|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
26.11.2009 22:10:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 22:16:40   
Lu
U draga gagi,jako mije žao kroz to što prolazišuser posted image
Moraš misliti na sebe i curice,nemoj previše pažnje da obraćaš na to što on govori i radi,to ne znači da ga trebaš isključiti nego samo malo ga drži na distanci i svakako morate razgovarati o tome,šta god je u pitanju,dok ne dođete do rješenja,dok ne budete oboje zadovoljni i sretni.
Ako te veseli da radiš pa ti radi,ali uzrok depresije nije to što si doma,evo i ja sam sama sa malim ali sam i svaki dan u gradu,odvezem ga u vrtić i uvijek imam nekih obaveza a kada nemam obaveza onda imam vremena za kavice,kupovinu itd...
Ma sve će se to srediti,samo vjeruj da postoji izlaz iz te situacije!
Moli se,vjernik si,Bog će ti dati snage da se odvažiš i i izađeš sretna iz toga,sigurna sam da ćeš uspjetiuser posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
26.11.2009 22:20:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 23:16:54   
buhla
gagi  user posted image  

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 23:23:13   
Anoniman
gagi draga nisam videla da si i ti u nekim problemima! Evo imas nekog ko se slicno oseca!
Od srca vam zelim da se sve popravi!

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bezvoljnost
26.11.2009 23:27:17   
Anoniman
Draga Gagi ne posezi za bensedinima vec ako zelis sebi da pomognes ja bi ti preporucila psihologa,ne verujem da je to tek tako odjednom i naprasto vec se skupljalo dugo vremena.Pokusaj da otvoreno sa strucnim licem jer oni zato i sluze,veliki pozdravuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bezvoljnost
27.11.2009 12:33:24   
afrodita
Evo procitah... hmmm...
a ja bih bas rekla da si ti od onih zena kojima ne treba
predigra jer ti volis sexuser posted image
ali da se uozbiljim...
ti znas da ja nisam za teme o sexu i u njima ne pisem
ostacu ipak suzdrzana
ali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 19:39:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 20:20:24   
Jeca*
Gagi....zao mi je...ne znam sta bih ti rekla...bas je sebican user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 20:28:20   
Lu
Jao gagi...znam da ti je teško i da nemaš volje ni za čim ali MORAŠ da se trzneš zbog sebe i svoje djece,nemoj dozvoliti da te on slomi,pa nijedan na ovome svijetu nije toga vrijedan,zapamti to.
Tvoje curice te trebaju zdravu a ne bolesnu!
Nazovi mamu nek dođe ako se ne osjećaš dobro a njega pusti kraju dok se ne oporaviš jer vidiš da ga baš briga,još će te na kraju napraviti odgovornom za nastalu situaciju.
Znaš da mislim na tebe,nedaj seuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 20:33:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 20:36:12   
Lu
Nemoj sad da donosiš tako velike odluke gagi,sad si pod stresom i bolesna,malo ga distanciraj i misli na sebe...tako bi ja uradila da sam na tvom mjestuuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 20:37:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 20:44:05   
lence
Draga gagi, pa to je stvarno uzasno!
Nadam se da si barem fizicki malo bolje.
Pitam se ima li taj tm imalo stida kad vec nema savesti? Ima li netko od vasih zajednickih priatelja da mu objasni ozbiljnost situacije? Ja bih pozvala njegove, a ne svoje roditelje da mi pomognu kad se on uputio u nocni zivot. Zasto on misli da takvo ponasanje ne ostavlja trag na brak i zajednicu?
Bas je to tuzno, i krivo mi sto nismo blize da ti mozemo pomoci i olaksati u ovoj teskoj fazi.
Mislim da trebas sebe staviti na prvo mesto, i ako nisi dovoljno jaka da se sama izboris za to, da pronadjes nekog 'ko ce zastupati tvoje interese. Treba ti odmor od apsolutno svega, ukljucujuci i cuvanje dece. Da li si razgovarala sa lekarima o tom kako se osecas?
Zelim ti puno snage i energije. user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 20:45:28   
Buba76
Joj Gagi moja draga,pa bas si u k.... Zovi mamu bar da bude sa decom kad tio nije dobro a njega malo distanciraj. Ne znam sta bih rekla. Ja bi sigurno pokupila decu i otisla,ali to sam ja...kad ne razmisljam logikom nego besnim srcem.Sada iz ove perspektive samo ga malo oladi par dana pa ce mozda skontati...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 40
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 20:48:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 20:55:04   
mihi
Gagiuser posted image user posted image user posted image user posted image  zaviri u pp.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
28.11.2009 21:00:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:08:29   
Anoniman
Cure su rekle sve sto sam mislila ja reci. Nisam znala da ti se to desava. evo ti jedan veeelikiuser posted image user posted image ako ti sta znaci.


IZVORNA PORUKA: gagi

Vjeruj mi Lence da nemam snage vise ni zasta ubijena sam u pojam totalno ,ali ja ipak mislim da bi najbolje bilo da se jedno vrijeme odmaknem od njega i od svega ovoga............tebi puno hvala na lijepim rijecima i podrskamauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:16:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Znas sta je najgore u tome svemu sto se on pravi kao da nista nije bilo........e to je ono sto me boli i zivu prozdire..........


to je ono sto je meni uvek kod muskaraca neverovatno..pa i kod mm...
nesto bude, ja se jedem, lomim, placem, umirem a ujutru..kao da nista nije bilo...
ponekad me to jos vise povredi nego onaj pravi razlog...
to pravljenje ludom...
o boze

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:17:05   
magde
GAGI znas sta svi smo bili u ovaj tvo tvojamomentalna kriza da znas da se i ja pomalo nalazim tamo i da svi moramo da sve prebrodimo ja te potpuno svatam ali bas te zamisljam i htela bih da te zagrlim i da ti snage dajem tako smo mi zene eto to je to al JACE ZENO imas dece to je najbitno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:17:31   
Rina
Bas mi je zao Gagi...zelim ti da sve to resite brzo...brzo, jer ne valja razvlaciti takvu situaciju ako problem traje i traje ...zivot prolazi a da mi sedimo na kaucu verujuci da traje vecno...nikako!! ...hmmm.. da ide na koncert okupan namirisan a ti bolesna kuci ma ja bi mu ¤³€¤€¼¼€!! ..uhhh user posted image
Los sam savetodavac...ali razumem te user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:20:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Drage moje,danas je bila kap koja je prelila času.Danas oko dva sata sam bila u hitnoj primala infuziju jer mi se slosilo kod kuce.Dobila sam vrtoglavicu.malaksalost i bol u zeludcu.Primim ja infuziju sve ok bi mi bolje ,dodem kuci dosli mi moji roditelji ,sjedili zezali itd.Ali ja i dalje se osjecam slabo i govorim mm koji me je vozio danas u hitnu.Otisli su moji kuci a mene moj muz pita ja bi na koncert veceras isao a ja ovako bolesna da ostanem kod kuce s djecom za koju nemam snage ,ni da sebi skuvam caj.On se okupao spremio ,namirisao i ja mu govorim da sam lose da ne mogu sama i on je ipak otisao boleci k.... za mene i sta ce biti sa mnom.Eto nisam vise pametna ni sta da mislim ni sta da radim............


u jbt ovo nisam procitala...
joj, lako je biti pametan za tudje probleme ali zapamtio bi me za ovo
gagi,pa jesi ti sad sama sa decom? kako se osecas?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:22:28   
Anoniman
gagiuser posted image user posted image user posted image
tesko je biti pametan u ovakvoj situaciji...samo nemoj klonuti duhom, zdrava si i mlada, sa dva mala andjela, i sta god da se desi bices ok, sto kaze eugi - zena je stenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bezvoljnost
28.11.2009 21:24:42   
Anoniman

Ako se OK sa svojima (to kazem jer su neke moje drugarice otisle kod svojih a tamo jos veci pakao) idi kod njih na nekoliko dana da ti pomognu.
Ja sa mojima imam jako blizak odnos i ja bih otisla mrtva 'ladna kad bih dobila potrebu...Ako mislim da bi me to umirilo,oporavilo, smirilo, ojacalo a njega mozda, mozda trgnulo otisla bih.

Sad sam ljuta i tuzna! Mislim da ponekad mi zene imamo previse obzira prema njima (zbog dece, zbog braka...) a u stvari ima prilika kada bi trebalo nesto da uradimo za sebe!

gagi, to sa koncertom sa njegove strane stvarno nije u redu...
I ja nisam neki savetodavac jer sam ja brutalni kreten ali ...
ili me ne bi video posle koncerta ili bih mu odsvirala ja jedan koncert za sva vremena




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here