|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:25:07   
flamingos
Mati,ovde je uvek gužva.Ali,rade brzo na kasama tako da začas ispazarimo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:25:44   
mati
Pa nesto su kod mene na poslu pričali da idu po alat, i da ima četvrtkom. A juče videla na vestima sve sami muškarci čekaju.
Nismo probali njihov krem, ja uzimam mleveno meso i curecu salamu. Puding, voćni jogurt. Ovako deca šta pokupe. I naravno sladoled... user posted image
E, onaj keks Kapetan Rondo im je lep, ali baš je ukusan.
Nema gužve ni kod nas na kasi. Bar ne kad sam ja išla. Očigledno nije bio četvrtak.

< Poruku je uredio mati -- 26.3.2021 22:26:33 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:27:01   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mati

Pa nesto su kod mene na poslu pričali da idu po alat, i da ima četvrtkom. A juče videla na vestima sve sami muškarci čekaju.
Nismo probali njihov krem, ja uzimam mleveno meso i curecu salamu. Puding, voćni jogurt. Ovako deca šta pokupe. I naravno sladoled... user posted image
E, onaj keks Kapetan Rondo im je lep, ali baš je ukusan.
Nema gužve ni kod nas na kasi. Bar ne kad sam ja išla. Očigledno nije bio četvrtak.



mati, ja nista nisam probala☹️ Osim kremica. Bas bih sad kupila to sto si predlozila.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:28:40   
flamingos
Mati,sladoled i ja obožavam,kao i mooke dete.Jesu,ti keksići su im super.Imaju lepih slatkiša.Voćne jogute,puding,dete isto voli.Zamrznuta peciva,za svakog po nešto.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:29:48   
Ivanka 75
Mm hteo juce da ide zbog alata, naravno, i nije moglo da se pridje. Kaze red bio do mosta. Ali drzali odstojanje. Osto bez neke glodalice sto mu trebala 😂 Čega li vec... 😋


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:32:07   
flamingos
Da,Ivanka.Išla je reklama.Gleda narod da kupi kada je povoljno,a potrebno mu je.Anđela nije išla sa nama,a sutra javljaju lepo vreme,pa da prošetamo nas dve.Nećemo alat da kupujemo,ne treba nam.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:32:45   
mati
Misliš na keks? Ili meso i salamu user posted image
Sladoled kupujem sve, kornete, ona stopala, na štapiće, na kutiju, onda one kutije porodični. Čoveče kad rekoh porodični, pa ja imam sigurno osam kutija, ali sam ih prekrila, i eto sad me podseti. Taman ide toplije vreme.
Keks je super ima vanila i čokolada, ali nije suv aocan je, lep je fil. Naravno, to je moj ukus. Ne znaci da bi se svima dopao.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:35:46   
mati
Ivanka, nije bio do mosta, i preko mosta. Ej, koliki je to red. Jel taj alat toliko kvalitetan tamo, ili je cena tolika niska? Ali me verujem da bi čekali da je neki fuseraj.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 22:39:13   
vonavoj
Mati,alat im je odlican,a jeftin..moj tata je svasta kupio.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Lidl Srbija
26.3.2021 23:54:51   
Ana RR
Mi smo sinoć svratili, pokupovali smo sav grčki sir koji smo našli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 7:58:27   
flamingos
Reče mi mm da se čeka napolju.Lep je dan,čekaćemo.Javljam kad se vratimo.Idemo u toku dana,da sve završim šta imam isplanirano.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 10:31:15   
mati
Anci, kod vas nema gužve... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 12:22:09   
Tiziana
Mi nemamo ni jedan Lidl blizu tako da mi u Srbiji nikada nismo bili u Lidlu.. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 16:18:52   
flamingos
Tiziana,kod nas ima.Sad se veatismo.Nakupovasmo koliko sam mogla da donesem.Pešaka smo išle.Slatkiše,kiv,voćne jogurtei,pomfrit i panirane komade pilećeg filea,i da ne nabrajam.Nije bilo gužve,zaćaz završismo.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 22:52:21   
Tiziana
A gde ste kupovale garderobu? Zar nije sve zatvoreno? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 22:57:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

A gde ste kupovale garderobu? Zar nije sve zatvoreno? 


Nije zatvoreno.Stop šop je mesto gde su radnje.Sve otvoreno,samo nije bilo dosta naroda.I bolje.I mi smo mislile da sve zatvoreno,sem Lidla,kad ono-otvoreno.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 22:58:38   
Ivanka 75
Mislim da ne radexsmo trzni centri zatvorenog tipa. Otvorenog tipa kao Stop shop rade. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 23:07:20   
flamingos
Da,ovde je radnja do radnje.I običnu bude gužve.Danas baš fino.Prelep dan za šetnju i šoping.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Lidl Srbija
27.3.2021 23:08:45   
mati
Tizi, ja sam juce menjala pidzamicu u radnji, a dan pre toga kupovala poklon i obišla par prodavnica. Prošla kroz pijacu, sve radi. I tezge sa garderobom i sa robom. Hemija, prehrambeni proizvodi.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 7:02:10   
Duškić
Bas sam gledala Lidl katalog ovaj . Svidja mi se tefalov tiganj.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 9:49:14   
flamingos
Duškić,uzeh i ja juče katalog.Dosta toga i nema.Četvrtom krenu akcije,pa narod do subote pokupuje.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 10:22:28   
nata11
Zenske pidzame iz Lidla 0. Iscepalo se posle 3 pranja.



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 10:55:43   
flamingos
Nato,garderobu nisam kupovala.Hvala što si napisala.Anđela nosi top,i strina joj da jedan,pošto su bila dva u kompletu i podeli.Nosi ga evo 6 meseci.I sad je dobar.Naravno,ne nosi samo njega,on joj za školu,ima druge za po kući i kada negde krene.Sve zavisi,potrevi se dobro,potrevi se i loše.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 11:27:53   
Tiziana

Svasta. Ja kako radim od kuce ne set_am se previse, a dodatno sve narucujem online. Ali secam se da je prosli vikend kao dozvoljeno bilo da se otvore knjizare koje nisu u okviru trznog centra, da je pusana pwticija itd.. Niko nije spominjao ostale, radnje.. E jake su nam mere... Vazno da su decu sutnuli online.. 
Masim temu, necu vise.. 
IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Tiziana

A gde ste kupovale garderobu? Zar nije sve zatvoreno? 


Nije zatvoreno.Stop šop je mesto gde su radnje.Sve otvoreno,samo nije bilo dosta naroda.I bolje.I mi smo mislile da sve zatvoreno,sem Lidla,kad ono-otvoreno.





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 11:54:53   
nata11
Ja uzimam garderobu. Sve se pokazalo OK sem pidzama. Duksevi su super. Decija garderoba takodje.



_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here