|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
22.11.2021 13:30:31   
dunja RR
Hoce li biti jos ili je to samo danas?

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.11.2021 13:42:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Lidl Srbija
22.11.2021 14:18:26   
Maraj
Nato bila je jutros u 8, u lidlu kod mene...
Dunja, bice. Pise na ovom katalogu danasnjem da ce biti 16 decembra jos igracaka

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Lidl Srbija
22.11.2021 15:07:57   
dunja RR
Hvala ti!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Lidl Srbija
22.11.2021 17:56:54   
flamingos
Nato,ova kućica koju si slikala je lepa,koliko sam uspela da vidim.A i cena nije loša.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Lidl Srbija
22.11.2021 22:16:33   
Didy
Ja sam onaj robot usisivač markala, a opet nisam otišla da kupim. Nikako nisam načisto, a razmatram već neko vreme.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Lidl Srbija
23.11.2021 16:13:41   
nata11
Samo da vam javnem da rade dopunu igracaka. Mi upravo pazarili kucicu .  Uspeli 😂

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Lidl Srbija
23.11.2021 16:35:46   
flamingos
Super Nato,baš mi je drago.Uživajte u igri.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Lidl Srbija
4.12.2021 20:19:37   
flamingos
Mm danas išao do Lidla.Nas dve nismo htele,ali smo mu napravile poooodugačak spisak.Kaže da je bilo gužve.Mada,brzo rade na kasama i začas završio.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Lidl Srbija
7.12.2021 8:50:47   
nata11
Ovonedeljne akcije mi ni malo nisu primamljive.
Ici cu sledece nedelje da dopunim zalihe Huga user posted image


_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Lidl Srbija
29.12.2021 10:55:05   
nata11
Jel ima neko serps iz Lidla?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Lidl Srbija
29.12.2021 11:01:26   
Ana RR
Ja imam samo tiganj, ima drvenu dršku i skroz je dobar. Šerpe nisam kupovala kod njih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Lidl Srbija
29.12.2021 12:10:57   
lesli

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ima neko serps iz Lidla?




Nato, kakve serpe? One rostfrei sa debelim dnom? Ako su te odlicne su. Ima moja svekrva. Bila sam ubedjena da je metalac

< Poruku je uredio lesli -- 29.12.2021 12:11:45 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Lidl Srbija
29.12.2021 13:35:36   
nata11
Da duplo dno. Komplet 8000 posle NG.

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Lidl Srbija
31.12.2021 1:27:03   
lesli
Ona nema komplet koliko mi se cini, nego jednu.Ali poklopac je stakleni. Marka ernesto.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Lidl Srbija
31.12.2021 15:58:34   
dunja RR
Nisam išla do Lidla, nisma stigla, nije mi blizu, ali su mi RR drugarice kupile kućicu za lutke (daću M za 3. rođendan), svetleći globus, i super knjige od 350 dinara, za te pare, takva knjiga, velika, debela, tvrde lepe korice, kao enciklopedija, savršene su.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Lidl Srbija
31.12.2021 16:17:36   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nisam išla do Lidla, nisma stigla, nije mi blizu, ali su mi RR drugarice kupile kućicu za lutke (daću M za 3. rođendan), svetleći globus, i super knjige od 350 dinara, za te pare, takva knjiga, velika, debela, tvrde lepe korice, kao enciklopedija, savršene su.
Divno.Bravo za RR drugarice.Sjajni su pokloni.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Lidl Srbija
31.12.2021 19:57:36   
dddaca
Sjajno! Bravo za RR drugarice user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Lidl Srbija
8.8.2022 8:27:28   
dddaca
Da li je neko koristio ovo


user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Lidl Srbija
10.8.2022 0:45:09   
lesli
Ja imam viledin windomatic kupljen u lidlu. Fantastican je.Zlata vredan. Zavrsim pranje prozora za cas, ne umorim se mnogo i ne treba mi 1001 krpa za glancanje vec 2-3. Nas stan je velik i ima bas puno prozora, tako da moram nekoliko puta da promenim krpu da ne bi zbog vlazne krpe ostajali tragovi kad posle windomatica udaram glanc. Za neki manji stan je verovatno dovoljna 1 krpa.
Za ovaj usisivac konkretno ne znam kakav je, ali lidl generalno ima fine stvari, pa verujem i ovo da je ok.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Lidl Srbija
10.8.2022 12:04:35   
dddaca
Hvala puno Lesli. Dvoumim se jos uvek da li da ga kupim. Kad pogledam u novcanik kazem moze da saceka, al' kad pogledam u prozore shvatim da mi bas treba user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Lidl Srbija
10.8.2022 14:13:37   
lesli
Ostace toga sigurno, ne moras da zuris sa kupovinom cim pocne akcija pa smisli natenane. Racunaj da je uredjaj dobra investicija i da sada dajes novac, a koristis ga minimum narednih 3-4 godine. Racunaj koliko ti je to pranja prozora 😁 Nas je star sigurno 2.5 godine i radi jos uvek. Ja ga cak koristim i za usisavanje vode sa plocica kada ribam kupatilo (pogotovo deo gde nam je zidana kabina - 2 coska u plocicama  + 2 stakla).

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Lidl Srbija
10.8.2022 14:31:04   
dddaca
Prosle nedelje je bio na akciji, tako da verujem da ga jos uvek ima. Gledala sam i pre, ali tad je bio u ponudi neki koji je radio na obicne baterije sto mi se nije svidelo.
Reci mi da li nakon ciscenja ostaju mokri tragovi, tj. da li usisa svu vodu? I da li mora iskljucivo uspravno da se drzi ili moze i vodoravno? Rekla bih da moze u svim polozajima, ali gledala sam nesto na jutjubu i vidim da svi drze uspravno

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Lidl Srbija
10.8.2022 15:03:52   
lesli
Ostanu mali tragov,  kao crtice gde se preklapaju “trake” kako prolazis prozor njime. Zato ti treba 1 krpa za finalno glancanje, ali to za cas pokupis jer ne glancas ceo prozor vec ta mesta gde ostane malo vode. 
Sto se polozaja tice, jedino sto ne smes da iskrenes glavu uredjaja na dole, a rezervoar za vodu da bude gore.Mada i to sam jednom uradila greskom sa windomaticom 🙈 i voda je krenula da curi iz rezervoara. On je preziveo ☺️Uspravno i pod uglom u odnosu na podlogu (tako da je glava uredjaja okrenuta na gore) je dozvoljeno. Cak i da aprat bude paralelno sa podom je ok.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Lidl Srbija
10.8.2022 15:32:07   
dddaca
Super hvala. Sve mi se vise svidja. Javljam utiske ako ga kupim

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Lidl Srbija
13.8.2022 8:56:00   
dddaca
Pre neki dan sam ga kupila, ali jos nisam stigla da ga isprobam. Nadam se da nece biti bacene pare

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here