|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezvoljnost
29.12.2009 21:47:52   
marince1
gagi znam da oo sto cu reci ne znaci nista,ali ipak cu reci.
uz tebe smo sve sta god odlucila da uradis!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Bezvoljnost
29.12.2009 22:05:12   
buhla
gagi user posted image  user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Bezvoljnost
29.12.2009 22:20:26   
Ana RR
Gagi, uz tebe smo šta god bude user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Bezvoljnost
29.12.2009 22:36:17   
Trcosava
auh... iščitah ja od neke 7-8 stranice - dovoljno da vidim o čem se radi

šta god da napišem - ponavljala bih reči koje su već rečene (uglavno OTI user posted image )

ono što mogu da kažem je da savršeno znam kako ti je, da sam sve to prošla, tu zapostavljenost, samoću - a nisam sama... 'olakšavajuća' okolnost kod mene je bila što nismo imali dece, ja sam pokupila svoje prnje i bez nekih većih svađa otišla.
Do besvesti je bilo teško jer neki vidljiv razlog nije bio, da dodam da tad me čak ni moji nisu podržali, a nisam imala gde osim kod njih da odem, do vremena kada ću otići kod mog sadašnjeg muža. Najduža dva meseca u životu.

Drži se draga, istraj, pa možda se on i promeni (u šta čisto sumnjam, ipak je on ''vagabundo'' mamemugaspopatrljim neotesano)
Sve smo uz tebe, svaku tvoju odluku ćemo podržati, a on da moli Boga da ga nikad neka od nas ne sretne - nokte bi mu čupala na živo - jedan po jedan, jajca bi mu depilirala pincetom (hmm.. možda bolje vrućim voskom??user posted image )
Voli te tvoja trćosava i izvini što ja malko kasnim sa svim čitanjem

p.s. daj nađi nekog baju pa da pokrenemo mi jopet onu temu nimfomanke
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Bezvoljnost
29.12.2009 23:56:29   
Anoniman
tek sada sam skontala ovo i pročitala sve.Srećno gagi.... sigurna sam da si donela pravu odluku. Čuvaj svoju decu i sebe za njih. Nedostajaćeš mi ovde...........grlim te puno i šaljem snagu...

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Bezvoljnost
30.12.2009 0:11:30   
Verus
gagi moja sada iscitah deo.  Kako si? Gde si? tu sam kako god mogu biti, nije puno, ali tu sam makar da pricamo.  Podrzavam te u svemu, zivot je kratak da bi bila nesrecna.  Voli te Verus
IZVORNA PORUKA: gagi

Drage moje ja sam odlucila da odem od njega i da vise ne zivim sa njim.Rijesenje nisam nasla kuda i kako ali s vremenom cu ga naci uz pomoc roditelja.Tesko mi je ,jako mi je tesko.Borim se ,lomim se oko svega ,ja sam ovoj djeci i otac ii majka ma sve.Opet je veceras otisao na koncert ne pitajuci mene bili isla sa njim a htjela sam ici sa njim.Stvarno ne mogu vise i ne znam kako cu dalje ali znam da vise ne zelim da zivim sa njim,imam osjecaj da bi meni i djeci daleko bilo bolje da smo same u miru. Da naponem ne tuceme ,ne maltretira me ali me psihicki ubija u pojam i toga mi je vise dosta bas dosta.Sutra pakujem stvari i odoh kod svojih vise mi je svega preko glave.Sama sam po cijele dane i svako vece ..............

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Bezvoljnost
30.12.2009 0:12:24   
cipiripi
o boze ja tek sad zavirila u ovu temu... user posted image
gagi duso, ne daj se, nauci ga pameti..nisu zene roboti , ljubim te user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Bezvoljnost
30.12.2009 0:28:06   
gagana83
Gagi,pratim temu od pocetka a ne javljam se jer ne znam sta bih ti pametno rekla.Ti najbolje znas kakav ti je zivot bio pored njega...
Izdrzi,svi smo uz tebe sta god da se desi!user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 15:14:17   
Anoniman
Gagi dusouser posted image
Sta ima novo? Jesi li dobro?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 15:17:59   
Lu
Gdje si gagi,jel sve okuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   [Obrisana poruka]
3.1.2010 15:18:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 15:21:56   
Anoniman
Drago mi je da je situacija bolja. Nadam se da cete naci zajednicko resenje.
Puno te user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 15:35:43   
Lu
Super gagi,ajd nek je godina počela dobrouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 16:00:23   
LillyT
IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image jesam draga .........stvari su se smirile ,ja sam kod kuce.Dosta smo razgovarali i krecemo od pocetka pa cemo da vidimo za dalje.Hvala ti sto mislis na mene.ljubim te


Lep pocetak godine user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 17:50:34   
Verus
user posted image drago mi je da je tako, ipak je bolje pokusati resiti probleme, ali upamti i nemoj da dozvolis da stvari opet dodju na staro, nek zna da OBOJE morate raditi na popravci veze.... Tu sa za tebe draga!!!
IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image jesam draga .........stvari su se smirile ,ja sam kod kuce.Dosta smo razgovarali i krecemo od pocetka pa cemo da vidimo za dalje.Hvala ti sto mislis na mene.ljubim te

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Bezvoljnost
3.1.2010 23:02:26   
gagana83
Gagi,bas mi je milo sto ste se sredili,od srca ti zelim da sve bude kako trebauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Bezvoljnost
17.4.2010 11:26:39   
dora28

IZVORNA PORUKA: gagi

Drage moje,danas je bila kap koja je prelila času.Danas oko dva sata sam bila u hitnoj primala infuziju jer mi se slosilo kod kuce.Dobila sam vrtoglavicu.malaksalost i bol u zeludcu.Primim ja infuziju sve ok bi mi bolje ,dodem kuci dosli mi moji roditelji ,sjedili zezali itd.Ali ja i dalje se osjecam slabo i govorim mm koji me je vozio danas u hitnu.Otisli su moji kuci a mene moj muz pita ja bi na koncert veceras isao a ja ovako bolesna da ostanem kod kuce s djecom za koju nemam snage ,ni da sebi skuvam caj.On se okupao spremio ,namirisao i ja mu govorim da sam lose da ne mogu sama i on je ipak otisao boleci k.... za mene i sta ce biti sa mnom.Eto nisam vise pametna ni sta da mislim ni sta da radim............

Ovako bi isto ono moje guser posted image uradilo

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Bezvoljnost
17.4.2010 11:35:15   
dora28
gagiuser posted image ,ne znam zašto,ali mi je nekako lakše. Valjda, kako nisam jedina u ovakvim sruser posted image . Izvinite, na izrazima, al sam i bijesna i tužna i uznemirena istovremeno

(odgovor članu dora28)
Direktna veza do poruke: 293
   [Obrisana poruka]
17.4.2010 11:37:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dora28)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Bezvoljnost
17.4.2010 11:44:54   
dora28
Bojim ga se, da li se žena treba bojati muža i uživati u tome-ne treba. Sve ja znam kako bi trebalo, al nije ni blizu tako. Ko ga jeuser posted image . Imat će kad plakati. Nisam ni ja cvjećka, ali ne pravim velike stvari, vrijedne stresa,a on baš pretjeruje. Marš višeuser posted image user posted image user posted image . Izvinite, iz mene govori veliko ogorčenje.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 295
   [Obrisana poruka]
17.4.2010 11:45:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dora28)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Bezvoljnost
17.4.2010 12:23:48   
dora28
Joj, gagi, voljela bih sad otići od njega, ali on nije baš za to. Pa se bojim problema. Sigurna sam da ga želim ostaviti

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Bezvoljnost
17.4.2010 12:26:13   
eugenija
Šta se dešava? Gagi?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dora28)
Direktna veza do poruke: 298
   [Obrisana poruka]
17.4.2010 12:42:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 299
   [Obrisana poruka]
29.1.2011 20:56:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here