|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 19:23:24   
IvanaSK RR
Meni napokon proradilo grejanje. A taman sam razmišljala da razvlacim i namestam krevet u dnevnoj da tamo spavamo. U sobi je ledara, nije grejano od sinoc.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 19:37:25   
emicaa
Nama dva dana slabo grijalo pa je svekar nesto cackao u podrumu i sad opet pakao u stanu.
Muz radi i sutra,ujutru cemo u prodavnicu pa ce on onda na posao.Mrzim kad radi subotom,ne radi cesto,mozda jednom u 3 mjeseca pa mi zato neobicno.
David je na kraju jeo rizu sa spinatom to uvjek moze.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 19:56:11   
jess021
Ivana, kakvo vi grejanje imate? Kod nas je stvarno toplo u stanu, mi smo svi u kratkim rukavima. 
Ja evo uspavljujem Milu, danas uopste nije spavala, a i ja cu ubrzo u krevet.
Sto bi rekla Bebilule gleda mi se tv, ali nemam snage. Jos sutra radim.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:05:26   
Misha i Ljisha
Dobro vece.  Ivana super. Bas je zahladilo. Ja htedoh napisati jee strpala sam batketa u krevet kad eto ti njega sedi i vristi u krevecu. Evo drzimo se. 😞
Hvala cam mame. Jaoo od starta smo istraumirani s njim. Ja sam vezbala s njim dugo jer su 3 dr rekli da je imao hipertonus (i jeste) i bogu zahvaljujem sto sam ja to sama s njim sto nismo isli na vezbe i sto je dostigao eto neki prosek sto se tice motorike. Ali iskreno nisam se nadala bas da ce stajati sa 7 meseci i da ce biti ovakav vrag. Ma strasno. Bolje da nismo vezbali 😂😂😂 sta cu ja sa njim nerazumnim? Mislim cak nije ni toliko nerazuman. Cim ciknem NE on krene da place haha...jaooo ce se utepam. Ma mozda se izudara toliko da onda ima strah od hodanja haha pa kasnije da prohoda. Oko godine. Ne ranije. Oko godinice je odlicno vreme. 
Moji nisu tu. Ja sutra i cas i kuca i ves i svasta. 



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:14:53   
Maraj
Ljiso pa sou sa batketom user posted image
Ja uspavljujem S. Nisam stigla ranije...dok je L vecerao... o sad se tamo derendza...
Mili, kod nas gusti slinci. Izvadim ih noskom al joj krce visoko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:21:15   
IvanaSK RR
Jess, imamo grejanje na gas. Imam termostat prenosivi pa mogu da ga nosam po kuci i stavljam temperaturu koju zelimuser posted image
Imamo i inverter klimu,mada je retko uključujemo. Danas sam je ukljucila posle sto godina i videh da slabije greje, verovatno treba dopuna freona.
Meni je uvek hladno, grozno sam zimogrozljiva.
Inace, mislila sam da legnem i decu i iskuliram uz casu vina, al mislim da cu zaslati i pre njih user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:23:02   
Ana RR
Ljišo, deca sa hipertonusom rano stanu na noge. I moj Marko je pre punih 7 meseci to radio, sa 8 je puzao kao lud. Mi smo radili vežbe punih godinu dana jer je uz hipertonus imao i tortikolis.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:24:10   
Maraj
Kod nas i stanu je pretoplo zadnjih par god. U kratkim rukavima smo... ja malo malo otvaram prozore

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:29:29   
Misha i Ljisha
Ivana super sto imate rezervni plan sto se kaze. Inace klima ne moze da radi kad je napolju ispod minus 5. Da znas. Bas je mm nedavno palio klimu eto malo da produva. On ima obicaj i s vremena na vreme da ukljuci bojler iako imamo protocni eto cisto da nesto ne rikne. Ja se toga nikad ne set_i..
Maraj ja sam batketu izvlacila sa usisivacem. Stvarno bolje izvuce jer ovim sto ide na usta nista ne uspem. Mozda taj da uzmes.  Cak sam veceras i D izvukla slince sa tim 😂 rekoh ajd i ti na tretman haha... Kaze ja znam da duvam reko ajd ajd...hihi... Kaze snajka od gore misli da sam pomahnitala od usisavanja i cistoce a ja palim usisivac svako malo zbog slinaca 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:33:19   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, deca sa hipertonusom rano stanu na noge. I moj Marko je pre punih 7 meseci to radio, sa 8 je puzao kao lud. Mi smo radili vežbe punih godinu dana jer je uz hipertonus imao i tortikolis.



Ana obavismo mi dva pregleda kod fizijatra koji je rekao da je on sjajan oba puta u razmaku od 3 meseca. Tako da se ne brinem. Fina motorika mu je odlicna. Da si ga videla kako danas mrvi keksice i uzima prsticima😂 (odvratan je keks evo ne znam ni da li Sendi da dam).   Hocu reci vec prvi put kad smo bili kod fizijatra se pokazao u najboljem svetlu. A jadnicak je sav bio sklupcan bas dugo. 
Evo i ja otvorila prozor da se malo luftiea. Mi drzimo temp na 22.5 u kuci. Nije bas za kratke rukave kad se sedi ali cim nesto radis mozes da se skines. Ali zato kad nam dodje racun..... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:33:57   
Maraj
Ljiso i ja S izvlacim usisivacem. Ni ne sklanjam ga. Stoji mi na sred decije sobe. I izvucem ja njoj al opet ih nekad cujem gore visoko. Gusti su joj
A moj L zna da duva al trazi da i njemu usisam. Al on onako hukne. Slivaju mu se al ne da da mu obrisem, vec da ih usisam user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 30.11.2018 20:35:21 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:37:17   
IvanaSK RR
Ljiso, nasa je inverter, i mislim da moze do minus 15. I ja držim na 22,5 stepena u dnevnoj sobiuser posted image osim ako se nahvatam zime pa pojačavam..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:39:26   
Misha i Ljisha
Hahah jaoo sta imaju protiv tog brisanja? Ni D ne da da je ja brisem vec ona sama. Ajd ona je vec kao velika. 
Znas kako batke nam je krkljao visoko sto ti kazes od rodjenja. Kad smo presli na ovo mleko za alergicare prestalo krkljanje. Nego ja sad imam NOVU teoriju. 
ELEM, sto se tice gasova smo sad superiska. Alii.... On onako podrigne neprijatno vrati ku se sadrzaj bukvalno do nosa. Onda trlja nos i izgleda kao da se gadi i kao da sw davi. Kao da ne moze da dodje do vazduha. Njemu izgleda ovo mleko pogorsava kiselinu. Jel to moguce? Jao bas smo specijalni. Ja nemam reci. Samo da napuni godinu flasice idu u smece a mleko u zaborav. Vise nikad u zivotu ne.mora da pije bilo kakvo.mleko

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:45:19   
Maraj
Ljiso pa moguce da kad podrigne, krene i mleko do nosa...
Meni S nekad kad bljucne, bas smrdi bre na kiselinu... a ona samo sisa..
Al i bolje da podrigne nego da ga muci ta nadutost

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 20:52:35   
Ana RR
Super je on Ljišo, samo još da prestane da kmeči user posted image

Ne obazirite se na mene, ja sve u prolazu pa napišem po rečenicu. Katastrofa sam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 21:06:55   
jess021
Maraj, obavezno joj naprskaj nesto pre izvlacenja, uzmi Physiomer, jest skup ali je najprakticniji. Naprskaj, pa posle minut -dva izvlaci, ali nemoj preterivati. Dovoljno je jednom, ako nije zapusena. 
Zene, laku noc, kuckamo se sutra!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 21:20:32   
Misha i Ljisha
Haha da Ana jos "samo" to. Ma kad se bude zenio odma cu snajki da kazem da ja njihovo dete cuvati necu 😂😂😂  garant ce biti kmekalo na njega hahah...uzasna sam. A ni D nije bila zlato. Ni njenu decu necu da  cuvam haha...nek se snalaze. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 21:25:42   
Sanjica26 RR
Ja sam jos jutros mrtva bolesna bila. Sad mi je jos gore. A sama sam sa decom. Ko zna kad ce mm da dodje. Barem su dobre. Sofi sam citala, ali sad je ona uzela neku drugu da cita sama.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 21:31:18   
milicicak
Jao, Ljiso, sto si zla 😉 ima da cuvas unuke i da pevas 😂
Sve samnih strpala u krevet, bilo bi lepo da i ja pdspavam, tri noci nisam spavala. Ali dzaba, oci su mi ko u sove
Odoh nesto da procitam, mozda se uspavam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 21:34:57   
milicicak
Ljiso, tesko da ce kiselina od adc-a. I moj bljucka i bljucka mu smrdi na kiselo.
Sanjice, ozdravi brzo.
Maraj, ja usisivac ne sklanjam iz dnevne sobe od oktobra do aprila. Mini buba odavno sama duva nos ali zbog usiju 3 puta dnevno radi nosko. V su bistre tecne sline, izbaci ih kad kine. Al i njemu izvlacim noskom

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 21:45:28   
Sanjica26 RR
Ja cu vala da cuvam unuke i ako mi ne traže. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 22:16:12   
IvanaSK RR
Moji su bljuckali i smrdelo je uzasno, i dok su sisali i na aduser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 23:14:22   
Ana RR
Joj nikad neću zaboraviti taj smrad kada bljucne onu dohranu user posted image želudac mi se x puta okrenuo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 23:38:06   
Mariya
Veče mame! Poranile ste, već ste se preselile u decembar! Već decembar!Što kaže emica, stižu praznici i baš me raduje to. Danas smo bile na božićnoj radionici Luci i ja, pravili smo svašta, postaviću sutra slike.Ljišo, jel idete državno? Ko vam je fizijatar? I moj L je bio izvežban i fit, sve je brzo savladao i radio, seo sa 5,5 stajao i puzao sa 6, 5 prohodao sa 9,5 meseci. Oči mi se sklapaju, laku noć! 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 6:36:56   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Verovatli ili ne P je vec doruckovao 😂 a evo i seka doruckuje. Kaze mm Bokte ni u vojsci se ne doruckuje u 6 ujutru😂😂😂
D kaze da se mi zovemo "Kuca Buka" iako nas nema tolikl kao u crtacu haha...
Mariya cim su dr izjavili da je u hipertonusu ja aam momentalno pocela da ga masiram i vezbam sa njim tako da dok smo mi stigli do fizijatra on je vec bio odlican i fizijatar nas nije poslao na vezbe.
Evo ga od jutros nervozis. Valjda nece biti takav ceo dan siz cemo svi da dobijemo. 
Moram veceru da mu uvedem. Ovo mleko valjda brze vari i budi se nocu i siz dobije kad mu stavim dudu ili ponudim vodu. Tacno hoce samo mleko.
Idem da sklanjam sudove jaooo kakvo jutro

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here