Geneticarka je poludela jer se taj test ne radi kad je dete bilo pod nekom terapijom. A Sofi je imala zuticu. Nemoj da se nerviras i ako znam kako ti je. [sm=smiley31.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (23.7.2018 19:17:37)

Maraj, grlim te [sm=smiley31.gif] nadam se da će vas uskoro pustiti.




pari -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (23.7.2018 21:21:02)

Maraj.drzi se! Jos malo...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (23.7.2018 21:36:58)

Maraj, stvarno mi je zao. Rekoh ti da te i razumem, znam kako je. Ljubim te puno.




jess021 -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 8:15:39)

Jutro!
Maraj, bas mi je zao. Ima li nekih novosti danas?
Moja deca spavaju, ja pijem kafu.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 8:21:29)

Dobro jutro.
Maraj javljaj nam danas.Kad je vizita?
Dora je dobar dio noci kasljala,sad cu zvati doktora da je odvedem danas ili sutra




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 8:37:33)

Dobro jutro. Nas tri doruckujemo u pekari i odosmo na put. Prvi put same idemo. Drzite nam fige. Mm nije tu, a drugarica nas zove. I ovako je dosada kod kuce. T je strasno dosadno na raspustu




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 9:13:03)

Dobro jutro.
Sanjice i ja gledam radi D da stalno ima neke zanimacije i akcije. Da nam dodje neko da negde odemo. Jos ja oko batketa pa ne mogu ni ja sa njom da se igram. I tako. Svasta.

Idemo sad do prodavnice nas troje. Kolima 6km [sm=smiley36.gif] a tamo u Futogu nam je prodavnica na manje od 5 min peske hahah... Ovde su takve stvari komplokacije.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 9:43:19)

Dobro jutro.
Sanjice, lepo se provedite.
Maraj, javi se 😘




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 10:02:19)

Jutro drage. Stigao nalaz hemokulture. Naravno , uredan. Ja se ponadam da cemo kuci....
Sad bila pedijatrijska vizita i pedijatrica trazi da se ponovi kks i crp. Znaci neverovatno. Sta nam ovde rade nemam reci....ovde u Frontu pedijatri su stvarno za posmatranje. Prekjuce je radjen crp. Bio je 4. Danas stigla hemokultura uredna. Ona opet danas trazi crp i kks. Poludela sam. Ne znam zasto nas zadrzavaju. Samo da me nerviraju nista drugo...
Jel bese treba oko sat vremena da budu gotovi nalazi kks i crp?




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 10:14:54)

Maraj pa stvarno nemam rijeci,da poludis stvarno.
Ne znam kako tu,ali nama ovde dr kad uzme krv traje desetak minuta da rezultati budu gotovi




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 10:26:47)

E svasta stvarno. Pa nas nisu toliko cimali, a prevremen porodjaj i sve ostalo bilo. Jedino smo se morali javiti za par dana..
Maraj, zavisi, ali mislim da bi trebalo brzo biti gotovo.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 11:08:29)

Maraj to je gotovo za 20 min. E sad kad ce ti doneti to je pitanje.
Brzo ces i verujem da idete danas kuci ako je sve ok. Neka obi provere. Taman si i ti dosla malo k sebi nemas tu obaveza oko L i oko kuce samo ti i beba. Ja se uopste nisam zurila kuci. Da ne kazem vise bi mi odgovaralo da sam tamo bila jos par dana da se odmorim i naspavam[sm=smiley36.gif]

P spava. Svasta smo. Bili do prodavnice. Svratili do moje mame da joj platimo racune online. Stigli kuci i evo ja pijem kaficu D gleda sundjer boba.
D je ocajna. Kuca joj je probusio i loptu.[sm=zz_banghead.gif] Mi naviklo na nasu Sendi koja je vaspitana lepo a ne na cigu. Al dobro vaspitacemo i njega. On je neki pulin blesavi. Sav je rundav i fit ustvari jako je mrsav i stalno je gladan jadan. Jede kao mecava. Juce sam ga zatvorila jer sam deci iznela kokice napolje hehe...

Sunce sve nesto hoce nece. Nisam pametna kako P obuci




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 11:10:22)

Stigosmo bezbedno. Nije uopste problem. Pozdrav sa Dunava! [sm=smiley1.gif]
Maraj, bas mi je zao sto te toliko muce.
Ljiso, zanimacije non stop ali cim stanemo sa zanimacija njoj dosadno. Ne mogu stalno da glumim klovna.




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 12:52:19)

Drage idemo kuci. [sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif]
Samo da izadjemo iz ovog pakla....




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 13:00:14)

Jeeeej, super!!!




Rosita -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 13:32:34)

[sm=bravo.gif] maraj!!!
Mi bili kod očnog. Sutra će mu uzeti bris. Prepisala mu hlormfenikol kapi da počnemo nakon brisa. Masaža uz to, pa ćemo videti rezultate brisa. Ako ništa slaće nas na oćnu kliniku da se treriraju suzni kanali. E sad jeste ovo prica ab pre rezultata brisa, ali mislim da ću poslušati.
Sanjice, super ste. Koliko vam je trajao put?
Mame, pozdrav.




pari -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 16:13:18)

Super Maraj!

Meni M sinoc i nocas imao temperaturu...samo to, nista drugo i danas evo za sad nema. Ne znam sta je to bilo.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 16:17:00)

Maraj,super!
Bila sam jutros na pregledu i uz,kaze dr sve je ok,ne vidi razlog krvarenja.,endometrijum 10mm..imam i folikul16mm..kaze mogu da zatrudnim[sm=jezicek.gif]
Da dodjem 2 dana pred put,da vidimo stanje,ako treba da mi da hormone da ne bi dobila bas tih 7 dana..video je samo nesto,kao mozda je pukao folikul,pa da proveri pred put..ovako je sve ok,deluje da ce biti normalan ciklus.
Kao moze da se desi da bude jace krvarenje kad nije ovulatorni ciklus...




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (24.7.2018 21:03:40)

Maraj, draga bas si se iscimala. Brzo ces to zaboraviti, a znam koliko svaka od nas je htela sto pre da stigne kuci, pa ce posle sve lako.
Mi bili po selu kod moje mame , skitali svud, spremamo se i za more.
Sve u svemu jurnjava po ceo dan.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (25.7.2018 6:28:41)

Jutro mame
Ja cekam.masinu da zavrsi pa da sirim ves.
T je zakazana operacija u petak a ja jurim koj karton da vidim za vakcinu da bih mogla s njom. I nadje ga sestra kaze nema nista u njemu [sm=smiley13.gif] popizzz sam. Danas moram to da sredim da vadim krv i sve ostalo.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (25.7.2018 6:55:13)

Dobro jutro.
Jaooo svi amo vec budni[sm=smiley36.gif]

Anck nisam znala da i dalje traze dokaz o vakcinaciji u bolnici.
Danas ce valjda konacno biti lep dan. Nadam se. Ne znam kako decu da obucem. Kad se setim D kad je bila beba celo leto je bila skoro samo u peleni.

Maraj javljaj utiske kod kuce. Kako je L reagovao?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (25.7.2018 7:29:35)

Anck,a sta operise?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>