|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
22.2.2021 9:26:01   
Leptirica92
Sretno Joko 😊

Milijana iskreno se nadam da cu se preseliti medju trudnice ubrzo. Vjestice jos nema, sutra ujutro radim jos jedan pa cemo vidjet. Stomak me pomalo probada kao da cu svaki cas procepit i grudi malo bolne i napete.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.2.2021 7:35:33   
Leptirica92
5 testova sam uradila od subote i svi su pozitivni 🤭

Ne mogu da vjerujem i isplakala sam se posteno, non stop gledam da crte ne nestanu 🤭Ne znam kako se slika ubacuje da stavim.Sad moram da zovem doktoricu da zakazemo prvi pregled.

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.2.2021 8:05:58   
Milena18
Leptirice, sad se malo opusti. Neće nestati crtice user posted image
Kao što reče Lesli, na ultrazvuk možeš za dve nedelje otprilike. Ja sam išla sa 6 nedelja i 3 dana i video se eho. Pre toga ti ne preporučujem jer su velike šanse da se ne vidi, a onda ćeš se samo dodatno opteretiti.
Pridruži nam se i na drugim temama.

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
24.2.2021 13:10:33   
vocicana

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Ja u utorak na uz ps sko bude ok da znamo kad i sta, fiksam se pijem lekice i tako. 



Joko samo cu te zagrliti najjace!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
24.2.2021 18:18:27   
17 joka
Ovako bih i ja polako  mazi trbu i uzivaj


Voci draga grlisa veliki i za tebe💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
24.2.2021 19:30:19   
lesli


IZVORNA PORUKA: Leptirica92

5 testova sam uradila od subote i svi su pozitivni 🤭

Ne mogu da vjerujem i isplakala sam se posteno, non stop gledam da crte ne nestanu 🤭Ne znam kako se slika ubacuje da stavim.Sad moram da zovem doktoricu da zakazemo prvi pregled.




Leptirice, ne znam koliko dugo pokusavate?Svakako, razumemo te i normalno je da se osecas tako.Ja sam i posle ove VTO odradila brdo testova u neverici da je moguce da sam trudna, iako imam dete. I prosli put i sada sam pocela da verujem da sam trudna tek kada sam oset_ila bebu da se mrda. Kada sam se porodila, trebalo mi je vremeba da poverujem da je to to, da smo uspeli. 
Javi nam se posle uz 🍀

Joko, tebi zelim da uskoro ugledas svoje crtice. 🍀🍀🍀Na osnovu tvojih postova shvatih da si dugo u VTO prici...

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
24.2.2021 23:04:34   
Leptirica92
Godinu dana je sada tacno kako smo se prestali paziti, medjutim nismo od samog pocetka vodili racuna bas o plodnim danima. Nekako od maja prosle godine sam pocela da dramim svaki put kad dobijem i da ciljam odnose, ali opet nista. Brdo negativnih testova iza, suze, stres... Do sad. Sad opet hoce li biti sve u redu.

Zakazala mi je ultrazvuk 10.3. A imam ta neka cudna ziganja po dnu stomaka i oko jajnika. Nije neizdrivo, niti konstanto, ali kao da cu dobiti svaki cas. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 5:54:33   
17 joka
Hvala draga puno

Dimugo sam u ovoj prici 11 god ovo je sad da probamo i mozda jos jednomako ne uspe i mi smo sve mogucnosti iscrpeli vec davno.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 5:57:15   
17 joka
Dugo 11god  Lesli,prosli svasta ali eto nadamo se uspehu

Leptirice bice sve dobro videces

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 6:24:59   
Milena18
Joko, svu sreću ti želim, da ovaj put uspe!


Leptirice, i ja sam imala ta žiganja i bolove u donjem stomaku i to baš dosta. Sada već manje, ali oset_im ih s vremena na vreme. 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 8:31:29   
Leptirica92
Joko iskreno se nadam da ce vam upaliti i da ces ugledati svoje crtice. Zelim vam svu srecu.

Milena, znaci ta ziganja i probadanja su relativno normalna. Nemam nikakvih krvarenja niti neki sumnjiv iscjedak, samo zaziga i pusti

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 8:38:02   
Milena18
Da, mislim da skoro svi u ranoj trudnoći imaju takve bolove ponekad. Mene je probadalo u predelu jajnika, posebno desnog. Zaboli na par sekundi i prestane. Nekad osećam i blag pritisak u donjem delu stomaka. Sve je to normalno. Mislim da ćeš se opustiti malo posle ultrazvuka, i ja sam dok nisam videla srculence kako kuca bila kao na iglama.

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 8:39:59   
lesli
Ta ziganja i probadanja su skroz normalna. Embrion se usadjuje, materica se siri i rasteze. Taj osecaj uglavnom prodje do kraja prvog trimestra. Tacnije i nesto pre.Dok god nema krvarenja, to je sve ok. Sa druge strane ni krvarenja ne moraju nuzno da znace nesto lose, ali ih treba prijaviti odmah lekaru. Ja sam u prethodnoj trudnoci krvarila vrlo uredno i obilno ceo prvi trimestar pa je sve bilo ok.

Joko 😔Zelim vam puno srece i nadam se da ce uspeti ovaj put! 🍀

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 10:48:18   
Leptirica92
Hvala vam cure puno 😊 Sreca na ovom forumu svasta procitam i utjesim se. A bas je stresno mi, sjedim osluskujem, skacem na svaki zig, trcim u vc da vidim da nisam dobila. Bas ste me utjesile :)

Milena koja si ti sedmica?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 11:18:45   
lesli

IZVORNA PORUKA: Leptirica92

Hvala vam cure puno 😊 Sreca na ovom forumu svasta procitam i utjesim se. A bas je stresno mi, sjedim osluskujem, skacem na svaki zig, trcim u vc da vidim da nisam dobila. Bas ste me utjesile :)

Milena koja si ti sedmica?



Leptirice, pravila nema.Meni se trudnoca u kojoj sam imala uzasne bolove i (obilna) redovna krvarenja, zavrsila ok.A pre nje sam imala jednu gde krvarenja nije bilo osim nekog malog braon mrljanja u 2 navrata i sa umerenim bolovima i nije bila ok na kraju.
Ovog puta je bilo vise nalik 1. putu, sa krvarenjem u vreme implantacije i sve je ok. U sustini, probaj da se opustis i sacekas taj uz, jer dalje nije u tvojim rukama.Ako imas neku terapiju (za IR ili nesto slicno) uzimaj terapiju, pridrzavaj se zdrave ishrane koliko mozes, izbegavaj stvari koje ne bi trebalo jesti u trudnoci i duvanski dim i to je to.

< Poruku je uredio lesli -- 25.2.2021 11:24:53 >

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 11:24:03   
lesli
Ne bih da te zastrasim, samo da skrenem paznju da ishod ne zavisi od nas.A mnogo nas je imalo ta neka ziganja, probadanja i sl. u tim ranim fazama trudnoce. Dok god se bolovi ne pojacavaju i nema krvarenja, ok si. Sacekaj 10.3. Brzo ce to. Do tada slobodno vreme ispuni tako sto ces citati neku knjigu, set_aj, gledaj neki film/seriju.Cekamo te 10. da nam javis da si videla ❤️


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 12:35:25   
Leptirica92
Ma znam ja da nema garancije. To mi ni doktor ne moze garantovati, ali eto malo me manje stresa kad me probode i zigne kad cujem da veliki broj trudnica iskusi to. Trudim se zaokupit misli, a vrijeme ide brzo svakako 🥴


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 12:50:00   
Milena18
Leptirice, ja sam u 8. nedelji, sam početak isto.
Brzo će proći vreme do 10. marta user posted image

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 15:01:24   
BubaBubica
Lesli, kakvo si implatacijsko krvarenje imala, koliko je trajalo? Ja sam pisala na temi lažna menstr. ali nema jos odgovora, i dalje mi nije krenula prava. Čekam još par dana pa ako ne krene da radim test. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 15:24:17   
lesli
Kod mene je radjena vantelesna, tako da sam znala da je  dobra sansa da je to bila implantacija. Imala sam kao grc u jednoj tacki stomaka, propracen rozim tragom na papiru nakon toga. I to se javilo samo tada - 4/5 dana nakon transfera embriona starog 5 dana. Nakon toga sam  vrlo brzo odradila test i bio je pozitivan.
Mislim da je situacija vrlo specificna jer sam ja tacno znala sta mogu da ocekujem i kada. Sva ostala krvarenja, narocito ako traju danima i ako je test negativan su za ginekologa.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 15:46:25   
BubaBubica
Hvala na odgovoru, ja sam zapravo sad i trebala dobiti samo što sam dobila vrlo oskudno. Bila sam u decembru na skidanju leukoplakije, i pre mesec dana na poslednjoj kontroli gde je bilo sve u redu. Test još uvek nisam uradila, a i ako nastavi ovo svejedno se pakujem ponovo kod gin. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 17:48:08   
BubaBubica
Uradila sam test sada, nije ni prvi jutarnji urin, piškila sam pre dva sata, ima druga bleda crtica. Ljudi, trudna sam. Sutra ću nazvati moju dr da vidim šta sa ovim krvarenjem. Ne mogu da verujem kako sam lako ostala trudna i to pre očekivane menstr. a kad smo radili na prošlim dvema trudnoćama nije htelo 5 meseci da se zakači.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 22:07:27   
Milena18
Bubice, čestitam ❤️ 


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 22:15:36   
BubaBubica
Joj Milena hvala, samo da ovo ispadne na dobro. Nas dve ćemo ponovo zajedno trudnovati ako bude sve u redu. Sutra ujutru ponavljam test. Ako bude jača crta, to je to.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 22:48:32   
Leptirica92
Cestitam Bubo, divno ❤

I meni je popodnevna bila skroz blijeda, ali naredna 4 testa su potvrdila veliku pozitivku 😊P.S. Jesu li ovo godine rodjenja djece ili nisam dobro skontala

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

ime za devojcicu
bebaa

Koje ime vam je lepse?

Isidora (45%)

Sara (55%)


Ukupan broj glasova: 209

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here