|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 4:41:50   
Misha i Ljisha
Dobro jutro juce ne stigoh da se javim.e takav je bio nakon dorucka. Dadoh mu neke zitarice koje su posebno narucili za nas u apoteci a verujte mi jos nisam pogledala sta je to sto mu smeta u njima. Djavo mali. Ako se ne dere onda da prostite pravi s.anja. nocas se dva puta budio i ja kao i Rosi ne imadoh snage da ga nunam dadoh mu oba puta da jede. Osim sto je sa sisom lakse nego ovo ali ja stavim termos sa vodom pored kreveta a u flasice odmerim kolicinu mleka i onda samo sunem vodu u flasicu i sve gotovo za 30s. Bez vike dreke i oatalog.
Mm se kasno vratio oko 1 iz Bg. Napolju brrrrr...nismo isli ovih dana u swtnje jer je bio bolestan. A sad ne znam da li cu ga odmah na minus istsrati. Ako ne duva vetar hocu ali ako duva necu. 
Jaoo petak. Docekala sam petak. Jupiii...
Moja mama se vakcinisala za grip i te godine zaradi grip. Lezala.u bolnici danima. Od tad se vise ne vakcinise. Ona je u ugrozenoj grupi dijabeeticar je i matora ali kaze ne pada joj na pamet da se vise ikad vakcinise. 
Batke standardno nije primio nijednu vakcinu osim prve. Strasno. Inace evo krece sezona varicela. Frka mi je mi seku uvek vodimo u vrtic. Jaoo samo da krenu da nas bockaju. Vakcinisacu ga i za varicele. Majke mi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 7:30:30   
Mariya
Dobro jutro!
Kod nas,nakon ko zna koliko dana konačno mirna noć! H se nije budila da kakiuser posted image
Au ljišo, stvarno ti je deran specijalanuser posted image Ne dojiš ga uopšte ili ga dohranjuješ?
Što ti je frka za varičele? Biće isto kao i bilo koja prehlada samo će se još i istačkati. Ja sam pitala našu dr da li da vakcinišem devojčice ili da preleže je rekla da nema potrebe da ih vakcinišem. I preležale su.
Uh,trebalo bi ustati i krenuti sa kućnim poslovima a ne da mi se... Treba da skuvam ručak ranije jer u 3 školarci imaju božićnu radionicu pa idemo sa Lu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 7:36:56   
Misha i Ljisha
Ha ako bude prosao upola lose kao moja D sa varicelama utrpacu se. Znaci nema gde nije imala tackice uzasno je svrbelo. Potrosili tri pudera na puderisanje pili jos i ab. Nije mogla ni da guta i u ustima imala boginje na piki guzi. U sred zime vristala da nece da se obuce i bila polugola. Sa temperaturom danima. Neka hvala. 

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 7:51:32   
Mariya
Au bogte! S obzirom kakav je, kakve si sreće,biće još gori nego Duser posted image vakciniši ga!!
Pisala sam u temi,moje cure su imale boginje baš kad sam se porodila sa L, Lu je imala ukupno 20ak tačkica a H 50 samo na čelu, na kapcima, ribica,guzica,ma užas,kao šugava je bila jadna. Ali krenulo je kao prehlada sa T,bez nekih upala ili bolesti koje su se nadovezale, generalno su lako preležale. Zato mene ne brine L.
Jao kako da se isteram iz kreveta... Ručak se neće sam od sebe pristaviti...

< Poruku je uredio Mariya -- 30.11.2018 7:53:12 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 8:15:45   
vonavoj
Ziveo ekspres lonac i rucak u njemu😁Tek sad doruckujem,a pre 6 me mali probudio..malo se zainteresovao za crtani..napokon,danas 6 meseci.J mi ostala kod kzce,vaspitacica kaze ims konjuktivitis,nesto ne vidim,ali dobro..trpa ruks u oci,vetar.nisu nikad imale..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 8:48:27   
jess021
Jutro!
Ljiso, I ja cu moje da vakcinisem, ali samo privatno jel te? Nikolic kaze sto ne bi sprecili, jest da nije nista strasno kao sto kazu ali ako mogu da ih postedim toga zasto ne bi, a da ne pricam kakav im imunitet bude nakon varicela. 
M se sinoc razigrala i zaspala u ponoc, na rodjusu je bilo super, nek smo i to obavili. Ja sutra radim, to mi je kao ni da nemam vikend.
Napolju je bas hladno, ne znam da li ce ugrejati kasnije.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 8:59:36   
Milena18
Dobro jutro.
Mariya, super što prolaze virusi!
Von, bravo za šest meseci!
Jess, drago mi je da je da ste uživali na rođendanu.
Ljišo, i mi šetamo po hladnoći. Jedino kad ima povišenu temperaturu i kad duva baš jak vetar, ne idemo napolje. Juče popodne smo išle u šetnju, nismo dugo, ali taman da nam se nosevi zacrvene.
Jedva sam jutros probudila M, a nije kasno sinoć zaspala. Ustala, sedi na krevetu i priča, a oči joj zatvorene 😁



< Poruku je uredio Milena18 -- 30.11.2018 9:02:14 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 9:05:00   
pari
Von, srećno nam 6 meseci 😊 

Meni mm stigao noćas ali evo otišao kod dr, ni njemu nije dobro. A mene opet od sinoć bile sinusi i grlo osećam kad guram,grrrr...

Napolju izgleda baš hladno, još i vetar duva....

Mi ćemo danas na kontrolu i na vakcinu sa T.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 9:15:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro!
Meni je takodje lose. Evo drma me od sinoc grip.Samo sam cekala trenutak kad cu da se od ove jurnjave razbolim. 
Deca spavaju. Sofi nismo ni juce ni danas slali u vrtic. Jako je hladno, a oni danas pesace do hale sportova pola sata. Najavljuju danas i kosavu.

Jess, super sto ste proveli lepo rodjendan.

Von, da ziveo exspres lonac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 9:48:02   
Duškić
Hladno.. i moji nesto njanjavi.
Dobro jutro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 10:06:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja isla na otvorena vrata iz srpskog.
Maca se rano probudila i drndala nas po kuci.
Grejanje mi ne radi, ukljucila klimu, ali i ona slabo greje, izgleda da treba da se dopuni onaj freon. Stavih pile da kuvam supu, pa ce i to ugrejati kucuuser posted image glava me zeza, juce dobila mens.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 10:07:26   
Maraj
Jutro
Von srecnih prvih 6 meseci user posted image
Ljiso, jess, na koju vakcinu mislite? Za boginje?
Jel se vakcinisu deca nekom obaveznom vakcinom za varicele?

Meni S malo krklja. I dalje ima slinice. Cistim joj ujutru i uvece usisivacem. Ne curi joj nos ovako. Visoko su joj. Izvucem usisivacem. Bas vidim da su guste. Al nekad i kad dise cujem ih visoko. Da l da joj dam nesto? Ima li nesto za razredjivanje tih slinaca kod beba il samo da izvlacim usisivacem?
Opet kazem, ne curi joj nos, pa joj samo ujutru i uvece ocistim sa noskom

< Poruku je uredio Maraj -- 30.11.2018 10:09:12 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 10:35:05   
Maslacak15
Srecnih 6 meseci von i pari😁 Regustrovana je vakcina protiv varicella U srbiji Ali nije U obaveznom kalendaru Pa Mora da se kupi. Ovde je obavezna Tako da je moje podlednje iskustvo sa varicelama iz 1984. Kad Sam in sama lezala i mogu da vam kazem ne mislim da Su moja deca nesto propustila.ne razumem taj argument "moze da se prelezi" prvo ne znate kako CE da izgleda, drugo Sto bi rizikovali a ne Mora? A spavao, nadam se bar pola SATA. Idem Jos jednu Ness da smuckam, strasno Sam neispavana

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 10:39:03   
pari
Hvala maslačak!

I ja sam strašno neispavana, potpuno te razumem. T mi u kući spava po pola sata max. A danas mi nešto baš jako hladno da BiH izlazila, ne zbog nje nego zbog mene jer sam baš kilava i dalje ...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 10:48:29   
vonavoj
Mene i dalje boli stomak i ide mi..a u nedelju dobila,uglavnom mi traje 3/4 dana..a sad se oduzilo..i nemam osecaj da ce stati,nikwko da se zatvorim..mozda promena klime.. mnogo me iritira,danas sam cak i lek popila..Sad moram po T u skolu,sa njih dvoje,joj nista se ne radi kad sedis kucina porodiljskom..ko mi sledeci put bude rrkao lupam samar..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 11:10:12   
IvanaSK RR
Sest meseci divnih ❤️ ljubim bebice.
I ja razmišljam jos o jednoj kafi. Uopšte se ne osećam kako treba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 11:30:49   
jess021
Ja doruckujem. Bas sam gladna. 
Maslacak, slazem se. Registrovana je, zove se Varilix, daje se u dve doze i kosta oko 10000.
Al je hladno, uzas!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 11:41:30   
Rosita
Dan majke user posted image

Evo i ja sa kafom. Potrosim vreme na netu i uradim 2-3 slajda dnevno neke prezentacije. Rekorderkauser posted image

Detence spava, castilo me samouspavljivanjem, veliko u vrticu. Ja sam nesto bezveze. Nema posebnog razloga, ali eto, naidje to tako...

Sanjice, da sto pre ozdravis!

Ivana, sta kazu na otvorenim vratima?

N samo sto se nije podigau u sedeci, eto ga tako u kosom sedecm, malo da se gurne, ali njega to nesto i ne zanima user posted image . On je zasad zadovoljan buljanjem i kad nesto uzme da se na ledja istegne i barata. Ne secam se, maslacak, ljiso, sveze ste, kad su vasi poceli sami da sede je l su voleli da se tako nameste?

Ne znam sta cemo jesti. Mrzim kuvanje, trenutno user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 11:45:43   
Duškić
Hajde Rosita, oteraj to sto te muci.
Sanjice, uspori tempo i ozdravi brzo.
Ivana i ja se danas smrzavam...brrr..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 11:46:27   
bebilule
Ja se smrzoh. Jutros -5, ali kao da je -15.
Von, Pari, jesu li vam to djeca rođena isti dan?
Jedva čekam popodne i veče. Voljela bih gledati tv, valjda neću opet zaspati u 21.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 11:47:44   
pari
Da da, isti dan von i ja 🙂

Rosi, da prođe to neraspoloženje što pre...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 12:00:11   
Sanjica26 RR
Dok su deca spavala nisam ustajala i zvoni neko na interfon nekoliko puta. Ja rekoh sigurno su ove zene sto ciste. Dignem slusalicu nema nikog. Kad zvono na vratila. Razmisljam da nisam nesto narucila. A kad narucim uglavnom dajem mm adresu kancelarije. Pogledam kroz spijunku kad moja dadilja. user posted image Jao, kako sam joj se obradovala kao da sam videla svoju majku. Sad mi je srce na mestu.user posted image


Sad T i ja vezbamo mateamtiku, a ova mala nam smeta. Prebicu je.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 12:17:28   
IvanaSK RR
Von, iz srpskog je bas popustio. Nastavnica je fina pa se nadam da cu imati pomoc i sa njene strane da ga vratimo malo u kosolek. Inace svi nastavnici kazu za njega da je ovako divan decak, veseo, dobrica.. Sa te strane nemamo problem. Samo ta njegova nezainteresovanost je veliki problem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
30.11.2018 12:23:39   
Sanjica26 RR
Zatvramo ovu temu. Prelazimo u decembar

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1349
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here