RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 14:45:24)

Sanjice.bas sam htela da te pitam[sm=jezicek.gif]
Pari,blago tebi,moj ni juce ni danas ne spava nikako..bas sam nervozna..




pari -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 14:48:00)

Jao von znam...i meni se nekad tako zaredja...Za sad je danas dobar dan...videcemo ostatak...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 14:56:23)

Jao sad sam videla sta sam napisala. [sm=smiley36.gif]Htela sam da napisem da ce sad osam godina[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 15:16:58)

Moja S moze da sisa 24h bez prestanka. Danas pogotovo. Ne znam sta cu vise s njom. Ako probam da joj ne dam, dere se....
I to bas sisa. Jedino sto ne podrigne pa posle malo bljucne
Al ne mogu da verujem da ovoliko aktivno sisa. Opet sam probala cuclu da joj dam. Nece
Ja ocito ne znam decu da naviknem na cuclu tj lažu




pari -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 15:56:34)

I meni je T bila takva...sisala stalno kad smo dosle kuci...kazu da je to dobro...strpi se, usemicete se




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 16:22:11)

Sanjice,samo da ti kazem da mi devojke stalno traze mafine..evo sad sam im spremala,rucale su..reko aj da im spremim za veceru,mozda idemo u setnju pa da ponesemo..vec su pojele po 2kom[sm=jezicek.gif]
A posle njihovih ispecem i moje hrono..




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 16:24:15)

Super Von. Bas mi je drago. I ove moje bas vole. Pre neki dan nam je bio drugar u gostima i on se razvalio. Pravila sam pica mafine. Ubacila sam i origano.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 23:08:16)

Samo da mahnem i da se odjavim,zelim da se dan zavrsi..prvo je M slabo spavao,jutros se izbljuckao,veceras opet..skoro sve sto je pojeo..mada sam ga ja podigla na rame i ustala..
A veceras smo izgubili J u aviv parku,tj.ja sam bila u radnji,da probam brus,i one usle samnom,a mm i M ispred,i T zedna izadje i za njom J..i vidim nijedna se ne vraca..ja nazovem.mm reko jesu li sa tobom,kaze T jeste J nije..ijaoj..koja panika..izletela sam iz radnje..mm na jednu,ja na drugu stranu..brzo do obezbedjenja..vicem Jovana...uzas,agonija..i sreca neka zena je videla kod pesackog da trazi tatu,i uzela jr i krenula ka obezbedjenju..
A ona je izasla iz radnje i krenula desno.a mm bio levo i nije je video..
Prestravila se i ona i mi[sm=smiley13.gif]




jess021 -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 23:22:24)

Ola mamite!
Joj Von, mogu da zamislim koliko si se prestravila za tih nekoliko minuta, uf pile malo.
Nama bio lep dan, jutros igraliste, posle bili kod prijatelja, a oni imaju velike devojcice koje su cuvale nase male, tako da smo doslo kuci u 22h, tusing i na spavanje.
I ja se odjavljujem, zelim vam svima mirnu noc [sm=smiley1.gif]




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 23:23:19)

Samo da mahnem. Nije me bilo mesecima, nisam stizala ni da virnem. Ko zna možda ste me i zaboravile [sm=smiley36.gif] I sad sam samo svratila da glasam za jednu dRRugaricu, pa svratih i ovde samo da se javim [sm=smiley1.gif]
Procitah na brzinu da je Anck u bolnici. Nadam se da nije nista opasno. I da ce Emica na more. Lep provod želim :) Ostalo nisam stigla da citam, ali nadam se da su decica dobro.
Vonavoj, mora da je bilo strasno. Ja se oduzmem i na igralištu kad mi malena nestane iz vidokruga na par sekundi.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (26.7.2018 23:54:05)

Jao Von sto deca mogu da nas prestrave niko ne moze.[sm=smiley13.gif]
Dddaco, sto godina te nema. [sm=smiley1.gif] Kako da te zaboravimo.
Mi smo bili na bazenima. T je polagala zavrsni kurs plivanja. I polozila[sm=smiley1.gif] Sad je plivacica. Njih dve spavaju. Spakovala sam ih. Idu kod mojih. Jos malo da cituckam i laku noc.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 5:00:47)

Strasno koliko nas prestrave u sekundi.
Sreca,mali me castio spavanjem do sad,osetio da mi treba oporavak.
Sanjice,super sto idu kod babe i dede[sm=bravo.gif]




pari -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 6:58:31)

Von.super za spavanje[sm=smiley1.gif]
Sad citam za J...mora da je bilo strasno...

Meni nocas bilo ok...spojila 4h u nekom momentu a posle se na 2h budila i evo je budna sad,a obicno spava jos u ovo vreme...Nismo juce imali goste nego cemo danas,a sutra dolaze moji pa ce malo pomoci...Samo da kisa ne pada...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 7:31:51)

Dobro jutro. Deca spavaju, a ja sam se trgla. Vidim koliko ima sati i brzo da budim mm za posao. Uspavao se.
Ove dve su se cele noci set_ale. I obe spavaju u dnevnoj.
Prvo T ujeli su je komarci, pa nesto je sanjala. Posle je Sofi dosla da kaze mm da ne zeli sama da bude u sobi. I sad mi kaze mm (posto sam u krevetu) da je ipak u svom krevetu.

Von, razmisljala sam se da li da ih saljem. Nisu nesto voljne. Ali mm ima puno obaveza. I ja u nekom trenutku treba da idem u Manasiju na ceo dan. Manasija slavi 600godina od postojanja. Obavezna sam da idem. I zelim da idem i da nije obavezno. A najvise sam se razmisljala zbog tate. Treba da ide na operaciju. Ugradjuju mu baj pas.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 7:53:57)

Dobro jutro. Svi se nesto uspavali. I mm se uspavao za posao evo ga nikako da krene. P se evo sad probudio od sinoc u pola 8 pa do sad uz jedno budjenje u 4. D mi isto sad ustala. Haha svi komirani. Ja sam malko ranije u 7 al fok sam mm probudila dok ovo ono tek sad pijem kafu u esto da sam na miru popila dok deca ne ustanu.
Kupamo se u bazenu za sad smo P kvasili nogice. To mu se svidja ali deca su ga poprskala u igrj i poceo da njace pa ga nisam jos skroz bucnula.
Nadam se da ce danas biti uzbudljiv dan




Rosita -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 8:41:35)

Jutro.
Mi smo povecali budnost tako sto je N sad budan posle jutarnjeg podoja, jutros u pola 7, pa zaspi za neka 2 h. Do sad je nastavljao, sad ne. 2 jutra smo tako uradili zbog ocnog i prebacio se na novi raspored. Meni i odgovarq jer sam ujutru budna pa poradim i posle imamo dan ceo. Njegove krmelje me izludjuju. Evo treci dan hloramfenikola i dalje su tu[sm=smiley13.gif]. U pon.stiže bris.




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 9:02:01)

Jutro mame. I mi budne. Cekamo patronaznu....
Von, strasno....mogu misliti kako ste se iszraumirali...
Sanjice [sm=bravo.gif] za devojcicu

S krenulo jedno oko od juce da krmelja. Cistim joj sa fizioloskim. I L je tako bilo... cekam da vidim sta ce i patronazna reci...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 9:15:44)

Dobro jutro.
Vonavoj, mogu misliti koliko ste se prestravili[sm=smiley13.gif]
Dddaco, svrati cesce.
Maca slinavi, kaslje.. Ja stvarno ne znam sta je ovo vise.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 9:19:19)

Moj mali spavao do sad,prvi put tako dugo! Istraumirao se i on..
Doruckovala sam u miru i pospremila ves i kuhinju.
Sanjice,nisu navikle da idu,ali bice im super.
Ja cu moje opet da posaljem u Sm.palanku kad se sveki i zaova vrate sa mora, neka budu i 5 dana.




Rosita -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 9:48:50)

Von, to je stvarno da ti život prekrati. D je jedno vreme jurcao trotinetom i negde smo se zagubili, doduše u kraju, ali taj užas na njegovom licu kad sam ga videla.... od tad pita je l može da se zaleti, je l može da zamakne... nije za poređenje. Srećom da ste to brzo razrešili.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 10:21:46)

Dobar dan zenske
Jao Von , znam te momente haos u glavi ! Dobro je brzo ste resili!

Ja sedim u bolnici pored T, operisana jutros u pola 9, sad spava.




pari -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 10:25:34)

Anck,proslo sve ok?

Mi isto imamo problem sa jednim okom non stop...sve smo probali...fizioloski,acidi borici,kapi neke...ne vredi nista [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 10:42:00)

Anck, ljubim je! ❤️




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 11:18:03)

Ćao devojke!

Uh Von, meni se kolena odsekla samo dok sam čitala. Uvek mi je to bio strah, da se dete izgubi ili daleko bilo da ga neko odvede... grozno. Nama se tako Marko izgubio u Delta sitiju, bio je mali, možda oko 3 godine. Mm i on su bili u radnji a ja ispred gledala izlog. On izašao i nije me video i krenuo za nekom ženom koja je imala sličnu boju jakne kao što je moja. Ja pogledam u radnju i vidim samo mm i skontam da je izašao. A DC pun. Srećom okrenem se na pravu stranu i vidim ga u daljini kako ide za tom ženom i krenem da trčim. Mm se izgubio, nije znao šta se dešava. Užas, sad je već veliki ali ne puštam mu ruku kada smo negde, pogotovo u gužvi.




Rosita -> RE: Razgovori mama 07/18 [chat] (27.7.2018 11:57:20)

Anck, da bude brz oporavak!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>