|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Instagram
24.2.2019 9:41:59   
nata11
Sta mislim user posted image Bogme ne pratim ni jednu sa nasih prostora. Sve je zasnovano na izmotavanju i ni jedna nije ozbiljna u svom radu.
Ja sam inace zavisnik od Instagrama.
Strasno je sta kod nas prolazi kao bloger/ vloger kako god.
Prvo mi je stalno izbacivala neka mlada, lepa mama sa devojcicom iz Zapadne Srbije. Uspesna, radi sa m u velikoj firmi, bla bla.. A onda su jednog dana usli u moju kancelariju. Nekulturnije ljude u zivotu nisam srela.
Pa mi se onda stalno pojavljivala neka mrsavica, kreatorka koja se ponasa kao degenerik.
E onda neka iz ruralnog podrucja sa 4 male dece. E ta ne zna sta pise. Toliko kontradiktornosti u jednoj osobi ( koja se jos bavi blogom) jos nisam videla. NEKA HVALA

Pratim Sarcastic moms, Saru Blakelu i slicne zene koje prikazuju realnost. Da kada imas 4 dece ne mozes imati dnevnu sobu sa reklame, da sa 5 dece moras imati pomoc sa strane, da decu cesto vozis u skolu u pidzami...




_____________________________





(odgovor članu Super mama 92)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Instagram
24.2.2019 9:49:32   
emicaa
Jedina mama blogerka koju pratim je nasa New Mom.Ovo ostalo je previse za moje nervice.Pratim par profi sminkerki,nekoliko poznatih osoba i ostalo su ljudi koje znam i koji znaju mene.
Inace vecinu zahtjeva za pracenje odbijam,ak8 nemam pojma ko je nema sta ni da trazi na mom profilu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Instagram
24.2.2019 10:49:33   
vocicana
Mene opsedaju sa saminkom jel te. Ne prihvatam sve zaheve, imam nekog licnog harlekina i pratim nekog sminkera Samer Khouzami, svidja mi se kako od ruznog paceta napravi lepoticu.
Nisam cesto na Instagramu, vise sam zavisnik, tek da nemam prazan hod, u toku dana, pa listam, samo da ispratim neke stvari.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Instagram
24.2.2019 14:46:50   
veselicaa
Nato i ja kada vidim neke "blogerke'' samo prevrnem ocima.Ne pratim nijednu nasu osim jedne zene koja je skolovana za to pa njoj verujem kada preporuci neki proizvod i pise o sastojcima.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Instagram
24.2.2019 14:50:37   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jedina mama blogerka koju pratim je nasa New Mom.Ovo ostalo je previse za moje nervice.



Nervice 😂. I ja pratim jedino NM, sada sve redovnije da vidim na sta da se pripremim sa vise komada dece. Ona mi je nekako realna, pise i lepe i one male lepe stvari... A inace mi je mnogo pomogla oko dojenja sa Masom... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Instagram
24.2.2019 18:55:54   
Rosita
Iskreno, imam malo prezriv stav prema tim blogerkama.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Instagram
1.5.2019 16:16:43   
kamičak
Putopise volim i naravno kvalitetne fotografije koje prate pricu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Instagram
4.5.2019 10:29:57   
Duškić
Nisam protiv ima dobrih stvari i prica.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Instagram
4.5.2019 10:31:35   
kamičak
Ima, samo je preplavljen djubretom kao i vecina drustvenih mreza

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Instagram
4.5.2019 13:51:30   
nata11
Zavisi sta odlucis da pratis.  Stvar izbora. 

_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Instagram
4.5.2019 14:01:26   
Filadendronka
Ne koristim Ins, mrzi me da pratim tudje aktivnosti dok sa druge strane nisam tip koji ce da kaci svoje slike. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here