RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 8:23:43)

Dobro jutro, radni narode!
Ja sam se jos odavno probudila, ali nesto raduckam. Uskoro cu na sednicu. Posle ce Sofi sa mnom kod frizerke. T ima obaveze u skoli.

Danas ce da bude obecavajuci dan.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 9:20:46)

Sanjice, danas ce da padne nova frizura, a? [sm=smiley1.gif]
Super 😊
Kako da su vec i za decu pocele obaveze u skoli?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 9:56:59)

Izvlacim pramenove. Nisam bas dugo[sm=smiley9.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 10:16:51)

Joj ja pramenove bas volim
Sanjice primaklo se
Ja cu na posao od sledece skolske god. Proletece mi i to...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 10:17:29)

Dobro jutro.
Jess, mislim da ima i vise od 50 gaca[sm=smiley36.gif] a tek ko zna koliko jos na poslu..
Ja sam macu odvela u vrtic pa sin i ja malo trcali. Nista mnogo, da ne dobijemo upalu. [sm=smiley36.gif]




pari -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 13:40:41)

Ja nocas lose spavala...ne toliko zbog dece nego opet me obuzela neka razmisljanja o zivotu...buducnosti...i taman zaspala oko 5 jutros kad ono u 6.15 oboje ustali [sm=zmeden.gif]

Danas lep dan...mozda popodne odem sa njih dvoje u park kod Usca...lepo je tamo. Jedva cekam nedelju da mi se mm vrati...




vocicana -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 21:48:40)

Dobro vece, ja sam pristigla sa sredjivanja i posla po kuci na posao ovaj od koga zivim.
Kako ste? Moj sin je bio ceo dan na cuvanju kod moje mame, jedva sam ga ubedila da udje u auto da ga odvezem kuci, a ja doletela na posao.
Sredjujem stan i bas sam vise umorna. Ali idem u temu da nesto napisem.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 21:51:51)

Sta je ovo nigde nikog? Nema mama jo, Ljise.
Mi smo dosli od prijatelja. Bas sam nesto umorna. Cekam da S legne i da ja brisem.
Ona je pocela da kaslje. Sutra je vodim kod dr. Nije trebalo bas sad kad treba u vrtic. Ali sta je tu je.




vocicana -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 21:55:46)

Jao nista gore Sanjice, nego neka ostane na tome. Mi krecemo u tic u ponedeljak. Ljubi je




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (30.8.2018 23:21:06)

Dobro veče, mame.
Sanjice, da brzo prođe kašalj pa da lepo krene duškica u vrtić u ponedeljak.
Voci, kada se useljavate?
Šta je sa Ljišom? Čudno mi bez nje ovde.
M već procurio nosić, posle samo tri dana u vrtiću. A celo leto nije bila bolesna.
Proletela mi ova nedelja. Još malo pa vikend, jupi...
A sada laku noć!




vocicana -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 0:39:45)

Milenice nadam se zdravlja boze u subotu, konacno sve ide u novi stan. Jedva cekam, danas sam se rasturila od ciscenja.
Laku noc devojke.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 2:15:30)

Voci,super!
Sanjice,cekamo slike nove frizure!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 7:23:19)

Dobro jutro. Von, ne stavljam ja slike na forum. [sm=smiley1.gif]
Poslala mi je jako kasno dr kad zelimo da dodjemo, pa danas vodim S.
T smo probudili. Ima generalnu probu. Za prvake su spremili priredbu. Sad samo da joj dam dorucak. Mm ce da je vodi. Jedva gledam na oci.




Maraj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 7:40:39)

Dobro jutro
Kod mene zivo od ranog jutra
Taman sam mislila da popijem kafu na miru , mm kine i probudi S. I tako sad se "ganjam" i sa njom i sa L
Pa meni kad se kine ne smem ni da pomislim da kinem.... joj ti muskarci...




mama Jo -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 7:58:56)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif]
Hehehe Maraj... tako ti je to.
Mi smo jos danas i sutra kod mojih, tj.sutra popodne idemo kuci. J je sutra 3.rodjus pa cemo joj sutra pripremiti neko malo iznenadjence, a sledecu subotu pravimo u igraonici za rodjake i drugare. Morali smo tako zbog ovom puta na koji je mm morao da ide, vcrs se vraca.
Smisljam koju tortu da joj pravimo danas.
I tako [sm=smiley1.gif]
Petak danas, svibse radujemo vikendu sigurno 😊




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 8:14:47)

Dobro jutro.
Mi juce bili kod oftalmologa sve je ok. I odmah sam rekla i D da pregledaju jer je predskolac a ima moje oci, znam da je astigmatizam nasledan pa rekoh nije na odmet i dr utvrdi da ona ima hronicni konjuktivitis. Njoj nisu krmeljale oci od kako je izasla iz porodilista[sm=zz_eek.png] kako je to uoopste moguce? Sirili im zenice. Bili su super i P i D. D velika znala sve brojeve sva je bila ponosna.
Eno mm ceka kod neurologa. Rekli su da moze roditelj samo s nalazima da ode. Cekam da mi se javi, a popodne opet idem ja samo s nalazim kod dr bez P

Haos s nama i lekarima. E da naravno kontrola kod oftalmologa za 4 meseca za P a D treba da uradi bris pa da se javimo za terapiju.

Dosta mi je vise lekara majke mi.

Odoh. Danas posla na sve strae




mama Jo -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 8:38:23)

Ju, hronicni konjuktivitis?
Ne znam tacno koji su simptomi, ali bas cudno da je bar npr nisu okice svrbele ili tako nesto, zar ne?
Ali dobro, odradicete bris pa ce vec videti sta je...




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 10:10:30)

mama jo i ja sam ostala u cudu. Niti je svrbe oci niti suze a nema ni krmelja, ni bilo kakvog crvenila. Nekad se uvece zali da je bole oci ali sam ja to uvek pripisivala umoru a i mislila sam iskreno da mozda ima i dioptriju kao ja pa sam je zato i povela na pregled. Srecom pa jesam.

P spava svoju dremku. Zaspao u marami. Uspesno ga ostavila na krevetu.




pari -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 10:45:39)

Ja napravila neki kolacic sa breskvama...kuci smo za sad T i ja...posle cemo napolje...

Meeni je dr rekla da imam taj hronicni konjuktivitis...ali mene kapci svrbe cesto i imam ljuspice cesto...I ne znam kako to da izlecim...mucim se jako dugo sa tim. A prosla sam terapiju i nista




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (31.8.2018 11:12:23)

Devojke, hocemo da se selimo u septembar? [sm=smiley1.gif]
Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]