|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 15:43:00   
vonavoj
Ja pravim i zaprsku,jer je inace ne pravim klasicnu,kad otklopim,stavim brasno sa vodom i jos malo kuvam.A paprike normalno napunim,prelijem vodom i paradajzom,koje sam prethodno sa malo brasna i ulja prokuvala.i kuvam 45min.Sanjice,ti si zamenila dan za noc,kasno legnes,a danju dremnes,ne mozes da izdrzis.Ja odoh u bioskop,u cinestaru su sad crtaci za 180din.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 15:52:13   
Maraj
user posted image von za izlazak. Nema veze sto su crtaci. I ja bih izasla...al mi standardno vikendom "bolujemo"...
Cekam mm da se vrati s posla. Nece sigurno za 2 sata doci
Ja i danas samo plazmu gricnula. Ovaj virus je uzasan...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 18:41:25   
Rosita
Maraj, nadam se da će sutra biti sve ok. Ipak dojiš. Kad ja imah stomačni jesenas baš je bilo grozno. Drži se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 18:48:28   
smeško
Dobro veče!
Mi smo se danas rastrčali po laboratorijama, lekarima, zubarima,...
Malo smo bolje raspoloženi. Niki je dobio sinacilin za krvnu kks, crp i simptome. Jedni tvrde da je virus, drugi da je bakterijska infekcija. Još mu nisam dala prvu kapsulu. Još malo ću razmisliti šta da radim.
Mili, nek dr Ćalović nam je ordinirala terapiju u bolnici. J se prebacio na sisanje, kašice slabo jede. Smršao je dosta za onih par dana, bar kilogram.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 18:49:40   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,ti si zamenila dan za noc,kasno legnes,a danju dremnes,ne mozes da izdrzis.



Ma, kakvi dremnem preko dana. Kad da dremnem kad idem dva do tri puta u skolu. Kasno legnem, ujutru rano ustanem. Nisam ni dremnula kad sam rekla. Ustala da vidim dokle su stigli moji sa ormanom, pa sam im pomogla.

Ja cekam mm da dodje sa sluzbe i da odem po materijal za tortu.

Sutra idemo u drugo mesto da mm sluzi jer je crkvena slava. Ne spremam rucak. Tamo cemo rucati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 18:57:07   
emicaa
Mene opet zeludac boli,sama cu ga sebi izvadit.
Mm i Dora cijede narandze,prave nam sokic.
Kad spominjete djecije spavanje,znate da moj srecko sa dvije i po godine ima dvije prospavane noci.I dalje se budi minimum dva puta 😂 Ali vise i ne pisem o tome,mogu ja kukati koliko hocu on ce se buditi i dalje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 19:08:51   
vonavoj
Ti napises da dremnes,a na kraju i ne legnes.Emice,kako ces bez zeludca,😂😂.Mene isto nesto stomak boli,treba da dobijem..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 19:44:03   
Sanjica26 RR
To ti je zensko Von😂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 20:12:50   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

A hvala Bogu normalan je. Da ne kazem imam i potvrdu od psihologa.



Ljiso, ja ne mogu da prestanem da se cerekam, probudicu V. Odmah sam pomislila na Sheldona 😂 bice tvoj P neki ultra opasan fizicar 😉 jos jednom kapa dole kako izdrzavas.
Smesko, nas ta dr nije obisla u DM, drago mi je da ste bolje svi.
Maslacak, lepo se provedite na skijanju.
Vidim da su bolesni na dobrom putu da ozdrave, bas se radujem.
Nama je tata danas ostao kod kuce, sve mo cudno sto smo na okupu. V je procureo nos pa se bavimo slinama...
Mirnu noc vam zelim mame

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 20:29:11   
emicaa
Von kad bih mogla to bi bilo idealno,zivim od vazduha.Linija kao kod Viktorijinog andjela 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 20:42:42   
Maraj
O pa emice onda bravo za liniju user posted image
I ja sam se utanjila zasnja 2-3 dana kako me uhvatio ovaj grip...nisam nista jela ni juce ni danas... a svekrva poslala neke pite (sa sirom, jabukama i sa visnjom) ću dumremuser posted image jede mi se a ne smem. Probala malo ove domace savijace sa sirom i opet mi bilo lose u zeludcu.

Ja decu uspavala i mm zaspao...ocito cu i ja uskoro...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 20:59:27   
emicaa
Maraj ma nemam takvu liniju,to su moji pusti snovi 😂
I ja sam gladna a zeludac i dalje boli.I ne jede mi se nista da ne zaboli jos vise.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 21:35:56   
suzi kju
Deca sredjena i legle su ali Ema kaslje kao za takmičenje, danas je bas uhvatilo, a nrma sline, ne zali se da je boli grlo.Inhalirale se, popile Islandski sirup, izvlacila sline kojih nije bilo, stavila cak i kapi u nos, sve sam uradila valjda ce prestati da kaslje, jedino apis golu nisam a trebala sam mozda i to. 
Da se pohvalim, dobila sam sat od muza 😍😍

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 21:48:40   
Misha i Ljisha
Suzi divno. Svaka cas_t tm 
Mm i ja odgledali film al ne razgovaramo se veceras je.  On uzasno podnosi ovu promenu vremena. Boli ga glava. Sa 20 god je imao nagnjecenje lobanje i ima sipku u nozi i bude mu bas lose po ovom vremenu. Rekla sam moracu da se udam za njega jer ce umreti mlad pa da nasledim peMziju 😂

Neckamo se da li cemo sutra na salas. Danas cas sutra cas. Dan prodje u sekundi nekad. Ispeglala sam sav ves juhuuu 
Emice a sto te boli zeludac? Mislim i mene boli kad sam pod stresom. Zvacem rupurut i bude mi bolje. 
Nego moja D je prespavala noc tako sa dve godine a onda smo je do cetvrte mi budili svaku noc u 23h da kaki u polusvesnom stanju. Jer se danju borila svim silama da ne kaki jer je imala tvrdu stolica i zatvor i onda smo skapirali kad je u polusnu stavimo na nosu nema dovoljno svesti da se suzdrzava. Tako da eto do cetvrte godine mogu reci da nije prespavala noc 😂 ali uspeli smo tako da odrzavamo redovno praznjenje. Ludnica cega se sve roditelji doset_e. Sekli smo joj bodice odmah iza miske da mozemo samo da joj dignemo ruku i proturimo toplomer. Bez gnjavaze i dok spava. 
Odoh da spavam oci mi se sklapaju


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 22:01:01   
emicaa
Ma nemam pojma,boli me vec par dana sta god da pojedem.Ako se u narednih nekoliko dana ne smiri oticu do doktora.
Dora ruzno kaslje,neki zvuk kao iz bureta.Vidjecu kakvo ce biti stanje,dal ce trebati doktor.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 22:05:48   
vonavoj
Suzi,bravo za muza! Tako treba!Ljisho cega se vi sve necete doset_iti.Emice,nemas neki lekic,gazirano nesto?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 22:30:53   
smeško
Mili, nismo mnogo bolje, ali smo bolje raspoloženi. Malo smo prihvatili situaciju. M je imao 90% streptokoka u grlu. Šlognula sam se kada sam pročitala. Danas i mm ima čepiće na krajnicima. Sutra on kod lekara...izređasmo se pošteno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
2.2.2019 22:56:00   
Rosita
Smeško, uh. Ma ljudi koji ne pamte kad su bili bolesni, bolesni su.
Ljišo, ne znam za to do 4-te godine, čoveče. Baš muke.
Emice, antacid neki uzmi. 
Mili, da slinci stanu što pre!
D dolazio drug. I pored svih dogovora da se igra u sobi, da se  igraju mirne igre, nisu ispunjena obećanja. Možda ipak previše tražim? 
Pred kupanje D i N se jure po krevetu. Mali povileni, mnogo to voli i kapira, pa se iscereka :D. Slatki su. D nas je nešto ljutio, on je razumno dete ali zna da bude tvrdoglav, ih. Kad smo svi kod kuće više pažnje mora ići njemu nego N. On je prosto takav, priča, pita, pokazuje, traži... Divan i zahtevan.
Laku noć svima.




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 4:20:34   
Rosita
Nema noćobdija :)? Ja upalih mašinu, istušurala se u miru i vratih se u krevet. Vetar šiba kao lud. Nema napolje : /. Dobro jutro!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 5:10:04   
Misha i Ljisha
Ima nas Rosi. Ja od 3 budna 😬 evo drzim derana.  


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 7:32:20   
Maraj
Jutro mame....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 8:08:46   
emicaa
Dobro jutro.Kod nas ok noc.Dora se bar puta nakasljala ali nije strasno.Srecko i ja krevetu mazimo se,tacnije ja njega mazim 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 8:10:50   
Duškić
Dobro jutro, mi budni.
Ovaj mali kaslje celu noc.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 8:30:08   
pari
Meni lete dani,čitam vas ali nikako da se javim. I dalje me muče i sinusi i grlo, grlo me baš nervira... Juče nam bili moji i tetka,bilo baš lepo. A i mama uspela da me ofarba,uspela sam da se posvetlim malo. Bili smo i napolju,ali vetar je baš bio neprijatan. Danas nećemo,vidim da opet duva.



Kako ste mame?deca?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 8:47:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milicicak, kako ste? Suzi kju, vi?
Ljiso, opet ga mucio stomak?
Pari, i ja sam se farbala, al u malo tamnije. Kosa mi je u bas losem stanju,verovatno je razlog imunitet pa resih neko vreme da budem za dve, tri nijanse tamnija.
Von, kako decak?
Smesko, ljubim vas, ide na bolje!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here