|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 15:06:19   
Misha i Ljisha
Dobar dan.Duskic bogme i D me trenirala a i P me vala trenira. Ovaj moj ce biti zgoljav cim bude sam jeo. Vec je pocelo da mu bude gubljenne vremena. Ako moze usput da se jede dok se orca to da al kad treba sesti u stolicu za hranjenje vidi se da nema strpljenja da jede. I razmak izmedju obroka mu je ogroman. Znaci opusteno prodje i 5 sati. Ako mu je zanimljivo nece se set_iti da je gladan. Haos mi se stvorio u sekundk u kuci. Jaoo Boze kad cu doziveti da deva ujutru odu i ne vracaju se do uvece 😂😂😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 15:24:58   
bebilule
Dozivjeces Ljisho. Kao sto je apsolutno prirodno to sto ti se sad "desava" sa djecom, samo ti je tesko prihvatiti neke stvari, tako je i apsolutno prirodno da odrastu i odu. Samo Boze zdravlja, uvijek neka ti je to na umu. I sama znas sta se sve desava, bili smo svjedoci i teskih sudbina bas na ovom forumu.
M se ne vraca T, ne smijem pomisliti, ali se tako nadam da smo pregurali. 
Maslacak, vidim ja da vas dvije odoste. :) 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 15:44:32   
Misha i Ljisha
Bebi to se ja tako salim hehe..tad cu sigurno hteti da budu vise kuci 😂  sta ces. Coveku nikad udovoljiti haha...


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 16:32:53   
Maraj
Ja da vam se javim....
Ceo dan mi mama tu. Bio i tata jedan period...popila sam burifen u pola 3. Sad izmerih 37.9 vrti mi se u glavi....sva sam slaba...sad izgrickah i gelusil lac, i dalje mi je muka...ovo je uzas

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 17:05:48   
Maslacak15
ma jok nije zarazna. tj RSV je bas bas jako cest samo sto kod vec starije dece i kod odrasili ne prevazilazi simptome blaze prehlade. Ja i mislim da je mozda F zarazio, posto je on prosle nedelje par dana kasljucao i zalio se ali ga je proslo ( isao u skolu najnormalnije). Za male bebe je ultraopasno, nedonoscad i prva 3-4 meseca moze cesto da dovede do bronhiolitisa i upale pluca ali inace nije neki wow virus. Za normalan svet. Svakako je nebi pustila da se druzi sa bebama bilo kakvim.

Maraj dobro je da ide na bolje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 17:11:44   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ma jok nije zarazna. tj RSV je bas bas jako cest samo sto kod vec starije dece i kod odrasili ne prevazilazi simptome blaze prehlade. Ja i mislim da je mozda F zarazio, posto je on prosle nedelje par dana kasljucao i zalio se ali ga je proslo ( isao u skolu najnormalnije). Za male bebe je ultraopasno, nedonoscad i prva 3-4 meseca moze cesto da dovede do bronhiolitisa i upale pluca ali inace nije neki wow virus. Za normalan svet. Svakako je nebi pustila da se druzi sa bebama bilo kakvim.

Maraj dobro je da ide na bolje.




Kad ti ovako napises Maslacak , zvuci strasno

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 17:32:05   
milicicak
Maslacak, V je pokupio RSV sa 2,5 meseca, ja sad imam traume i kad kine, uopste nije bilo naivno. Bitno je da je pod terapijom a svez vqzduh ce joj svakako prijati.
Mi smo danas bile do knjizare, moje pismeno dete je zahtevalo svoju knjigu nedeljno 😂 pa je dobila i strip a i mama se pocas_tila. Bila je sama u apoteci, tek je to bio dozivljaj, mislim da je apotekarka ostala potpuno zbunjena.
Bolesne mame i decica da sto pre ozdrave

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 17:39:02   
suzi kju
Dan mame. Brzo ozdravljenje vam zelim, i deci i mamama!
Ja i deca kuci, standardno. Dodje petak i bese plata, bedna li je majku mu ccc, i to s povecanjem, ako se moze tako reci. 
Dan mi je bio katastrofa na poslu, naporan i stresan jako. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 17:53:51   
vonavoj
Maslacak,onda idite😁prijace joj.Maraj,ne daj se!Meni muz stigao,ijaoj,kako mu se M obradovao,vristi od srece..A i mene je obradovao,pita me da li njegovi i zaova mogu da dodju u nedelju,da prespavaju,njih petoro,jer zaova sa svekrom vodi najstariju kod dr...i sta ja da kazem?!?nije to samo dosli su..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 18:52:50   
mati
Zdravo majke, vidim virusi ne stisavaju...
Ja nagrabusila skroz. Posle dve kutije hemomicina, dobila sam bocke, cetiri dana longacef, po dupla doza. Jos radim, nisam nasla zamenu za dezurstvo, haos...
A pulmolog mi prepisai durofilin, bije mi radio snimak, samo malo poslusao pozadi...

< Poruku je uredio mati -- 1.2.2019 18:54:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:02:15   
smeško
Ah, Von, što ja ne volim to uvaljivanje u kuću.

Kako ste svi? Maro, izdrži! Seti se uvek kako muškarci izdrže 37.2, pa možemo i mi valjda ove male viruščiće.user posted image

Mi smo se juče ujutru probudili u pola sedam sa Jocinom 38 T. Mrak mi je pao na oči. Naš pedijatar radi popodne ove nedelje. Pozovemo je i ona nas uputi na DM, jer so otpušteni dan ranije. Dok smo otišli do njih T mu poraste za ceo stepen. Na šalteru nam kažu da je dr u viziti i da neće sići još dva sata. user posted image Ja se rasplačem i oni pozovu ponovo. Dr pošalje drugog doktora koji nas odmah pregleda i kaže grip! Kako god da je bezveze što je još nešto zakačio, laknulo mi je neopisivo. Vratimo se kući i sada spuštamo T. Radili smo i analizu urina odmah. N se vrati juče iz škole sa glavoboljom, padne mi još jedan mrak na oči.user posted image Znala sam da ima T čim sam ga videla. Sreća, počeo mu je drugi deo raspusta. Makiju stignu rezultati brisa, ima streptokok u grlu. Igranka bez prestanka kod nas! Ne stižem da uđem na rr, J stalno traži da se drži u rukama, baš se vidi da nije dobro.

Anči, kako si? Emice, Milena, Maro, Suzi? Von, kako M? Maslačak, kako ste vi? Preporučili su nam da inhaliramo J fiziološkim rastvorom. Koliko ml da sipam user posted image
Ljisho, bar si me ti nasmejala pošteno! user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:29:22   
Misha i Ljisha
Smesko bas vas poceralo. Kazu sad vlada neki H11N1 grip. Eno vaspitacica Dunjina na bolovanju zena. Stresam se stalno jer P i ja vodimo i idemo po seku. Da on slucajno ne pokupi. Moji na treningu. P evo vec drzim. Taman sam masine popalila i sela da zovem sefa kad trt

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:34:41   
smeško
Da, baš nas je poteralo! Nama je M i doneo streptokok iz vrtića. Vadili krv i Nikiju i upravo nam stigli rez, ima bakterijsku infekciju. Sutra kod dežurnog pedijatra po terapiju a Joca na novo vadjenje krvi. Fenomenalan mesec, ne vraćao se više.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:36:05   
Maraj
Joj smesko...sto kaze ljisa, poteralo vas. Ja sipam 2 ml fizioloskog. Vidi da uzmes.onaj jaci, za inhalaciju

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:39:07   
Ana RR
Ajoj Smeško.. pa haos! Čuvajte se, ovaj grip je grozan. Nas troje smo jedno za drugim završavali u krevetu sa visokom temperaturom a evo sad me zakačila i ešerihija. Da se upucaš.

Von, luda kuća user posted image ja ti predlažem da oni dođu a ti odeš user posted image

Mati, pa zar nema ko da te menja? :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:41:06   
milicicak
Smesko, bas vas poteralo! Da vam se nikad visr ne ponovi. Ko vam je bio dr u DM?
Grozan grip je naleteo ove godine a i streptokok je neki svuda, nama prijatelji jedva pretekli, svi odrasli clanovi familije se razboleli posle nekog okupljanja, srecom deci nije bilo nista.
Ja bih od ponedeljka zvanicno trebalo da pocinjem da radim. I koliko jedva cekam toliko mi je frka. Videcemo

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:43:39   
milicicak
Snesko, 3% fizioloski sipaj svih 5ml u dozer i inhaliraj ga 3-4 puta dnevno po 5min. Ono sto ostane uvece bacis. Tako je nama rekla dr kad nema terapije

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:51:27   
Rosita
O smeško, pa Bože dragi! Biće dobro.
Mati, ženo. Drži se!!
Pa ne bih se složila da je RSV opasan samo za nedonoščad i prva 3-4 m. Možda u literaturi tako slovi, ali puna je bolnica bila kad smo mi bili, a dosta je dece bilo 6m+ uključujući o N od 8 m.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 19:54:45   
IvanaSK RR
Evo da se klubu bolesnih pridruži i moj sin. 38 trenutna temperatura, od jutros mu lose. Inace, on je bas retko bolestan i retko ima temperaturu, obicno ga za dan prodje. Nadam se da ce biti tako i sada.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 20:22:28   
Ana RR
O bre Ivana :( ajde svi brzo da ozdravite user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 20:24:17   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Nemam kad da vas citam. Puno imam obaveza.
Vidim da su mnogi bolesni. Zelim svima brzo ozdravljenje.

Von, samo kod tebe sam procitala da ti stizu gosti. Ne znam sta da kazem. user posted image

Odoh da se okupam i u krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 20:41:44   
vocicana

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Dan mame. Brzo ozdravljenje vam zelim, i deci i mamama!
Ja i deca kuci, standardno. Dodje petak i bese plata, bedna li je majku mu ccc, i to s povecanjem, ako se moze tako reci. 
Dan mi je bio katastrofa na poslu, naporan i stresan jako. 

Jao Suzi moja, bedna li je da bednija ne moze biti. Dakle katastrofa!
Ja sam vec vise od pola raspodelila, a ide mi i rata kredita na ovaj deo, bas krasno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 21:52:11   
jess021
Vece mame!
Uf...bas mi zao kad vidim ove postove sa virusima, a dosta je bilo vise.
Maslacak, kako ste veceras? Sta ste resili? 
Moji svi spavaju, ja pijem vino, sama slavim godisnjicu, danas 10 godina kako smo mm I ja zajedno☺
Suzi, jel tm zadovoljan na poslu?
Maraj, kakvo je stanje kod tebe?
Ja sutra ne radim, jupiii.
Ljiso, nemoj tako molim te, meni uopste nije smesno, naprotiv. Nek'' su samo zivi i zdravi. Svakom je njegova muka najteza i koliko god ti mislila da su tvoja deca nesto posebno "teska", veruj da nisu.  Svi smo mi to prosli. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 22:05:22   
vocicana
Ajao, ja sada procitala, strasno dakle. Ja ne znam sta se to desilo, kod nas ovde go se zagripaveo, nema kaslja, kijaja, slina, samo ta visoka febrilnost nocu, preko dan, 37..nesto, ali traje, do nedelju dana. Jao macici mali, kako mi ih je zao svih. Neka samo brzo prodje.
Tih...tih....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 22:13:20   
emicaa
Jess srecna godisnjica user posted image
Von a ti stvarno ako imas gdje bjezi sa djecom,ono kao slucajno ti ispalo nesto user posted image
Opet skoro svi bolesni,sta da vam kazem.Ozdravite brzo.
Moji svi spavaju,ja malo virnem ovde pa bjezim i ja na spavanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here