|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
7.6.2020 8:51:55   
flamingos
Ma super je što se i kod nas otvara.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Lidl Srbija
9.6.2020 7:05:54   
nata11
Kupila kalup za Ciz i super mi deluje materijal.
One zavese za komarce os 600 din 😩 jedva namestili i nismo bas zadovoljni, nema magneta samo trake 



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Lidl Srbija
9.6.2020 9:38:17   
Ana RR
Ja sam juče kupila četvrtasti kalup i aparat za sladoled, baš da vidim vredi li. I mi smo kupili komarnike, inače imamo ove uz prozore što idu ali se ispod njih zavuku bubice pa je mm hteo sam da pravi ali ne postiže trenutno user posted image uzemli smo one što imaju pvc lajsnu i magnet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Lidl Srbija
12.6.2020 7:20:03   
Misha i Ljisha
ja evo da se javim u temu i da kazem da u Lidlu u SRBIJI nisam nikad bila i verovatno ni necu user posted image meni je npr univer blizu, retko idem i tamo. Ja idem u lokalnu prodavnicu u kojoj je sve malo skuplje ali drzi je zena koja ima cetvoro dece i podrzavam uvek lokalne biznise.Ona treba cetvoro dece da hrani

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Lidl Srbija
12.6.2020 10:35:19   
Sanjica26 RR
Konacno se u mom gradu otvorio, ali kad cu da virnem ne znam. Ni ne zuri mi se. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Lidl Srbija
25.6.2020 14:13:15   
nata11
Ja toliki patriota (a ocigledno i dobar covek po nekima) nisam da namerno nesto platim 3x skuplje.



A uvek me oduseve komentari tipa : ja platim skuplje. 😀. A vama je Lidl jeftin? Hleb od 150 din i Virsle sa slaninom od 340 su jeftine? Kod nas uopste lidl ne spada u jeftine prodavnice. Imamo odlicne lokalne lance, pa onda ide Aman pa Lidl pa Roda, Maxi i ostali. 

Meni je idealan iz razloga sto tu mogu naci proizvode kojih nema u drugim marketima.

Nego:
Dodjoh da pohvalim Belgijsko cokoladno mleko  Milbona. 
A za veceru probam  Eridanous sir sa sosom od paradajza pa javim i te utiske. 



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Lidl Srbija
25.6.2020 15:10:22   
Ana RR
Mi ne kupujemo u Amanu, to mi je najgora radnja ikada. Uvek prljavo, uvek haos.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Lidl Srbija
25.6.2020 15:45:54   
physio70
Pamucne stvari nisu lose. Majice, pidzame. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Lidl Srbija
25.6.2020 16:10:42   
branki*
Nato,taj hleb od 150 din nije reper.on je najskluplji od svih vrsta i zaista je super. Najbolji hleb koji sam ikada jela.ali isto tako postoji i hleb od 39 dinara,kao i gomila drugih od 50,60..dinara.

Meni je lidl ok...u svakom slučaju mi nije skuplji od drugih radnji. ..ima pojedinačnih proizvoda,npr u lokalnoj radnji spuste jagode na 150,a lidl drži na 200.ali,to je kratkotrajno.a,lidl ima akcije razne.meni je blizu skroz i ionako idem često, s .Skoro svaki dan ili svaki drugi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 6:24:38   
bikicaV
Meni je lidl skroz ok. Kupujem i krem njihov i sladolede
Kupujemo i peciva razne grickalice.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 6:51:39   
mama Jo
Mene jedino neevira kad odem u onaj deo sa tekstilom, aparatima i ostalim stvarima sto je to sve tako razbacano i nabacano, imam osecaj kao da sam na nekoj neuresnoj pijaci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 10:53:10   
bikicaV
Jeste im ruzan taj deo. Kao na buvljaku, gde su neke polovne stvari pa butaj. Lidl ovako mi je ok.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 11:07:38   
mama Jo
E, bas takav osecaj, kao na buvljaku.
Tako je generalno, i u Grckoj kad sam bila isto je tako.
Nama je Lidl relativno blizu, ali nesto ne idemo cesto.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 11:16:53   
Ana RR
Ja nikad nisam htela da idem u lidl u Grčkoj, uvek mi je bilo bzvz. Kod nas odemo ponekad, sviđa nam se deluxe kolekcija pa kada budu sirevi koje volimo obavezno odemo da kupimo. Deluxe morski plodovi su isto odlični. Onda sladoled, knedle sa šljivama, koktel vino, ukiseljene špargle, masline sa inćunima...Tako neke stvari koje ne nalazim na drugim mestima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 13:53:51   
flamingos
Mi danas idemo,pa javljam utiske.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 13:57:19   
mama Jo
Hajde, ako ima nekog snizenja taman posi nam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 15:30:10   
flamingos
Stigosmo.Svašta smo nakupovali.Cene su super.Žurili smo,A nije htela sa nama,ostala sama u stanu,pa sve nas strah kad ostaje sama.Igrala igricu sa drugaricom preko vibera.Velika moja devojčica,ali,retko kad je ostavljamo samu.Dete je to,u zgradi smo.Dovoljno da lupi neko na vrata,pa da se uplaši..Nije bilo gužve,lepo rade,baš sam zadovoljna i cenama,uslugom.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 21:16:35   
Misha i Ljisha
Eh pa u ovoj rsdnji gde ja kupujem zena donosi sa kvantaske pijace proizvode. Uvek sveze voce i povrce i robu iz madjarske. Kako je to legalno ja ne znam ali mora biti ocito. I tu uopste iako je mali lokalni biznis nije skupo. Znaci onu veliku konzervu nes kafe tu platim 450 din. To je vauuuu cena. Evo recimo sir i jaja joj donose seljaci i tu prodaje (opet kako je to legalno ne zalazim) i jeftinije mi je nego da uzimam sitni prezident sir i sl. Bas ima dostaaaa povoljnijih stvari u toj maloj prodavnici, domacoj u odnosu na markete. Naravno neke stbari su skuplje. Npr voce je dobrih 20din skuplje po kg nego y prodavnicama ALI je uvek sveze. Ja kad odem u maxi a ono sve jadno usahnulo. Ni ne kupuje mi se bez obzira na cenu. Zena svaki dan donosi svezu  robu. Tako da lidl ne moram ni da posecujem 😂 i necu jer kad god prodjem pored njega u ns vecito je nevidjena guzva i ne mili mi se 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 21:25:11   
Ana RR
Ljišo, ja za voće i povrće najviše volim da odem na pijac iako znam da je to sve sa kvantaša. Ali ne može da se poredi sa onim u maxiju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 21:42:45   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Eh pa u ovoj rsdnji gde ja kupujem zena donosi sa kvantaske pijace proizvode. Uvek sveze voce i povrce i robu iz madjarske. Kako je to legalno ja ne znam ali mora biti ocito. I tu uopste iako je mali lokalni biznis nije skupo. Znaci onu veliku konzervu nes kafe tu platim 450 din. To je vauuuu cena. Evo recimo sir i jaja joj donose seljaci i tu prodaje (opet kako je to legalno ne zalazim) i jeftinije mi je nego da uzimam sitni prezident sir i sl. Bas ima dostaaaa povoljnijih stvari u toj maloj prodavnici, domacoj u odnosu na markete. Naravno neke stbari su skuplje. Npr voce je dobrih 20din skuplje po kg nego y prodavnicama ALI je uvek sveze. Ja kad odem u maxi a ono sve jadno usahnulo. Ni ne kupuje mi se bez obzira na cenu. Zena svaki dan donosi svezu  robu. Tako da lidl ne moram ni da posecujem 😂 i necu jer kad god prodjem pored njega u ns vecito je nevidjena guzva i ne mili mi se 





Isto. Jednom usla i pitanje je kad cu opet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 21:45:26   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Tako da lidl ne moram ni da posecujem 😂 i necu jer kad god prodjem pored njega u ns vecito je nevidjena guzva i ne mili mi se 




Ja se ponekad pitam da li tamo dele nesto za dz. Nama je relativno blizu, i kad god prodjemo parking je krcat. Kad je trajao policijski cas, pre toga, red od jedno bukvalno 50 ljudi 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Lidl Srbija
26.6.2020 22:56:04   
flamingos
Što se mene tiče-odlaziću kad god budem u prilici.Znam kako se svuda kreću cene.Naravno,neću za par stvari da idem u Lidl,ali za veću kupovinu mi odgovara.Stvar izbora.Što se tiče gužve-mi danas brzo završismo.Sad,gužve su uvek i u gradu,a kamoli u većim marketima.Svi negde žurimo,ali kad rešim-eto mene u Lidlu.😀


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Lidl Srbija
27.6.2020 8:54:05   
nata11


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nikad nisam htela da idem u lidl u Grčkoj, uvek mi je bilo bzvz. Kod nas odemo ponekad, sviđa nam se deluxe kolekcija pa kada budu sirevi koje volimo obavezno odemo da kupimo. Deluxe morski plodovi su isto odlični. Onda sladoled, knedle sa šljivama, koktel vino, ukiseljene špargle, masline sa inćunima...Tako neke stvari koje ne nalazim na drugim mestima.



Da da da. Upravo zato volim lidl. Pa specle i moj omiljeni Hugo. Morate probati vina. Sva su dlicna. 
Ana koje vino uzimas? 


Mama Jo ti onda nikada nisi usla u Peny i Zielpunkt kada ti je ovo kao pijaca 🤣🤣



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Lidl Srbija
27.6.2020 9:11:27   
mama Jo
Nato, nisam iskreno 😂

Mislim meni je lidl ok za neke stvari. Moje dete obozava onu malu korpu za decu tamo 😁
Mi ne idemo rerko pa nisam iskristalisa sta je posebno dobro, pa cu pratiti raman ove vase predloge 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Lidl Srbija
27.6.2020 10:01:29   
Ana RR
Nato i mi kupujemo Hugo a obavezno probam i neka nova. Skoro smo kupili neko lepo belo ali nisam zapamtila koje je, valjda cu prepoznati kada odem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here