|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 12:13:11   
flamingos
Da,Nato,tako se potrevilo.Tiziana,mere su nam-bez reči.Ali,hajd.Mi idemo u školu.Bogu hvala zdravi smo.Od septembra peti razred.Da ne mašim temu.Ne poručujem ništa,nemam taj običaj.Dok to ne vidim,probam-ne kupujem.Ima u Lidlu svašta nešto,ali,to mogu kad sam sama da zagledam.Inače-mm i dete su u fazonu-hajde kupuj,stavljaj u kolica,na kasu i idemo.Kao da nas neko juri.😅


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 16:17:03   
Maraj
Ja volim da kupujem hranu u lidlu. Al slatkisi njihovi su mi bljak (sto bi deca rekla). Sladoledi isto. Kupujem deci, al ja ih ne jedem. Bezukusni. Korneti ljigavi, nisu kao frikomovi krckavi vec kao zvaku da jedes... ne znam...meni se ne svidjaju njihovi slatkisi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 16:55:31   
flamingos
Maraj,stvar ukusa.Nama se sviđaju.Naravno,ne svi,već ono što volimo to i kupujemo.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 17:08:29   
Tiziana
Ma to je stvarno ko sta voli. Mi i kad odemo u Grcku retko kad odemo u Lidl. Uglavnom su nekr njihove marke, ne znam sta bih uzela. Uzmemo nekad ono njihovo lepo vec gotovo pecivo ili neke sireve i uglavnom se zavrsi na tome.

Mama drugarice moje cerke iz skole radi u Lidlu, svasta joj nesto intetesantno donosi odande.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 17:11:58   
flamingos
Da,Tiziana,upravo tako.Ono što se meni sviđa,ne znači da mora i tebi ili bilo kome.Imaju lepa i peciva,voćne jogurte.Dobro je što imaju akcije.Kivi 100 dinara kg.Super cena.Svežs peciva su im isto lepa.Mi pazarimo tamo.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:06:13   
milicicak
Mi u Lindi,kada odemo jednom u 100 godina, obavezno kupujemo celer, matovilac, zamrznuti grasak i zamrznuti baget sa puterom i začinima 🙂 mm prati akcije alata pa planski ode, zadovoljan je kvalitetom.


Njihovi slatkiši i konditorski proizvodi mi se ne dopadaju, navika čitanja deklaracije je ponekad prokletstvo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:08:12   
Sanjica26 RR
Mili, mi kupujemo deci male cokoladice. Ali to jednom u sto godina. Primetila sam da mi smetaju. Odmah mi proradi kiselina. To mi se isto desava i sa najlepšim željama. Izbegavam ih. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:16:51   
mati
Mili, ostala "Linda" user posted image i mi se tako salimo.
Ja od kako imam decu uglavnom gledam rok trajanja.
SAD kad razmislim, ja sam bas u četvrtak planirala da svratim posle posla, sreća pa nisam, tada je bila ona guzva.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:18:13   
vonavoj
Ja deci uzimam obicne njihove cokolade,plavo pakovanje...meni su super..slabo jedem.

A obavezno grasak,boranija,pomfrit, sve je super..spanac,onako spakovan kao vakuum,extra...I jogurte njihove uzimam,to je somboled..a jeftiniji su dosta..i uzimam spagete,makarone...Sutra idem mikser da kypim...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:23:41   
Ivanka 75
E i nama se svidja njihov jogurt. Sto kazes jefiniji je. A pijemo 1.5L dnevno.


Krompir im bio dobar jesenas, sad nije nesto. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:32:03   
mati
Von, uzimam i ja taj spanać, na njega sam skroz zab. Ima i ceo u listićima i pasiran, kao briketi. Samo što mladji M ne voli spanać, pa sam prorwdila sa spremanjem.
Ali super je i za pitu, proju, kapamu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:40:18   
Ivanka 75
A ja tu kapamu nikako da naucim kako se pravi...🤔 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 18:42:59   
milicicak
Mati, za mene ne postoji drugi naziv osim Linda 😁


Znam da nije tema, al stvarno ne mogu da tražim po temi o koroni, izvinite modovi 😊Jel me neko nešto pitao da objasnim? Mislim da sam pročitala nekad pa sam rekla sama sebi da ću da odgovorim pa sam zaboravila. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 19:01:03   
Sanjica26 RR
Mili jeste, a da me ubijes zaboravila sam ko te je pitao i sta.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Lidl Srbija
28.3.2021 19:12:34   
mati
Mili, zaviri u temu o Koroni i Vakcinaciji... Modovi izvinjavam se unapred. Ali svima će značiti odgovor. 💜

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 9:56:34   
gagana83
I kod nas je Linda 😁
Od njihovih proizvoda volim sveže testo za picu, kikiriki u ljusci, sladoled dulce de leche 🤩 (to bude valjda kad su dani Španije, ali se uglavnom zadrži), baget sa belim lukom i najlepše pecivo sa pekan orasima 😍  Sobno cveće i je divno! Ima toga još, samo mi sad ne pada na pamet.
Sad gledam ovo za terasu, baš mi se sviđa, zna li neko vredi li?


user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 9:59:42   
Ana RR
Gago, to ima i ikea, super je. Lako se postavi i možeš da rasklopiš kada treba da čistiš (uvuče se prašina unutra).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 10:05:32   
mati
Nisam viđala do sada ovako drvene. A sta je vama na podu na terasi? Ovo ti je možda nezahvalno za čišćenje.
To pecivo sa orasima. Pošaljem ja majku da nam kupi šta treba i kažem joj da uzme pecivo sa slaninom. Deca se zaletela, vole njihovo pecivo, kad umesto slanine orasi. Jedan je jeo, drugom se nije svidelo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 10:49:36   
Ana RR
Mati, to je plastika, nije drvo. Drveni deking je skup.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 11:22:55   
mati
Ma ja sam se loše izrazila. Mislila sam dezen. user posted image
Lepo izgleda, samo što kažeš odignuto je od poda i sigurno da saljuplja dosta prašine.
Nama su pločice na terasi, i mislim da su najzahvalnije za čišćenje.

< Poruku je uredio mati -- 31.3.2021 11:23:44 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 15:00:12   
Ivanka 75
MM kupio prihranu za travnjak u Lidlu. A mi ni travke nemamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 17:24:45   
dddaca
Joooj user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 17:27:09   
mati
Ivanka, mozda za veštačku travu... user posted image
A mozda i nikne.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Lidl Srbija
31.3.2021 17:29:59   
dddaca
Sutra ce da donese i seme za travljake :)
Od necega se mora poceti

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Lidl Srbija
19.4.2021 9:32:26   
jess021
Jutros nece da otvori novi katalog u aplikaciji, a bas volim ponedeljkom to da preslistam



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here