|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 15:03:10   
IvanaSK RR
Von, i mene glava boli. Od juce ujutru user posted image ovde kisa pocelauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 15:08:22   
pari
Vreme je cudno...zato glavobolje...A opet lepo je sto je toplo...

Ja sad jela,imala od juce rucak...uskoro treba po M u vrtic...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 15:11:06   
Milena18
I ovde je padala, sad je kao stala. Smračilo se.
Ivana, kad počinješ da radiš?
M je danas konačno otišla u vrtić, jedva sam čekala da je pošaljem jer kod kuće ništa ne jede. Pitam se samo kako je onako drusna user posted image Šta god da napravim "meni se ovo ne sviđa". A u vrtiću joj se sve sviđa.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 15:11:16   
IvanaSK RR
Ja necu jos u vrtic. Sin ima dosta da vezba i uci, a kad je maca kuci to je skoro nemoguce.
Milena, u ponedeljak. E, ni moja nista ne jede kuci, ali bukvalno nista. A u vrticu sve. user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.11.2018 15:12:06 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 15:20:38   
Anck Su Nmaun
Caooo cure! I mene dva dana glava tupo boli.
V kod bake do sutra. Ovde neki virus u vrticu pa ga kao sklonila par dana.
Ni V ne jede, samo bi "pupe" -supe za oatalo borba.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 16:32:41   
emicaa
Moj super jede ako mu spremim ono sto voli,ili kad ne znam sta drugim lupim mu spageze bolonjez u tegli.Ali to sto voli je mozda 4 vrste.Danas mu spremila krompir corbicu sa mrkvom,mesom i crvenim i bijelim lukom.Bas se najeo.
Inace me udario glavom malo iznad jagodicne kosti,do ujutru ce biti plavo.On se samo pocesao po glavi a meni suze isle od bola.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 18:12:48   
smeško
Dobro vece!Ja učim matematiku.😂 Sinoc su majstori za grejanje otisli u pola devet. Jedva sam cekala! Danas krenula po platu u kancelariju i da stavim J u sediste on se razdere kao da ga bijem! Naravno, krene i kisa, ja ga vratim unutra i cekam mamu da dodje do nas da ga pricuva. Ne znam sta mu bi.Nadam se da ste svi dobro, javljam se i citam kad zavrsim zadatke, ne volim da odugovlacim sa vezbanjem, ja to ozbiljno radim.😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 18:39:49   
Maraj
Emice jesi stavila margarin da ne izadje masnica user posted image
Mi kuci. S drema. L se igra u svojoj sobi

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 19:14:39   
Misha i Ljisha
Dobro vece. P vec neko vreme spava. Danas je tkodje bio uzasan. Ceo dan njakanje. Unit a sam najstrasnije

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 19:46:05   
mama Jo
Vece.
Mi stigli kod mojih... U je postala prezahtevna beba, cini mi se da ce uskoro da prohoda, izbija joj jedno 5 zubica... znaci, te bi da se nosi, te bi dole, pa kenjka jaoj sto kenjaka 😯
Juce i danas su me umorile katastrofa.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 20:10:16   
Rosita
Ja evo cekam starijeg sa treninga... Dok cekam otidoh do dm- a. Uvek zavrsim kod decjih stvari. Ja vise ne umem, nemam strpljenja da pogledam ista za sebe. Bilo da je u pitanju kozmetika, garderoba... Bas sam nekako ostala zatecena pred tom spoznajom. Nije to ni nemanje vremena nego totalno nemanje strpljenja, koncentracije. Menjati to treba.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 20:17:01   
Maraj
Rosi ja mislim da je to trenutno. Da ce se menjati kako deca budu rasla.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
1.11.2018 23:34:53   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja stavih P kapi operil P. Morala sam nekako da mu olaksam. Znam da nisu za bebe ali po jedna kap u nozdrvu mu nece skoditi a ne mozemo da zivimo od njegovog plakanja. Strasno. Mi smo svi pod stresom D mi je pod stresom. Mm izjavio kako D tacno ode u svoju sobu jer ne moze vise da ga slusa. Booze sta li mu je? Uvece kad ga strpamo u 7 u krevet ja vama ne mogu da opisem nasa lica. Svima se na faci vidi KONACNO! Uzasni smo svi komplet a opet i ne bilo tako kad je on takav. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 7:53:37   
Maraj
Jutro mame
Popih kafu sad...cekam masina da zavrsi pa da sirim ves...
Ljiso ne znam sta da ti kazem...jeste mucno i za usi i za zivce kad beba neprestano place....al ti kazes da on lepo spava nocu...ne bi trebalo nista da ga muci onda, jel da, plako bi i budio bi ti se i nocu , da ga nesto muci ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 8:39:34   
smeško
Dobro jutro! Rosi, sada razumeš Mili i mene!😂 Ja sam juce dobila platu i odmah otisla da deci kupim ves majicice, a sutra idemo da N kupimo patike za kosarku. Ali i Mara je u pravu. Pocela sam da kupujem i sebi i mm. J je juce spavao tri sata popodne, znaci da je vristao jer je bio premoren, jer dok su majstori radili po kuci on nije spavao.Kako ste danas? Petak! Radujem mu se i vise nego kad idem na posao.😂Mili, rekla sam ti da ces cas_titi! Ja cu jedno bezalkoholno pivo za te divne vesti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 8:40:15   
vonavoj
I ja pijem kafu.Maraj i ja tako mislim..moj kad ga nesto muci i nocu ne spava...Mozda mu smeta buka,svetlo😂😂Ja sam mog u ponoc izbacila kod mm u dnevnu,urla,i nece nista..a mm bulji u tv,a ja koma,reko izvoli ga..uspavao ga i spavali do pola 6..M u kolicima,a mm na garnituri.I moja T ne moze da slusa kad place M,mamaaaa uzmi ga,nemoj da place,nemoj da mu vadis sline..mama nosi gaaa,on to voli..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 8:45:50   
Duškić
Dobro jutro.
Mi ovih dana lose funkcionisemo, bas im se oduzila prehlada.
Sad dorucAk pa setnja.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 8:50:36   
emicaa
Jutro,mi odveli Dodu pa opet set_nja.I 8 smo izasli iz stana a prije minut se vratili.Konacno petak 😊 kazem konacno a dedmica mi prodje dok trepnem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 8:59:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja danas idem da preuzmem opremu za posao. A maca sinoc imala temperaturu. 37,5. Nije nocas imala, ni jutros. Malo pre sam je odvela u vrtic pa cu po nju cim odradim ovo. Ne bih je vodila u vrtic da ne moram to pozavrsavati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 9:02:20   
Maraj
Joj da petak...meni bas lete dani, nedelje.... S ce mi jos malo 4 meseca...ne znam kad pre... nije mi ovako letelo vreme kad sam L rodila....
L poceo opet da kaslje. Dal mubse slinci spustaju noz grlo...jutris se zakaslje pa kao da hoce da povrati od kaslja. Taman sutra vikend pa da odmori malo od virusa u vrticu....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 9:35:15   
smeško
Jeste, bas leti. Je l'' pocela drugarica da se okrece? Mi vise ne smemo J da ostavljamo samog. Uspeo je i u njihalici da se rotira nekako.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 9:58:39   
Maraj
Moja S nece na bok nikako. Spava na ledjima i sano okrece glavu levo-desno dok spava. Ja je stavim na bok , ona se koprca dok se ne okrene na ledja. Tako da se prevrtala jos nije. Par puta mi se desilo da je stavim da spava a nadjem je ujutru da se preprecila na krevetu. Al sve na ledjima user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 10:04:36   
mama Jo
Jutro 😊
Rosi, isto tako i ja, par puta i kada sam otisla da kupim nesto za sebe, sve sam to totalno bezvoljno uradila, i odustala vrlo brzo... i jako sam i dalje zatecena, jer sam u tome uzivala vise nego u bilo cemu.
Verovatno ce se i to promeniti vremenom.
Petak konacno, ocekujemo danas goste, i tako. Zelim vam svima lep vikend.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 10:27:11   
smeško
I J spava na ledjima, ali se nogama gura da se okrene na stomak. Jutros borba da sisa, zaboravila sam da je sisao u 6h, pre nego sto sam ustala. 😂 Nekad sam stvarno lik za posmatranje.😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 10:34:49   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P spava. Ja imala cas. Taman u miru i tisini. Maraj i ne spavao dobro nocu kad se dernja ceo dan. Hajde ti probaj da ceo dan places spavaces super od premora. 
Von moja D isto vice. Mama uzmi ga. Mama ne mogu da crtam od njega mama mama mama..... A mama ne zna sta ce pre.  Mm me i dalje svaki dan pita da li je P normalan. Ja mu samo odgovorim Ti nisi normalan i nastavim. Ali stvarno tesko je verovati da mu "nista ne fali". Nije uopste "standardna"beba.  Izuzetno razdrazljiv. Ma ne znam. Dobar je on smeje se glodje igra se. Menjam igracke doduse kao na traci. Dodaj ovo dodaj ono jer nakon 5 min on vec negoduje. Stavis ga na pod opet nakon 5 min vec dreka. Hoce da puzi. Pa dreka ne moze. Dreka dreka dreka. Dosadno dreka spava mu se dreka. Pije na flasicu dreka. Svekrva je sinoc zena plakala.  Eto sta da vam kazem.  Njakator jedan. Ja se salim sa D pa kazem da je P sirena. Kaze mm zatrpani smo vesom. Aman covece pomoci ni na vidiku ja sama s njim po ceo dan.  Pitala sam mamu da mi dodje sutra. D ima nastup pa ce valjda doci ona i tata da je gledaju pa rekoh da mi ostane ona malo da ga voza bar kolicima dok ja peglam ves. Kaze jaooo sutra su zadusnice. Ne moze. E j.bite se. Posizim na samu sebe. Kad god mi treba pomoc nikad niko ne moze. I zasto onda i ne pitam za pomoc. I mm sam rekla. Sad sam pitaka i vise nikad. Boli me. Imamo sta da jedemo opranj smo i cisti kuca je dovoljno uredna da nam eto neko navrati i to je to. Ne zanima me. A ruckove mogu da ocekuju samo kao pasulj kupus paprikas supu i nesto iz rerne. Nema sanse da stojim pored sporeta i pravim nesto. Pre neki dan sam pohovala meso. Iskljucivala sam sporet bar 4 puta. A mozete misliti na sta je to licilo sve se natopilp uljem fuj. Nema sanse. Uzasan je. Eto kukam i kukam ali tako je. 
Kaze mi muzeva sestricina pa sta pustis ga da place prestace. Ja to ne mogu. Ja se ceo dan pokidam da on ne place a nekad ni to ne vredi. To je ono sto me ubi. Ceo dan pirim u guzicu a guzica i dalje njace. Vrlo deprimirajuce. 
Mm se prekrsti svako vece. Juce je i on zaplakao. Vice jao jadan on pa jadan on. Bas dok sam P izvlacila slince. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here