|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 16:06:46   
IvanaSK RR
Nama dosla komsinica da malo provezba matematiku sa sinom. Ja isla po macu i po povratku smo bili mama prase i Pepa, gackale po baricama. Smejala se samo tako user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 16:09:09   
Duškić
Hehe, moj je Dzordz . Obozava da gleda crtani.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 16:11:16   
Sanjica26 RR
Duskic, pisala sam ti u temu "gde kupiti". Virni molim teuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 16:11:51   
Maraj
E ja nisam bila mama prase. Al zato L...nije zaobusao ni jednu... nogavice mu mokre bile.
Rosi, iz case pije vodu user posted image
Jel hoce on tebi na flasicu? Meni S nije htela kad sam ostavila moje mleko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 16:33:40   
Rosita
Nisam mu nudila flašicu. Nije bilo potrebe. Sad kad idem negde ostavljađ čvrstu hranu. Pije samo vodu, prihvatio tvrd pisak sa nekih 5+ valjda  , po malo čašu sa 6+, a sa 7+ samo čaša. Napolje nosiđ još taj tvrd pisak, al planiram one dečje rose da aktiviram.
Pari, sa 5 m smo počeli, sad puni 8. Nije on sad neki bogzna žvakator. Za domaću koru hleba se trudi :). Ali skapirala sam kad gnječim to je isto što sam mu davala sa štapnim, pa zašto onda da uključujem aparat.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 16:44:53   
Misha i Ljisha
MA svaka cast deran, ovaj moj smocus gricka casu kad mu je das, pisak je jednom povukao i ja pomislila jupiii skapirao je on sledeci put uzeo da gricka pisa i ne zna. I ja nudim al nema pojma.
On je sad naravno zakucao, spava od 4, a treba da idemo na ispiranje usiju. E ala me danas zeza sa tim spavanje tacno mi dodje da ga izdevetam. user posted image

Moji otisli na trening. PAsulj je nekim cudom skuvan.JEDVA sam ga pristavila.Neverovatno kakav je danas. Kuca mi je atomska.

Inace svidja mu se sneguser posted image moje dete ehehhe...Grabio rukicom da skine i on snegs kola. PA sam uzela sneg i pipnula mu nos. Haos sa nas dvoj

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 17:47:32   
lesica

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

bas je za nepoverovati. A cekamo te. Hajde ja te videh davne 2013 cini mi se. Jel tako?


Joj tako nešto. Tad smo se najeli onih tvojih medenjaka, Lesica i ja smo ih u vozu jele user posted image



Joooj medenjaci Ljišini, i adrianine kiflice još ranije ❤️
Ja se ne oglašavam za NS dekicu... Ako uspem što god da izvedem videćete me.

Ola mamitas, vidim da je sad manje više sve ok. Neka ostane tako. A bebci svakim danom nek uče koješta, kad im već lepo ide 😂

A sneg, pa kod mene se sve pretvorilo u jednu kaljugu, no to je za neku drugu temu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 18:23:56   
Misha i Ljisha
Znaci KME...drao se do tamo, tamo i nazad. Za njega stvarno treba covek imati konjske zivce

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 18:51:42   
pari
Joj Ljisho, nije ti lako...

Ja uspela da se izdepiliram sve sa T...doduše samo noge...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 19:58:32   
bebilule
Da se tuspasim proje nego sto zakucam sa M, po obicaju. Mi bili vani, grudvali se, malo sankali, iako nema dovoljno snijega. Vise smo se valjali i smrzli. Sad obavili veceru, ljepota.
Pari, uci je od malih nogu na salone, gotova si. :) 
Maraj, ja ipak nasla M Superfit cizme, prezadovoljna sam. Em su lagane, em tople. Niti pustaju, niti se noga znoji. Sad smo spremni. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 20:06:19   
Maraj
Super pari. Ja sutra kod frizera. Nisam se sisala od pre porodjaja. Jedva cekam. A kosa mi toliko opada....
Bebi super! Ja imam L Coperminer od prosle god i ok su mu. Al se mislim da mu uzmem i Olang kad budu na snize.ju


< Poruku je uredio Maraj -- 28.11.2018 20:08:16 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 20:44:25   
pari
Super za frizera maraj!

Meni deluje kao da ću da dobijem a tek mi je 21.dan...možda mi se još nisu ciklusi normalizovati...ovo bi mi bio treći ciklus...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 21:17:27   
IvanaSK RR
Ja sam u pms-u i samo zderem user posted image
Decu sam legla u krevet pre pola devet. Izvedoh kuce, istusirala se, sipala casu vina i kao gledam utakmicu. I naravno, samo zvacem nesto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 21:19:05   
pari
Ivana,kad je ponekad,to je ok 😉

I ja sam proteklih dana jela i jela pa sam stala na vagu i od juče sam malo smanjila...ne smem da idem na gore...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 21:25:28   
Sanjica26 RR
Samo ti Ivana zderiuser posted image

Moje jos ne spavaju. Jedna radi domaci, a druga se inhalira. Poceli smo opet, ali samo fizioloski. MM i ja radimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 21:28:00   
IvanaSK RR
Ma pravo sam prase. Ovih dana mi samo d... viri iz frižidera.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 21:33:35   
Misha i Ljisha
E covece mne voli me rr danas.
Elem batke nema nista u usima. Usi izgledaju superiska. Imamo kontrolu sledece nedelje u sredu. 
Oci mi  se sklapaju. Moji svi spavajuOdoh

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 23:03:43   
jess021
Ja u krevetu, zavrsila ukrasavanje. Mislim da mi je lakse ispeci tortu nego je ukrasiti. Zanemaricu sto su mi ruke skroz crvene od crvenog slaga, a sutra imam sastanak 😁
Ivana, ja samo slatko jedem, nikako da se iskontrolisem. Neverovatna sam.
Kazu da ce ujutro biti hladno, tako da ako krevete negde, dobro se obucite. 
Laku noc!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 6:35:27   
Milena18
Dobro jutro!
Ljišo, super za uvo!

Jess, je l'' danas beše slavite rođendan?

Čekam da probudim M za vrtić. Ne izlazi mi se iz kuće, tako bih se ušuškala sad ovde pored nje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 6:53:01   
pari
Ljisho, super što je uvo ok!

Jess, ako je danas rođendan, srećan vam divan dan! Torta ti je mnogo lepa.

Meni se T opet budila i razbudila oko 3...krene da ciči, vrišti,kao nešto priča...a ja ne znam gde sam...jedva sam je ponovo uspavala... I naravno baš sam umorna sad,a trebala bi u NS kasnije. 

Juče sam opet razvrstavala moje stvari...bože koliko je tu nepotrebnih stvari. Spakovala sam ogromnu kesu garderobe koju ne nosim. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 7:47:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Pari, i ja cesto razvrstam stvari. Sve prosledjujem, i decije i moje. Ionako nemam gde da stavim i ovo sto nosimo user posted image
Maci je smetalo mlecno ovih dana i nista tako joj nisam dala od ponedeljka. Danas u vrticu imaju neki namaz od sardine, krem sira i kiselog krastavca... Nemam pojma da li da je pustim ranije da to doruckuje tamo..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 8:38:58   
Maraj
Jutro mame
Ljiso user posted image za batketa
Ivana ja sam sigurna da moj ne jede to u vrticu...
Pari, cim krenes , razbudices se od euforije sto si krenula ka tvojima user posted image
Ja oko S...sad kakila....pa dok sam je oprala...kaki na par dana, pa kad se ukaki, umackamo se i ona i ja....
U podne idem kod frizera jedva cekam..
Jel to jess postavila sliku torte! Odoh da vidim...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 9:25:55   
IvanaSK RR
Maraj, nisam ja ni znala da ona jede to. Juce mi vaspitacica rece da ona obozava taj namaz. Ipak je nisam odvela na doručak, plasim se da joj stomak ne odreaguje. Doruckovala je kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 9:31:34   
vonavoj
Dan mame!Vi mozete decu da vodite posle dorucka? Kod nas se vrata zakljucavaju u 8 i 15,svi moraju da dodju pre dorucka.Napokon je M primio pentaxin,drugu dozu,ali sinflorexa nema..pa mislim stvarno.. uradila sam mu i krvnu sliku,sve super. Sad je malo nervozan..a ja sam puno,ali to je vec druga tema,kojoj nema kraja..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
29.11.2018 9:36:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Von kod nas se u 8 zakljucavaju vrata. To je drzavni vrtic.

Vratila sam se iz sela. Jednoj sam dala dorucak. T sam probudila ranije. Ima puno da uci. Danas i kontrolna iz engleskog. Juce je dobila usmeno 5. Imam i roditeljski.
Sofi se inhalira fizioloski. Uzela sam onaj jaci da joj ove sline malo da joj razbije.

Sad sve po redu, pa kasnije u gradsku skolu.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here