|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:01:23   
Lu
Dora ja se slažem sa tobom,da se brak treba njegovati,da se oboje u njemu trebamo truditi i ponekad i žrtvovati...ali se ne slažem da je žena ta koja mora to da obavlja i da "pravi" muškarca onakvim kakvog želi,to mi zvuči kao da je muškarac igračka u našim rukama,mada ima i toga i ljudi i tako funkcioniraju!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:05:50   
Jeca*
oti user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:07:31   
mihi
Naravno da brak treba negovati, ali kako se zove to da je meni loše i završim u hitnoj a on ode na koncert, pa što on ne neguje malo brak makar u tim trenutcima kada je ženi loše i ne može sve da nosi na svojim leđima. To je sebičnost koju muškarci često pokazuju. Ja za to ne mogu da nagradim poljupcem, osmehom i lepim rečima.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:10:34   
Dora
Lu, kad se ljudi venčaju sve deluje savršano. Naravno, kako dolaze problemi i razne životne situacije, ljudi se menjaju. I na bolje i na gore, ali čovek se ceo život manja. Niko nije sa 35 godina isti kao i sa 20. Koliko sam ja shvatila, Gagi je dugo u braku i njen muž se ne ponaša tako od uvek. To je druga stvar. Kad se takav problem pojavi treba ga rešavati. Menjati sebe, menjati i njega. Zašto da ne? I veruj mi, ima trenutaka kad žena zaista treba da se izbori za svoje mesto, ma koliko ljubav da je jaka. A žena to mora na vreme da nauči, da shvati, da se ne zavarava... Mora biti realna a ne da veruje u romantične bajke. U tome je njena snaga i nadmoć. Ljubav će nestati hiljadu puta ali treba je znati vratiti. Jel bitno koće to da uradi, on ili ona? Nije bitno, bitno je vratiti ljubav u brak.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:12:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Naravno da brak treba negovati, ali kako se zove to da je meni loše i završim u hitnoj a on ode na koncert, pa što on ne neguje malo brak makar u tim trenutcima kada je ženi loše i ne može sve da nosi na svojim leđima. To je sebičnost koju muškarci često pokazuju. Ja za to ne mogu da nagradim poljupcem, osmehom i lepim rečima.

Naravno...umjesto da je ženi skuhao čaj,večeru,odveo djecu kod bake a sa njom razgovarao o problemuuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:13:02   
Dora
IZVORNA PORUKA: mihi

Naravno da brak treba negovati, ali kako se zove to da je meni loše i završim u hitnoj a on ode na koncert, pa što on ne neguje malo brak makar u tim trenutcima kada je ženi loše i ne može sve da nosi na svojim leđima. To je sebičnost koju muškarci često pokazuju. Ja za to ne mogu da nagradim poljupcem, osmehom i lepim rečima.

Znaš, svaka priča ima dve strane. Ne kažem ništa loše, ali treba videti širu sliku, a Gagi to može. Mi ne znamo zašto je on otišao na koncert. Ona ako realno razmisli o svemu, možda će uvideti da nije samo on kriv za to. Ne znam, samo pretpostavljam.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:20:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Lu, kad se ljudi venčaju sve deluje savršano. Naravno, kako dolaze problemi i razne životne situacije, ljudi se menjaju. I na bolje i na gore, ali čovek se ceo život manja. Niko nije sa 35 godina isti kao i sa 20. Koliko sam ja shvatila, Gagi je dugo u braku i njen muž se ne ponaša tako od uvek. To je druga stvar. Kad se takav problem pojavi treba ga rešavati. Menjati sebe, menjati i njega. Zašto da ne? I veruj mi, ima trenutaka kad žena zaista treba da se izbori za svoje mesto, ma koliko ljubav da je jaka. A žena to mora na vreme da nauči, da shvati, da se ne zavarava... Mora biti realna a ne da veruje u romantične bajke. U tome je njena snaga i nadmoć. Ljubav će nestati hiljadu puta ali treba je znati vratiti. Jel bitno koće to da uradi, on ili ona? Nije bitno, bitno je vratiti ljubav u brak.

Dora nismo svi tako jaki,ja znam šta bi napravila da imam ovakvih problema i sigurno ne bih završila na hitnoj kao gagi,ali nismo svi isti ima nas emotivno slabijih i jačih!
Ne može ga ona promijeniti,to samo može on a koliko vidim nema namjeru...
Ona treba prvo sebi da pomogne i nadam se da će smoći snage da shvati da on nije vrijedan njene patnje!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:23:25   
mihi
Slažem se Dora istina je na sredini, ali kada se dese ovakve  stvari ne tera se inat tako što odeš na koncert, nego porazgovaraš što reče Lu sa ženom o problemu koji zajedno imate, ako te žena i brak zanimaju ako ne...... za sve postoji rešenje, po  meni je uvek civilizovan  razvod bolji nego loš brak.  A za decu to jeste trauma ali njihovi roditelji ostaju njihovi roditelji bili zajedno ili ne, bar tako bi trebalo da bude.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:24:42   
Trcosava
au gagi dragauser posted image

drago mi je da si bolje i da se bolje osećaš sada, savet nemam ni jedan pametan da kažem, devojke pre mene su skoro sve rekle

sa dorom nikako ne mogu da se složim, jer sam bila u sličnoj situaciji kao i gagi ( s tim da nisam imala dece) i nemaš predstavu koliko dugo sam pokušavala da budem nasmejana, da me ništa ne pogađa, da budem STUB i - trt - džaba sve to, džaba priče... džaba sve....

Lično sam protiv one teorije ''ostani u braku zbog dece'', dete neće biti srećno pored DVA nesrećna nesrećna roditelja, ali hoće biti srećno sa JEDNIM SREĆNIM roditeljem. Uvek ću biti za varijatnu - bolje i dobar razvod nego loš brak.

Gagi, ovde ne mislim na tebe, već generalan moj stav.

Oti - potpuno se slažem sas ti user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:30:19   
Dora
Sva njena snaga biće u tome ako sama sebi pomogne. A on ako nema nameru da se menja, kad vidi drugačiju ženu pored sebe, imaće dobar motiv.user posted image
Uostalom, ni jedan muškarac nije nezamenjiv, ali ako ona ne pomogne sebi i ako nije jaka, neće imati prilike to da shvati i vrteće se u začaranom krugu ceo život.
Iskreno, Lu, ja uopšte nisam jaka žena ni mnogo dosledna, ali kad znam da će mi biti bolje ako nešto uradim ili ne uradim, ja nađem snage za to. I uvek PRVO mislim o tome da mojoj deci bude dobro. Kad su deca u pitanju, svaka žena je jaka, jača od bilo kog muškarca, zato nam je Bog dao da rađamo decu jer je znao kakve smo user posted image
Tebi Luuser posted image Nemoj da shvataš tolično. Niti su svi ljudi isti, niti su svi brakovi slični. Jesu kad je sve ok. A kad nije, svako je priča za sebe.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:34:18   
Dora
Devojke, ako se ljudi vole razvod treba da bude poslednja solucija. Najteže je saznati da li se vole ili ne. Posle je sve lakše... Kad znaš načemu si, znaš i šta da radiš. 

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:44:13   
Dora
Eto, gagi čitaj naše stavove i mišljenja, na kraju, poslušaj sebe. Mi ti ovde svi želimo pomoći, želimo ti sve najbolje, iskreno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:44:56   
Rina
IZVORNA PORUKA: OTI


POnekad mi je muka (da ne shvatite pogresno) od stava: Zena je stub, zena mora da se smeska, zena mora da napravi od muskarca muskarca, zena mora da glumi, balansira, da pazi...da ne bude direktna, da pazi kako saopstava muskarcu ono sto hoce i slicno..
Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislim isto.

Nek se potrudi on oko mene kad sam nervozna da me smiri,kad sam tuzna da me oraspolozi kad mi je tesko da bude uz mene...a ne da ide tamo gde mu je veselije...pa cu i ja onda oko njega da se trudim...

A brak,ma brak je ...glupost jedna velika user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:50:46   
Anoniman
Moje misljenje je da je pomasanje tvog muza skroz suludo,a da ti zapravo ne shvatas njegovu igricu.Tvoja prva poruka je bila kako on tebe non stop proverava kad odes negde na kafu,zivka te i gusi a kada mu ti spomenes probleme on kaze da bulaznis.To sto te njuska nuzno ne znaci da je on taj koji vara ali se tako ponasa vecina ljudi.U svom haosu da ne budu razotkriveni oni promene ponasanje pocev od ljubomore,ono sto oni rade ne zele da se njima desi.Sve ti se samo kaze ako dobro analiziras,nije bio takav od pocetka vec je sad uzelo maha.U mom slucaju se to nekad davno pokazalo da je to bilo u pitanju i sva sreca sad je daleko od mene.Ne kazem da jeste ali obrati paznju na sve sumnjivo,kad se tusira,koliko parfema nanosi,sa kim zapravo izlazi kolko cesto spavate?

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 14:58:13   
lence
IZVORNA PORUKA: OTI

Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma gazila bih ja njemu po jauser posted image ma, sve u visokim potpeticama da mi je ovakav!user posted image

These boots are made for walking,
And that's just what they'll do,
One of these days these boots are gona
WALK ALL OVER YOU!
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 15:01:28   
melania

IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: OTI


POnekad mi je muka (da ne shvatite pogresno) od stava: Zena je stub, zena mora da se smeska, zena mora da napravi od muskarca muskarca, zena mora da glumi, balansira, da pazi...da ne bude direktna, da pazi kako saopstava muskarcu ono sto hoce i slicno..
Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislim isto.

Nek se potrudi on oko mene kad sam nervozna da me smiri,kad sam tuzna da me oraspolozi kad mi je tesko da bude uz mene...a ne da ide tamo gde mu je veselije...pa cu i ja onda oko njega da se trudim...

A brak,ma brak je ...glupost jedna velika user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 15:03:27   
mihi
IZVORNA PORUKA: Dora

Eto, gagi čitaj naše stavove i mišljenja, na kraju, poslušaj sebe. Mi ti ovde svi želimo pomoći, želimo ti sve najbolje, iskreno. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Dora htedoh da napišem da Gagi treba da sluša svoje srce i brani svoje i interse svoje dece a mi smo joj možda malo pomogli da bolje sagleda stvari sa više stranauser posted image . Nadam se da će ubrzo sve bit ok kod naše Gagi!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 17:44:24   
Verus
draga gagi.....ne znam ali mislim da si i pre pisala pod anoniman neku drugu temu, i znam da vec duze vremena se osecas tako, zapostavljeno,  a tm ne obraca paznju....ne smes kao prvo, dati sebi da padnes jos u dublju depresiju.  Ja sam godinama mislila da je to sve gomila gluposti, ali nije....tek kada covek upadne u depresiju, shvati koliko je to strasno, i koliko je tesko nositi se sa tim, sam....Ono, kad si rekla da radis sve kao robot, kao da nisi ti, to me je podsetilo na moju depresiju tokom bolesti.  Iako je mm bio tu fizicki, nije on puno mogao da prica sa mnom i da mi pomogne.  Mama mi je rekla da se ne ponasam kao da sam neobrazovana zena, nego da potrazim pomoc psihijatra.   Jesam.  Ne znam koliko mi je pomoglo iskreno, pogotovo sto je to bio neko ko kombinuje psiho terapiju sa meditacijom i samo kontrolom.  Imas nas ovde i znas da uvek mozes razgoarati sa nama....ali ako je neko oko tebe kome verujes i mozes se poveriti ko poznaje dobro i tm, to bi ti pomoglo, jer mozda bi dobio ideju sa tobom, na koji nacin da mu pristupis.  Lako je reci "razgovaraj sa tm i kazi ovo i ono", ali ako je on neki tvrdoglavi tip, koji ne mari puno za razgovor (a znam da si pisala da je), onda se mora naci drugi pristup.  Mislim da sam ti ja pisala da ti malo izadjes sama (jer on digne rep i ode, i govori ono i ovo), pa da on vidi kako je misliti sta ti cinis kad nisi u kuci...ocigledno da njuska i ispituje i nije mu svejedno....Da li je ON razlog tvoje bezvoljnosti i depresije ili nesto drugo?  Da li TI znas sta je to?  Moras naci koren i poceti odatle...tu smo...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 17:51:50   
Verus
user posted image gagi draga to je pravi stav!  On je stvarno stoka sto je tako otisao to vece, ja ne znam sta bih ucinila....kad poludim meni padne mrak na oci, inace sam mirna osoba, ali ako mi neko nesto tako uradi ja poludim....pravila sam par scena i mm i mom tati....uf, ne volim taj deo sebe, ali VOLIM sto si odlucila da promenis stvari.  Jel vidis kako on pizdi kada ti odes negde, a on misli da je OK da se on pokupi i ponasa kao da nije ozenjen i nema porodicu???Pitaj ti njega zasto je on uopste u braku??  Ja bih dosla sada i istukla bih gauser posted image
IZVORNA PORUKA: gagi

Oti,Nedo,Diabla,Rina,Lu,Mihi ja sam vec bolje drage moje rekla sam sebi da neke stvari necu sebi vise nikada dozvoliti ali nikada.Okrecem list u zivotu tj. okrecem se sebi samo sebi i mojim potrebama bas me briga vise za njim........jedan je zivot a ja jedna i sama sebi dovoljna ,jer niko nije vrijedana da zbog njega budem bolesna ali niko user posted image user posted image puno vas volim digle ste me sa dna i nikada vam to necu zaboravit................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 18:17:02   
mihi
Verus jadan tvoj mužuser posted image ako te naljuti, šalim seuser posted image , i ja sam takva kad se naljutim puknem ali me i brzo prodje ako nije neki veliki kiks, sad sam se naljutila na starijeg sina i u prolazu sam ga malo klepila al je on ogromna konjina sad me boli rukauser posted image user posted image user posted image user posted image  i već mi je smešno ali sam njega oterala u kaznu u njegovu sobu.

< Poruku je uredio mihi -- 29.11.2009 18:18:33 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 20:04:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: OTI


POnekad mi je muka (da ne shvatite pogresno) od stava: Zena je stub, zena mora da se smeska, zena mora da napravi od muskarca muskarca, zena mora da glumi, balansira, da pazi...da ne bude direktna, da pazi kako saopstava muskarcu ono sto hoce i slicno..
Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislim isto.

Nek se potrudi on oko mene kad sam nervozna da me smiri,kad sam tuzna da me oraspolozi kad mi je tesko da bude uz mene...a ne da ide tamo gde mu je veselije...pa cu i ja onda oko njega da se trudim...

A brak,ma brak je ...glupost jedna velika user posted image



Nisam ja ovo sve rekla da bi ispalo da zena ne treba da se trudi i da pokusava...Naravno da treba, zaboga, svakog dana to radim!
Dora, da me ne shvatis pogresno, nisam ja u fazonu da je najbolje otici...Ne!
Ja sam primer kako se ostaje i pokusava,pokusava, pokusava...
Ali...u jednom trenutku ti se smuci da stalno pazis i gledas kako da odreagujes a da to:
- njega ne otera
- njega ne potrese
- da ON ne shvati pogresno
- da ne budes neosetljiva kucka
- da pazis na decu i na brak
- da budes kuvarica u kuhinji, dama na ulici i kurva u krevetu da njegovo velicanstvo ON ne bi nasao drugu...

A gagi bolesna iz bolnice dolazi, muz odlazi na koncert...
I kako da joj dam savet da ga razume, da razgovara sa njim?
Ma neka se nosi i on i svi muskarci...
Sto oni nekad ne naprave strategiju kako da rese neki bracni problem tako da NJOJ bude dobro...

Joj, kad bih vam pricala o mojim iskustvima pre...Pa ja sam bila olicenje te MUCENICE koja pokusava sve za dobrobit veze...

Ovo sto sam napisala zaista verujem a napisala sam i pod dejstvom ljutnje!



(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 20:10:07   
gina
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: OTI


POnekad mi je muka (da ne shvatite pogresno) od stava: Zena je stub, zena mora da se smeska, zena mora da napravi od muskarca muskarca, zena mora da glumi, balansira, da pazi...da ne bude direktna, da pazi kako saopstava muskarcu ono sto hoce i slicno..
Dokle bre MI da balansiramo i da pazimo i da se dovijamo da bismo debilima nacrtale neke stvari?
Vecito: nemoj da ga stiskas, nemoj da ga pritiskas, nemoj da ga opterecujes, daj mu prostora...
Malo mi je muka od toga da gazimo kao po jajima da njihovo velicanstvo muskarca ne bismo povredile...Ma idi bre u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislim isto.

Nek se potrudi on oko mene kad sam nervozna da me smiri,kad sam tuzna da me oraspolozi kad mi je tesko da bude uz mene...a ne da ide tamo gde mu je veselije...pa cu i ja onda oko njega da se trudim...

A brak,ma brak je ...glupost jedna velika user posted image



Nisam ja ovo sve rekla da bi ispalo da zena ne treba da se trudi i da pokusava...Naravno da treba, zaboga, svakog dana to radim!
Dora, da me ne shvatis pogresno, nisam ja u fazonu da je najbolje otici...Ne!
Ja sam primer kako se ostaje i pokusava,pokusava, pokusava...
Ali...u jednom trenutku ti se smuci da stalno pazis i gledas kako da odreagujes a da to:
- njega ne otera
- njega ne potrese
- da ON ne shvati pogresno
- da ne budes neosetljiva kucka
- da pazis na decu i na brak
- da budes kuvarica u kuhinji, dama na ulici i kurva u krevetu da njegovo velicanstvo ON ne bi nasao drugu...

A gagi bolesna iz bolnice dolazi, muz odlazi na koncert...
I kako da joj dam savet da ga razume, da razgovara sa njim?
Ma neka se nosi i on i svi muskarci...
Sto oni nekad ne naprave strategiju kako da rese neki bracni problem tako da NJOJ bude dobro...

Joj, kad bih vam pricala o mojim iskustvima pre...Pa ja sam bila olicenje te MUCENICE koja pokusava sve za dobrobit veze...

Ovo sto sam napisala zaista verujem a napisala sam i pod dejstvom ljutnje!





Potpisujem!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 20:17:25   
gina
Ovo ste, verovatno, već videle na FB ali nije na odmet da vidite ponovo! Ovo ja na neću da budem, a ne bi trebalo da je to ni jedna od nas.

user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 20:20:33   
Anoniman
au covece!
Ne ovo!
OVo ne sme da nam bude prirucnik!
Ja prepoznajem i sebe u nekim delovima...nekad se trudim da nesto od ovoga i ostvarim...iskreno!
But no more, baby!
Pukao mi je film!


(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bezvoljnost
29.11.2009 20:23:36   
Lu
Ajmeeee,pa ne piše kad žena smije ići piškitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here